Şimdi Ara

okulu kazandım. şuan sigortalı çalışıyorum. kyk yurt sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şuan çalışıyorum ve okul başalayana kadar devam edicem. sigortam 3.100 tl den yatıyor. bu şekilde çalışıp ta yurt çıkmayan var mı aranıda&tanıdığınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kısır Hamide -- 19 Ağustos 2019; 21:26:5 >

• 3100 tl maasmı anlamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4441961 kyk numarası bu bunu ara sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul başlayana kadar çalışacaksan bir sorun olmaz. fakat okuyorken asgari ücretin üzerinde maaşının olmaması gerekiyor. yoksa kyk'dan atılırsın.
    Yurt İdare ve İşletme Yönetmeliğinin “Barınma Şartları” başlığı 6 ncı maddesinin birinci fıkrasının (f) bendinde “Zorunlu staj hariç asgari ücretin üzerinde ücretle bir işte çalışmaması” hükmü yer almaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: todareistodo

3100 tl maasmı anlamadim
    bürüt o kanka net asgari gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kısır Hamide -- 19 Ağustos 2019; 23:24:38 >
  • Asgari ücretin üstünde çalışanlara burs ve yurt yardımı sağlanmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam okul başlayana kadar çalışıcam diyorsun ama Eylül başında yurt sonuçları açıklanır. Kuralları bilmiyorum ama eğer yurdun ilk çıkma aşamasında da bakıyorlarsa hiç çıkmayabilir. İyice ayrıntısına kadar bak şartların.

• Koşullarda gördüydüm sanki asgari ücretin üzerinde maaşlı çalışanlara çıkmıyor bak istersen tekrar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.