Şimdi Ara

Olacak o kadar izleyip gülen varmı hala acaba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam sizin güldüğünüz şeyler absürd komedi oluyor.Ama Levent Kırca güldürürken aynı zamanda düşündürüyor.Kanayan yaralara parmak basmasıyla benzersizdir kendisi.Bunları anlamak için biraz gündemi takip etmek ve gündeme hakim olmak gerekir.
  • kanal D zamanlarında severek izlediğim birisiydi ama şuanda o kadrodan eser yok.Eski tadı kalmadı açıkcası..
  • ben halen çok seviyorum o programı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANQUIS

Bunu izlerken gülmekten karnım ağrımıştı ya yerlerdeydim

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Hitap ettiği kesim belli.

Onun dışındakilerin sevmemesi doğal, siyaset yapıyor çünkü artık.
  • Devamlı aynı şey yok zam,yok hükümete laf sokma,yok acitasyon..kendinin yatları,katları var geçen sel olduğunda boğazda oya başarın villasını sel basmıştı kim bilir kaç trilyondur orası..birde acitasyon yaparak komedi yapıyor..

En delikanlı adam bu konularda Karaoğlan Bülen Ecevit'ti..adam başbakan iken bile kartlaı vardı..gerçek halkçı adam oydu..onu da yanındaki dalkavuklar harcadı..
  • tamamen siyasi bir program
  • Eskisi kadar komik olmuyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: John___Doe

Hocam sizin güldüğünüz şeyler absürd komedi oluyor.Ama Levent Kırca güldürürken aynı zamanda düşündürüyor.Kanayan yaralara parmak basmasıyla benzersizdir kendisi.Bunları anlamak için biraz gündemi takip etmek ve gündeme hakim olmak gerekir.

ama eskisi daha güzeldi. önceden ince espri vardı şimdi ise skecin sonunda bile mesaj veriyolar.
  • Program hala güzelliğini koruyor. Çünkü Levent Kırca gerçek bir komedyen. Güldürmesinin yanında düşündürür. Zaten düşünemezsen gülemezsin. Senin sorun burdan kaynaklanıyor.
  • 9-10 sene öncesini hatırlıyorum da o zaman çok daha güzeldi. hem oyuncu kadrosu hem ele aldığı konular hem de espri anlayışı çok daha iyiydi. fakat nedense bunda o eski hava yok. sadece levent kırca üzerinden gidiyor skeçler bu da oyuncu kadrosunun dar olmasıyla ilgili bir mesele galiba. ama yine de izlenebilir. eski tadı vermediği halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuhi

akasya duragı .. geniş aile gibi dizilere gülebiliyorsak evet levent kırcanın hakkını vermeliyiz

hele akasya durağı... herhalde Türkiye de çekilen en iğrenç dizilerden. o kadar iyi oyuncuları nasıl kullanılamayacağını gösteriyor adamlar resmen. her bölümde biri yaralanıyor, polislik işi oluyor, piyango çıkıyor.
    zaten geniş aile son iki bölümdür iyice bozdu. aile hayatını mahalle hayatını iyi bir şekilde anlatacağı yere Türk toplumuna uymayacak türden şeyler anlatılıyor. hele o son bölümünde resmen gençlere zina özendiriliyor ve bir sosyal statü aracı olarak kullanılıyor.

• kahkahalarla güldürecek bir program değil zaten. ama güzel mesajlar veriyor. o mesajları herkes anlasa, ülke çok değişirdi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobran19 -- 6 Mart 2010; 23:27:38 >
  • Artık eskisi kadar komik değil bu proğram , bunun nedenide çok basit ; bir sanatçı siyaseye burnunu sokarsa durum böyle olur.Her sikecinde gönderme yapıyor , bu göndermelerinden komedi yapmasına fırsat kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobran19

çok fena

• Sarhoş dışında hiçbir kısmına gülmüyorum.
    Eskiden sarhoşa katıla katıla güldüğümü bilirim.Artık siyaset yapıyor,hani komik olsa neyse komikte değil...
  • bence süper gülüyorum

sanırım yaptığı eleştirileri yediremedin ondan bu konuyu açtın.Çok haklı siyaset eleştirisi yapıyo tam benim kafadan süper eleştiri var ve komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel Hayvan -- 7 Mart 2010; 0:01:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.