Şimdi Ara

Okulunun giriş kapısına Porsche Panamera koyan liseliye ne denir ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
5.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arabanın en düşüğü 450.000 tl den başlıo.750.000 e kadar gidiyor.öle bi araba ergende ne işi var.Hiçbir baba 700.000 lik arabayı ergene teslim etmez.
  • No ss no güven.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Çocukta panamera var itirazın varsa git ona ağla.

Panamera olabilir.
    Okulun ortasına koyması gerekmez.

Benim rahatsızlığım olsa bir konuda ki arabasıyla gayet gelir kimseyi ilgilendirmez , beni ilgilendirse ki seni ilgilendiriyor git söyle derdini çocuğa gelme diye ne sen kendini yor ne de bizi
  • Görgüsüz denir ne denecek başka ?
  • quote:

quote:

quote:

Çocukta panamera var itirazın varsa git ona ağla.

Panamera olabilir.
    Okulun ortasına koyması gerekmez.

Bu işi fazla sorguluyorsun sanki dünya apadil bir yerde. Kafayı taktığın şeye bak. Parası olan seni bile satın alır bu zamanda.

Guzel cevabım vardı ama forumdayiz :)
  • pm var
  • quote:

pm var

Bos ver keyfimizi kaçırmayalım :)
  • Belki de birileri sana telefonunu masaya koyduğunda aynı şeyi diyordur.Olamaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomenestomen

Belki de birileri sana telefonunu masaya koyduğunda aynı şeyi diyordur.Olamaz mı ?

Sizi bilmem ama ben telefonumu cebimden çıkartmak istemiyorum ilk zamanlar daha da fazlaydı ama simdi Kızılay dağıtmış gibi iPhone 4 var herkesde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Belki de birileri sana telefonunu masaya koyduğunda aynı şeyi diyordur.Olamaz mı ?

Sizi bilmem ama ben telefonumu cebimden çıkartmak istemiyorum ilk zamanlar daha da fazlaydı ama simdi Kızılay dağıtmış gibi iPhone 4 var herkesde.

Bende çıkartmayı sevmem telefonumu öyle ortamda falan.Fakat bu düşünceni kimse bilmiyor,sen istemeden de yaptığın şeyleri başkaları farklı yorumlar.Diyen kişinin 300 liralık telefon almaya bile gücü yoktur,liseye giden çocuğa iphone almışlar falan der.Anlatabildim sanırım

• Amacım seni aşağılamak olmadı genç adam ama sen de o paralı okulda okumuyor musun? devlet okullarında okuyanlar da sizlere imreniyordur. (Fen liseleri hariç)
    para var huzur var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 28 Kasım 2011; 22:03:26 >
  • quote:

Amacım seni aşağılamak olmadı genç adam ama sen de o paralı okulda okumuyor musun? devlet okullarında okuyanlar da sizlere imreniyordur. (Fen liseleri hariç)
    para var huzur var.

Ah keske olsa.
    Ben devlet okulunda daha rahattim hem vicdanen hem okul olarak.
    Sindi gittiğin okula o kadar para verdigim için pişmanım okulu değiştirmek istiyorum.
  • ister devlet ister özel sen artık bunları geç, paran varsa git iyi dershaneye üniversiteyi garantile. Lise yılları gelip geçer dostluklar unutulur gider.
  • quote:

ister devlet ister özel sen artık bunları geç, paran varsa git iyi dershaneye üniversiteyi garantile. Lise yılları gelip geçer dostluklar unutulur gider.

Listedeki hocalar dersaneyi dersanedekiler de listedeki hocaları kotulemezse olmaz zaten.. Neyse iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

Arabanın en düşüğü 450.000 tl den başlıo.750.000 e kadar gidiyor.öle bi araba ergende ne işi var.Hiçbir baba 700.000 lik arabayı ergene teslim etmez.

Yanılıyorsun..
  • quote:

quote:

Amacım seni aşağılamak olmadı genç adam ama sen de o paralı okulda okumuyor musun? devlet okullarında okuyanlar da sizlere imreniyordur. (Fen liseleri hariç)
    para var huzur var.

Ah keske olsa.
    Ben devlet okulunda daha rahattim hem vicdanen hem okul olarak.
    Sindi gittiğin okula o kadar para verdigim için pişmanım okulu değiştirmek istiyorum.

Devlet okuluna gidiyorsun ama altında İphone 4 ün var . Hemde lise öğrencisin .
    Kusura bakma sende telefonun Panamerasını almışsın.

Uzatmayıda bırak bu saçma zihniyetini lisedeki çocuğun okula arabayla gitmesi ne kadar saçmaysa seninde onu bu kadar sorgulaman saçma!

• quote:

quote:

Bak işte bende de üretimi durdurulmuş eski bir telefon var. Fark olabilir herkes eşit doğmuyor. Eşit değiller. Benle senin olmadığın gibi. Napalım sağlık olsun diyip geçmek lazım. Fazla takılma. Ben şimdi üzülmüyorum mesela iphoneum yok diye. Olsa iyi olurdu ama yok

• okulun en guzel kızı yan koltuga oturacak anlasıldı....barı sen en guzel ıkıncı kızı kacırma....
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.