Şimdi Ara

Okuma Avenger B65 + Shımano Alivio Dx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

spin kamış Shımano Alivio Dx 270cm ( 10 - 30 )
    Avenger 65 makina ile kombinasyon yaptım ...

Sahte yemle spin yapmak istiyorum, ama kime konuyu açıyorsam makinanın çok büyük oldugu spin için uygun olmadıgını söylüyor...Bu kamış ve makina ile spin olmaz mı ? Konuyla ilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim tşkler..

• Yaparsın yapmasına da makine cidden büyük yarım kg nin üzerinde insanı yorar.

Makinayı yeni aldıysan eğer Avenger 40b ile değiştirmen mümkün değil mi ?

Ben Avenger 40b kullanıyorum gayet güzel bir makine ama bazen o bile uzun sürede yorabiliyor. 9kg Drag gücü ile fiyat performans açısıdan çok çok uygun bir makine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShooteR-XL

Yaparsın yapmasına da makine cidden büyük yarım kg nin üzerinde insanı yorar.

Makinayı yeni aldıysan eğer Avenger 40b ile değiştirmen mümkün değil mi ?

Ben Avenger 40b kullanıyorum gayet güzel bir makine ama bazen o bile uzun sürede yorabiliyor. 9kg Drag gücü ile fiyat performans açısıdan çok çok uygun bir makine.

Aldım dostum, dediğin gibi Okuma Dead Ringer Fd-40 lık makina aldım...Aslında ben güzel bir surf takımı hazırlayacakdım...Ama sonra spin ilgimi çekti...Surf kamış siparişini iptal edip spin kamış aldım..İlk önce makinayı aldığım için 2. yi 40 lık sipariş ettim...Bu 65 lik makinayada ileride surf alıp bir takım yaparım artık ... Tşkler yorumun için ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.