Şimdi Ara

Okumayıpta işi iyi olan ( CİDDİ ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
10
Favori
5.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • prezentable san liseden mezun ol biraz ingilizce öğren

bir yerlerden torpil bul kabin memuru ol

bir sene çalıştıktan sonra eline minimum 3bin lira geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceGezeR

Lise 2 terkim 5 gün sonra Profesyonel Aşçılık Eğitimim başlıyor. Ve 4 ay sonra Hotel Hilton da veya Hotel Baia da stajım başlayacak. Evet o büyük şeflerden olacağım ve iyi kazanacağım yaşım daha 17. Aşçılık diplomana değil ortaya ne koyabildiğine bakan bir meslektir. İlla eğitim alınmalı deniyorsa ben yapacağım işin eğitimini alacağım ve iyi olacak inşallah benim için

İnşallah kardeşim
  • lise terkim.bir gün uçakla almanya'ya gidiyordum;pilot,"kardeş beş dakka uçagı kullansana helaya gidicem."dedi.o zamandan beri pilotum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUANTANAMO

quote:

Orijinalden alıntı: enes4125

quote:

İş kafada bitiyor lise mezunuyum üniversite dışardan bitirmek gibi bir çabam yok şu an için 1500 lira kazanıyorum.

Sormamda bi mahsur yoksa ne işle meşgulsünüz. Bide yaşınız kaç acaba

Yaş 23 hocam milli eğitimde hizmetli memur kadrosunda çalışıyorum. Bazı ailevi durumlardan dolayı ufak bir öncelik tanıdılar o öncelikten faydalandık. Ama memur açığı olduğu için masabaşıyız şimdilik. Memur açığı kapanana kadar masabaşı sınavlarını kazanırım ama.

İş kafada bitiyor derkende genel olarak para kazanmanın mezuniyetle tahsille alakalı olmadığını gördüm. Liseye uğramayıp ufak çapta iyi gelirli işletme sahibi olanlarda var.

Alıntıları Göster
    q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoxville -- 5 Haziran 2013; 14:21:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

quote:

quote:

quote:

İş kafada bitiyor lise mezunuyum üniversite dışardan bitirmek gibi bir çabam yok şu an için 1500 lira kazanıyorum.

Yaş 23 hocam milli eğitimde hizmetli memur kadrosunda çalışıyorum. Bazı ailevi durumlardan dolayı ufak bir öncelik tanıdılar o öncelikten faydalandık. Ama memur açığı olduğu için masabaşıyız şimdilik. Memur açığı kapanana kadar masabaşı sınavlarını kazanırım ama.

İş kafada bitiyor derkende genel olarak para kazanmanın mezuniyetle tahsille alakalı olmadığını gördüm. Liseye uğramayıp ufak çapta iyi gelirli işletme sahibi olanlarda var.

biz ona torpil diyoruz

Torpili hükümet yapar bu devletin sunduğu bir durum. Ailesi olmayan ve yetişrime yurdunda büyüenlerin bu öncelikli kontejanı 35 senedir var 35 sene önce bu adamlarmı getirmişti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUANTANAMO -- 5 Haziran 2013; 14:16:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

lise terkim.bir gün uçakla almanya'ya gidiyordum;pilot,"kardeş beş dakka uçagı kullansana helaya gidicem."dedi.o zamandan beri pilotum.

quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

lise terkim.bir gün uçakla almanya'ya gidiyordum;pilot,"kardeş beş dakka uçagı kullansana helaya gidicem."dedi.o zamandan beri pilotum.

Evet evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

Lise terk. Geceleri hastanede acil durumlarda cerrah bulamayinca beni ariyorlar, yersen.

Edit : 5 dakikadır gülüyorum helal vallahi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 5 Haziran 2013; 14:19:49 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Knoxville

quote:

quote:

quote:

biz ona torpil diyoruz

Torpili hükümet yapar bu devletin sunduğu bir durum. Ailesi olmayan ve yetişrime yurdunda büyüenlerin bu öncelikli kontejanı 35 senedir var 35 sene önce bu adamlarmı getirmişti ?

Alıntıları Göster
    q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knoxville -- 5 Haziran 2013; 14:21:45 >

• Takibe devam gecede hortlatcam , söyledikleriniz çok önemli benim için . Tüm mesajları okuyorum
  • İlkokul terk mükellef var temizlik firması var şuan net olarak 322 tane çalışanı var.
  • Up !
  • Asosyallere para yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cutnawall

hızarcılık bi apartman ihalesi al bi daire senin apartman basına bide tüccarlık bide burger king bayiliği

Başka gelirken ekmek alayımmı mi bide.

anlayamadım demek istediğini ??? yanlıs bişe mi dedim ....

Böbrek diyo gel diyo vereyim diyo

• quote:

Orijinalden alıntı: tfnymc

yaş 19. jigololuk yapıyorum. sadece hafta sonu çalışıyorum. nadiren haftaiçi.. giyimimi onlar karşılıyor genelde. yiyecek içecek de öyle biraz. şu an için aylık 1000 bin lira kadar kazanıyorumi referanslara bağlı olarak yükselecek. memnun olmayan olmadı bugüne kadar. bir de çok numara değiştiriyorum, bi masrafım o oluyor zaten.

/>
  • Kardess ben de su jigololuk isine el atayim diyorumm yardimci olur musun acep ? :)
  • Ayık ol Ayhan! Plazma düşmesin. O bizim geleceğimiz..
  • Çok para kazanmak için mi okuyoruz ?
  • Kuzenim lise mezunu ayda 4000 Euro maaş alıyor.(sonradan açıköğretim bitirdi) yazılım şirketinde çalışıyor.

Bi akrabamizda pazarlamacı lise terk, işe 700 TL ile başladı 1 sene sonra 2500 TL'ye cikti maaşı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Torque_

Çok para kazanmak için mi okuyoruz ?

evet
  • Bir işe hayatını adarsan neden olmasın babamın arkadaşı orta okul terk 32 yıldır bir gemi firmasında çalışıyor.Arıza durumunda falan dünyanın her yerine gönderiliyor ve maaşı 10 bin euro civarı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.