DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Okulun İcadı
36
Cevap
0
Favori
6.765
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      935 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:14:11 Konu Sahibi
      Okulu kim icat etmiştir kim yaygınlaştırmıştır acaba onu bulursam

|
      |

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:41:56
      quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

Okulu bulan kişi cok kufur yiyecegini bilmiş olacakki ismini gizlemiş
      |
      |

zathura93
      Katılım zamanı: Eylül 2006
    • Yarbay
      2514 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:47:16
      Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın
      |
      |

• Yüzbaşı
      788 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:49:50
      Boş konu.
      |
      |

11.Sene
    • 08 Şubat 2009 16:50:05
      quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Okul olmasaydı bu yazıyı yazamayacaktın

hayır yazacaktı bu arada o adama
      |
      |

It is the pinnacle of all human emotion. More passionate than hope, much deeper than despair.

Love

Benim Anime Listem
    • Yüzbaşı
      911 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:52:35
      okul kadar güzel birşey yok sorun okulu işkence yapanlarda
      |
      |

pubg - steam id: sdaff961
    • Yarbay
      2381 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:53:07
      ortaokul ve liseye geçince öğrenirsiniz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      604 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:53:08
      Gün gelecek okul bitecek iş hayatına atılacaksın o zaman da işi kim icat etti diyeceksin keşke okul olsa diyeceğin günler olacak ama keşke dediğin için zaman geçmiş olacak ve gün gelecek okulu icat edene teşekkür edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESİMPSON -- 8 Şubat 2009; 16:49:40 >
      |
      |

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim(Bu söz bana aittir alıntı değildir)
    • Yarbay
      4262 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:54:34
      Ecdadına mı küfür edeceksin?
      |
      |

he still waiting for god's choice
    • Yarbay
      11833 Mesaj

iOS Beta Tester
      08 Şubat 2009 16:55:07
      Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor. Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya... Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::AlacaKaranlıkT!M:: -- 8 Şubat 2009; 17:00:12 >
      |
      |

• Yarbay
      4626 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:57:53
      quote:

Orjinalden alıntı: süpergtacı

İcat edeni bilemem ama günümüz Türkiyesinde bunun yaygınlaşmasını sağlayan kişi M.Kemal Atatürk tür.Bu kadar okuyup öğrenemediğine göre okumasanda olur
      |
      |

• Onbaşı
      33 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:57:58
      quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Burada anasına küfredilecek bir şey varsa okulu bulan kişi değil, Türkiye'deki eğitim sistemini bu hâle getiren değerli bakanlarımızdır. Sorun Türkiye'de...

+++++++++++++++++++++++++++++
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      08 Şubat 2009 16:59:44
      Okul bildiğim kadarıyla Yunan şehir devletlerindeki septiklerin şehrin paralı ailelerinin çocuklarına felsefe dersleri vermeleri ile bulunmuştur.
      |
      |

Server: Phoenix
      Job: Wizard
      Lv: 78 (şuan) xD
    • 08 Şubat 2009 16:59:55
      |
      |

• Yarbay
      3106 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:00:29
      Adını bilmeme gerek yok,her sabah okula giderken çınlatıyorum sülalesinin kulaklarını..
      |
      |

Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
      Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söylecek biri.
      En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum.

Elvis Presley Şarkı Çevirileri
      | Star Trek TOS | Star Trek TNG | Star Trek Voyager | Star Trek Deep Space Nine | Stargate SG-1 | Supernatural | The Vampire Diaries | Game of Thrones | Homeland | Arrow |
    • Yüzbaşı
      477 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:03:06
      benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum
      |
      |

• Yarbay
      6224 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:04:34
      quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Hatta aklıma gelmişken bir şeye değineyim. Lise sondayım. Dünyada milyonlarca lise son öğrencisi var.

Amerika'daki lise son öğrencilerinin gördüğü konular, çözdüğü sorular ile Türkiye'dekilerin yaptıklarının alakası yok. Biz türevle, integralle, atomla, elektrikle, organik kimyayla uğraşırken adamlar sadece temel matematik ve fen bilgilerini görüyor.

Kitaplarını ve sorularını gördüm onların, komedi ya...

Sonuç? Türkiye'de müfredat onlardan çok daha ilerideyken Türkiye muhteşem bir ülke mi? Okullarımız çok mu kaliteli? Netice ortada...

|
      |

• Yarbay
      2081 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:07:18
      okul iyide derslerle imtihanlar olmasaymış daha iyimi olurdu.
      şaka bir yana yüksek tahsilde güzel bir bölüm bitirirseniz dua edersiniz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      661 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:07:34
      quote:

Orjinalden alıntı: loser16

benim okulla bi derdim yok..Saç yasağıını çıkaranlarla derdim..kim okulda saçı uzun erkek olmasın die bi kural çıkardıysa onun ben..her hafta berbere 25 kağıt vermekten para kalmadı..Saçım olmayınca kendime güvenim azalıyo tenefüslere çıkamaz oluyorum ağlamak istiyorum

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
      Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar
      |
      |

• Yarbay
      5729 Mesaj
      08 Şubat 2009 17:12:42
      quote:

Orjinalden alıntı: Slp

Alıntıları Göster

Bence de saçmalık zamanın başında kadınlar deyil de erkekler saçını uzatsaydı ne olcaktı
      Kızlar saşını toplayınca bişey diyen yok biz uzatıp toplasak saçımızı kıyamet kopar

Saçı filan salla bir zamanlar bizim okulda spor ayakkabıyı yasaklamışlar.

Lise 1'deyken zamanımın çoğunu müdüre en içten dileklerimi iletmekle geçiriyordum.(ve halada devam ediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 8 Şubat 2009; 17:09:20 >
      |
      |

Hayranlık cehaletin kızıdır. İnsanlar ancak anlamadıklarına hayran olur ve taparlar-Jean Meslier

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.