Şimdi Ara

Olan İnternetimi Kestiler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
17.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trkys7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Tek başına gücüm yetmediği için kanka olmaya mı çalışıyorum? :)

Senin gibisine daha fazla zaman harcamaya gerek yok. Ne yazarsam yaziyim aynı ses geliyor :)

Hadi rastgele.

• trkys7 T kullanıcısına yanıt

Gunun nesi oldun, seni aralarina almayan arkadaslarin iphone almana ragmen hala yuzune bakmiyor diye mi hirs yaptin 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl konuya dönelim;

Gerçek bir açıklama bekliyoruz @TurkNetDestek

Kim hatalı kim suçlu açıklayın. Açıklamanızda yetmez arkadaşın mağduriyetini giderin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 26 Kasım 2020; 13:30:59 >
  • Keşke iptal etmeseydiniz.

Yazılı veya e-devlet talebi olmadan hizmeti sonlandırmak ciddi bir suç. Benim iptal gibi bir talebim olmadığı halde hizmetimi iptal ettiler diye savcılığa gidecektiniz. Sonra arkadaşların size ulaşma çabalarıyla eğlenecek, güzel de bir tazminat hak edecektiniz.

Tavsiyem yine suç duyurusunda bulunun. Ama sonrasında siz iptal istediğiniz için çamura yatma imkanı doğmuş elemanlara.

Artık Türk.Net övenleri engelliyorum bu forumda. Peşinden kod gelmemiş bu kez hayret.

Kullanmayın , kullandırmayın , siz bedava bir ay daha kullanacaksınız diye vebal almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yerleşik operatör tarafından yapılan iyileştirme nedeniyle portunuzda değişiklik meydana gelmiştir. Bu nedenle hizmet verilememiştir. Arkadaşlarım yerleşik operatör ile iletişime geçtiğinde port dolu olduğundan dolayı işlem yapılamadığı bilgisi verilmiştir.

"Başvuru yapılan adreste lokal dolu olması nedeniyle başvurunuzun karşılanamadığı iletilmiştir."

Adam hali hazırda hizmet alan biriydi. Yeni bi hizmet talep etmedi. O mu çalışma yapın dedi? Arkadaşın portunu kim kime verdi? Arka tarafta ne yaşanırsa yaşansın bunda bu arkadaşın suçu ne? Bugün onun başına gelenin yarın bizim başımıza gelmeyeceğinin garantisi mi var?

Böyle bi cevap asla kabul edilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: FILPRAES

Bir bende mi oluyor bur sorun? Türk telekoma gidip sorduğumda herhangi bir çalışma yapılmadığını öğrendim.

Diyelim ki çalışma oldu. BANANE? benim aktif hattımı siz nasıl iptal edersiniz? Böyle iş mi olur ya?

• Arkadaşlar lütfen kavga etmeyin ben burada sorunuma çözüm aramaktayım. Lütfen @trkys7 @Fr.BJK özelden bu durumu tartışırsanız daha iyi olur.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Turk.Net iyi bir şey yapıyorsa kendi yapıyordur, aslandır kaplandır, Türkiye'nin en hızlısıdır, pingi en düşüğüdür.

Ortada bir hata varsa ama kesinlikle yerleşik operatöründür.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkys7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen zaten çıldırmışsın.

Hatalı veya suçlunun @FILPRAES olmadığı aşikar.

Burda suçlu ya Turknet tir ya Telekom. Ama konu sahibi arkadaşı bu da bağlamaz. Şu durumda her halukarda suçlu Turknettir! Ve ne yapıp edip arkadaşın hakkını geri vermelidir.

Sen devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: FILPRAES

Arkadaşlar lütfen kavga etmeyin ben burada sorunuma çözüm aramaktayım. Lütfen @trkys7 @Fr.BJK özelden bu durumu tartışırsanız daha iyi olur.

Söz konusu üye gelene kadar zaten konudaki herkes seni savunuyordu. Ki hala öyle. Turknet senin mağduriyetini gidermek zorunda!

Ama arada oluyor böyleleri işte. Kusura bakma.

Bak hala TurkNeti savunuyor diyor :)

• @TurkNetDestek Sizden bu konuda açıklama bekliyoruz tüm forum üyeleri olarak. Bende bir TürkNet kullanıcısıyım fakat ciddi anlamda midemi bulandırdı bu durum şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogulcangoktas

@TurkNetDestek Sizden bu konuda açıklama bekliyoruz tüm forum üyeleri olarak. Bende bir TürkNet kullanıcısıyım fakat ciddi anlamda midemi bulandırdı bu durum şuan.

Hepimiz aynı durumdayız. Şu saatten sonra yarın internetsiz kalmayacağımızın garantisi var mı? Bu işe bi açıklama yapıp netleştirmelisiniz! Arkadaşın mağduriyetini gidermelisiniz!@TurkNetDestek

• 5 sene kadar oluyor bana da aynısını yaptı türknet. Yalan beyanla altyapı çalışması var 15 gün hizmet verilemeyecek dendi. Bekledik sorun etmedik 15 gün bitti arıza kaydı açtılar her kayıt 15 gün ileri attı ve her 15 gün sonunda arızanız giderildi diye sms yolladılar ama ne arıza giderildi ne de herhangi bir işlem yapıldı. İptal etmek istediğimde yüzsüzce cayma bedeli çıkarmaya çalıştılar itiraz ettim hizmet veremiyorsunuz neyin cayması cayan sizsiniz dedim cayma bedelinden vazgeçtiler ama hizmet alamadığım 2 ayı bana fatura ettiler ona da itiraz ettim yapacağımız bişey yok dediler. Lanet olsun diyerek iptal ettirdim , hatta iptal bedelini ödediğim gün fatura günlük işlendiğinden 45 kuruş gibi bir rakamı eksik yatırdığım için iptalide yapmadılar tekrar uğraştım. Üstüne birde çözüm merkezinden bir bayan sizi kaybetmeyelim diye aramaz mı aradığına pişman ettim ve hakkımı helal etmiyorum dedim. Yani uzun lafın kısası türknet pişmanlıktır 1 yıl bedava hizmet vereceğiz deseler hatta üste para verseler kullanmam

• Merhabalar.

Arkadasin portunu söküp baska bir aboneye taktiklarino Turknet zaten mesajinda dogrulamis. Buyuk ihtimal fatura bedeli daha yuksek birine abonelik verildi ve bu arkadas magdur edildi.

Buradaki veriler isiginda ekran goruntusu alinarak dava acilabilir mi? Konu sahibi dava acamaz mi? Hirsizligin boyutunu zaten turknet kendisi ispatlamis utanmadan arlanmadan. Konu sahibi gerekeni yapmazsa ben dava acmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Merhabalar.

Arkadasin portunu söküp baska bir aboneye taktiklarino Turknet zaten mesajinda dogrulamis. Buyuk ihtimal fatura bedeli daha yuksek birine abonelik verildi ve bu arkadas magdur edildi.

Buradaki veriler isiginda ekran goruntusu alinarak dava acilabilir mi? Konu sahibi dava acamaz mi? Hirsizligin boyutunu zaten turknet kendisi ispatlamis utanmadan arlanmadan. Konu sahibi gerekeni yapmazsa ben dava acmak istiyorum.

Davalardan bişey çıkmayacağına güvendikleri için bu kadar rahatlar maalesef.

• trkys7 T kullanıcısına yanıt

Ben seni kale almıyorum aslanım. Sözlerim ve mesajlarım senin için geçerli değil. Sen görmezden gel yazdıklarımı. Başka kapıya.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.