Şimdi Ara

Okuyun ama para ticarette

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güya okul da okudum ama, son aylarda ticaret olayına baya sardım. Önceden sevmezdim ama, alışınca güzel oluyor. Ulan mesleğimle ilgili gidiyorum iş görüşmesine, adam diyor 3.5 verürüz, 1 sene sonra 4k olur, 1 sene sonra 5k olur... Mıy mıy mıy. Bu ne la? Para mı bu la? Yani ben orda çalışsam bile gider ekstradan ticaret yaparım aga yetmez bana 4k.

Para ticarette aga. 0 tablet almıştım, sonra vazgeçtim bari satayım dedim, adamın biri dedi takas yapalım mı laptopla dedi. Neyse işte özellikler nedir falan konuştuk baya. Pazarlık yaptık. Yok işte üstüne şu kadar veririm diye anlaştık. Pazarlık falan zevkli bir şey aslında  Neyse takas ettim, para değil ama tecrübe oldu en azından. İyi oldu benim için, ne yaptım daha kolay satılabilir bir mal edinmiş oldum. Bi de bu tablete 2 kişi 2100 tl demişti, 2600 tl eder oysa. Tabi böyle pazarlık olunca insan sinirlenmiyor değil   Paraya da sıkışıktım aslında ama satmadım. Ama bence değdi. 1 haftaya da o laptopu satarım herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 14 Ekim 2021; 0:51:20 >

• Knk letgodan bir sey alip satmak ticaret mi oluyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İkinci el takas yapıp da para ticarette diye konu açmak  

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

Napiyim tableti satamadım  Millet deli gibi laptop arıyo. Dolar da yükselmiş, 3500tl ye celeron N4050 makine satıyorlar aboov.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Yok farklı yerlerden topluyorum benim bağlantılarım var. Her doğru her yerde konuşulmaz :) Meslek sırrı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.