Şimdi Ara

Olan İnternetimi Kestiler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
17.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
311 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk net i dava edin. inanılmaz bir olay. hattınızı rizanız olmadan bir sebeb göstermeden kesemezler. tazminat davası acın. internet bir evin su ve elektirik gibi bir ihtiyaçı. belki evden calışıyorsunuz? ve binlerce tl zararınız var? Türk net i dava edin.

• Ben iptal ettim türkneti mutluyum. Saçma saçma uğraştırıyorlardı. Fiyatlarıda uçmuş gitmişti. Şuan fibere bile 100 ödüyorum
  • Yav arkadaş böyle bir şey olabilir mi? Hali hazırda kullanıcının portunun başka birine tahsisiyle internetinin kesilmesi ve kullanıcıya port yok denilmesi ne denli bir açıklamadır? Bu cümleyi müşterinize söylerken hiç utanmadınız mı? Turknet’i bilmiyorum, kullanmadım ama burda okuduklarımdan sonra tercih etmeyeceğimin kesinleştiği firmalardan biri oldu benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknete bulaşmadığımız iyi olmuştu..

• Ben yanlışlıkla öndeki bloğa adres verdim diye 1 ay anca iptal ettirebildim. Sonra da haliyle başvuruma gelen olmadı. Müşteri hizmetlerinde muhattabı olan bir operatör kullanın. (bkz. VodafoneNet) #TurkNetPişmanlıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkys7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Adamlığı senden mi öğrenicem rahatsız. Sen önce okuduğunu anla. Bu işler paraya bakar. Varsa cebinde telefona 10bin verecek paran gider zaten iphone alırsın. Ama o kadar paran yoksa daha uyguna en performanslı ne alırım diye bakar onu alırsın. Önce okuduğunu anla! Yada önce oku! "Kimse Apple Gibi Olamaz" dan anladığın nedir? "Firma Desteği Garanti Servis durumlarında iş değişir tabi" den anladığın nedir? Bu telefon konusu.

Turknet ile ilgili olarak ise "Bu paraya daha iyisi yok","Sorun yaşarsan çözülmeme ihtimali her zaman var", "Online işlemlere bakan müşteri hizmetleri tam bir facia","Sorun yaşamazsan memnun kullanırsın" gibi kelimelerden ne anlam çıkarabildin?

Bu kadar yazılan şeyden sonra insanları yanlış yönlendirme?! dediğin nedir senin? Git bi doktora görün. Herşeyi geçtim son satırdan ne anladın?

"Bunları geçelim de konudaki durum için gerekenlerin yapılması için arkadaşa destekte bulunalım. Bu mağduriyeti yaratanın kim olduğu açığa çıkarılmalı ve mutlaka mağduriyet giderilmeli! Buna destek olun."

Adamın başına gelen olayla ilgili yorumumu ayrı mesajda zaten yazdım. Anlayabilirsen bi okumayı dene. En azından dene. Anlayamazsan yaz tekrar anlatmayı ben deneyim. Doktora görünmek mantıklı geldiyse eğer bu mesajlarıda göster. Bu üye böyle böyle yazmış bende ona böyle cevap verdim de mutlaka.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146685826

• trkys7 T kullanıcısına yanıt

Bu nasil bir uslup, belki de sen ayni ozellikte urunlere fazla para odeyen enayisin?

Hem diyelim ki arkadas parasi olmadigi icin daha dusuk hizmet aliyor, senin onu asagilaman mi gerekiyor?

Belki bir troll mesaja cevap verdim ama boyle dusunen dusuk zekalar vardir kesin, onlara belki bir dusunurler..

• 2013'den beri superonline fiber kullanırım. Allaha şükür 1kere loos kaybı ama öyle böyle değil yüzde 59lara çıktı kayıp aradım anında müdahale edip 5dakika içinde düzelttiler sorunu.

Böyle ne olduğu belli olmayan ve yaptığı açıkca HIRSIZLIK olan firmalara hem tüketici mahkemesi ile dava, hemde cimer'e sayısız başvuru yapıp ceza almasını sağlamamız lazım birlik olursa herkes bunlar bize köpeklik yapar.

Almanya'da bilgisayar mühendisi bir abime internet servis sağlayıcısı her sene 66EURO modemin tükettiği elektrik fiyatını iade ediyor.

Şaka gibi ama malesef gerçek..

• trkys7 T kullanıcısına yanıt

Ben oylesin demiyorum, bakis acisi olarak dediginin tersi de olabilir diyorum.

Senin dedigin gibi olsa da insanlari asagilayamazsin ama trolleme amacli yazmissin meger. Soyle ciddi mevzularda trolleme yapmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

Bu nasil bir uslup, belki de sen ayni ozellikte urunlere fazla para odeyen enayisin?

Hem diyelim ki arkadas parasi olmadigi icin daha dusuk hizmet aliyor, senin onu asagilaman mi gerekiyor?

Belki bir troll mesaja cevap verdim ama boyle dusunen dusuk zekalar vardir kesin, onlara belki bir dusunurler..

Profiline bakmak yeterli ;)

Engelle geç dikkate alma üyelerden biri... Yazdığı mesajlara baksana. 11 Kasımda Üye olmuş sağa sola salça oluyor.

https://forum.donanimhaber.com/profil/2956157#!/

• FILPRAES F kullanıcısına yanıt

Sorunun cevabı burada 100 mb bağlantı varmış. Altyapı kimden ise oradan İnternet almalı. Böyle aracı kurumlar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: trkys7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bak tekrar ediyorum. Bu konuda yaşanan saçmalığa dair mesajım aşağıdaki linkte. Yeni üye olmuşsun ya belki bilmiyosundur diye diyorum. O linke tıklarsan bu konuya dair yorumumu okursun. Paran varsa zaten kaliteli hizmet alırsın. Paran yoksa en az ücrete en kaliteli hizmeti nasıl alırım diye araştırırsın. Bu işin doğası budur.

Herkes bilir iPhone al, Superonline Fiber veya Telekom kullan kafan rahat etsini. Fakat olmuyor işte. Kaçımızın yaşadığı sokakta Fiber var mesela?

Dediğim gibi hala şu konuda Turkneti Savnuyorsun diyosun. Bak şu linke tıkla ve oku. Sonra gel tekrar yaz. Şu konuda TurkNeti savunanı adam yerine koyup dikkate almam. Hatta forumdan uzaklaşmasını isterim. Savunulacak nesi var?

TIKLA BU LİNKE: https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://forum.donanimhaber.com/olan-internetimi-kestiler--146645596-3#146685826

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 26 Kasım 2020; 13:24:44 >

• İnsanlarda nasıl bir marka algısı var anlamak güç. 2 liralık telefona 12 lira verdikleri için kendilerini zeki sanıyorlar, ama 2 liralık telefona 2.5 lira verenlere salak gözüyle bakıyorlar. Böyle devam edin.

• Turknete belgeleri gonderip aboneliği baglatma asamasindaydim bu konuyu gordugum iyi oldu. Musterisinin portuna goz diken bize ne yapmaz. O belgeleri daha cok beklersin Turknet. Bir de dalga gecer gibi aciklama yapmissin. Bana da once kurulum ucreti odemeyecegimi soyleyip sonra sonra odemem gerektigini belirtmislerdi. Bunlara bulasmamak en iyisi. Saglam alternatif olsa keske su ttye. Muhattap olduğumuz kurumlara bak.Yazik.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.