Şimdi Ara

OKUMADAN GEÇME! STANDART SAPMA O KADAR ÇOK FARK EDİYORMUŞ Kİ 2022YKS TAYFA DIKKAT ET!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

82.75net 25k

Yine 82.75net 24k

81.5net 24k

Gördügünuz gibi bu netlerin hepsi benden düşük mesela 81.5nete adam 24k olmuş ben ondan 1.5net fazla yapmama rağmen 8k geriye düşmüşüm.Sınavdan önce her sitede Tyt de 1Mat ve Türkçe sorusu 1.3puan 1Sosyal ve Fen sorusu 1.4puan yazdıgı için hedefimi sosyalden de olsa sadece toplamda fazla net yapmaya odaklamıştım.Ancak sınav sonuçlarından sonra büyük yanıldigimı gördüm.Tyt Matte 27net yapan adam sosyalden 12net yapıp toplam neti 81 olup benden düşük olmasına rağmen 24k olmuş.Ben ise Tyt Matte 18net yapıp Sosyalde 16net yapıp toplam netim 83olup daha fazla yapmama rağmen 32k oldum.Dilekolay 8k kişi standart sapmadan girmiş araya!

O YÜZDEN YETİSTIREMEYIP BOS BIRAKACAGINIZ BIR DERS OLURSA BU SOSYAL OLSUN.SOSYALDEN 2-3SORU ÇÖZECEGINIZE 1ZOR MATEMATIK ÇÖZÜN SIRALAMADA ÖNE GEÇİYORSUNUZ.

Ben bunu maalesef sınavdan sonra fark ettim.Böyle olacaginı bilseydim din kültürünü boş bırakır 1-2boş matematik soruma daha dönerdim.

BEN YAPTIM SİZ YAPMAYIN DİKKATLİ OLUN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 29 Temmuz 2021; 12:25:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl öyle bir şey olmuş hocam anlamadım

• Bu çok önemli bilgi bu arada ya. İnsanlar genelde türkçe mat eksiğini, sos yüksek yaparım sıkıntı olmaz diye kapatmaya çalışıyor ama şu standart sapma olayı tüm gerçekleri gösteriyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tyt hamda 20-25k yapanlar başlıgini okuyun hocam orada konuştuk.80-81netle Tyt matematik netleri 25üstü oldugu için 24-25k olmuslar.Ben ise 83netle 32bininci oldum çünku Tyt mat netim 18.Her sorunun puan degeri aynı diye sınavdan önce beni kandırdilar ama anlaşilan o ki 1matematik sorusu 3sosyal sorusuna bedelmiş.Bu bilgiyi bilseydim ilk 25k da olurdum net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 29 Temmuz 2021; 12:28:40 >
  • this is me trying T kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.Bu bilgiyi siz sınavdan önce biliyor muydunuz ben sonuçlar açıklanınca ögrendim ve şu an acı çekiyorum.Yapabilecegim basit 4-5 Matematik sorusunu sosyali yetistirecem nasıl olsa ayni puan diye feda ettim.

• 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt

evet bende de öyle oldu, 25 civarı mat netim var diye 25k yaptım tytde. çok şaşırttı gerçekten.

• 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt
    Ya ben de bu kadar etkili olduğunu bilmiyordum açıkçası bir de sene boyunca ösym ne kadar zorlayabilir yha, mat orta zorluğun üstüne çıkmaz kafasındaydım sınav anında bi yamulduğım için ben de sos odaklandım ve sosu fulledim ama sonuç iyi geldi en azından. Mat netim de 22.5 💀💀

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam hem de öyle böyle etkilemiyor 32d 8y tr 18d 2y sos 18d 2y fen 24d 15y mat yaptı hamda 22 k geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalayFolyo -- 29 Temmuz 2021; 12:52:14 >
  • 88 net 9k geldi bana da çok ilginç cidden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • herkes 50-60k aralığında 2018den iyi geldiğini söylüyor ama benim 2-3k da olsa kötü geldi.Sanırım standart sapmadan dolayı

• Gecen sene katsayı olarak en fazla sosyaldi sanirim en az da turkçeydi galiba. Ess nin sitesinden kolayca bakabilirsiniz yani bu onceden tahmin edemeyeceğiniz insanlarin yaptiklari sonuclarla sekillenen birsey çok kafaya takmayın.

• KalayFolyo kullanıcısına yanıt

Sizin matematiginiz de 20.25net çokta iyi degilmiş aslında nasıl 22k geldi ben anlamadım.

• Up

• this is me trying T kullanıcısına yanıt

Ders ders netleriniz ve Tyt de ham sıralamanızı yazabilir misiniz?

• keşke bizim sınavda böyle olsaydı 

18in bir matını zorlamadılar ya 

• Kirmizi sortli kac k geldi say

• Lucy13 kullanıcısına yanıt
    Ham 8.9 yerleştirme 11

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.