Şimdi Ara

Okulların kapanmasına son 63 Gün (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.838
Cevap
8
Favori
128.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir nesil daha liseden kurtuldu herkese iyi tatiller
  • Ben liseden kurtuldum beyler, darısı sizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: awesomealper

157

Koca seneyi awesomeAlper tek başına sayarak geçirmiş sende kendimi gördüm kardeşim tebrikler
    Geçen sene yurtta kaldığım için katılamadım geri sayımınıza yalnız yaş büyüdükçe insan geriye saymak istiyor yaşadığın en kötü günün kıymetini bilmek lazım
  • teşekkür ederim abicim o hesabımın şifresini unuttuğum için giremedim yeni hesap açtım :) bu seneyide bitiririm abicim ya geçmez dediğim zamanlar geçti senide görmek isterim abicim tekrardan teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LizOzOM

quote:

Orijinalden alıntı: awesomealper

157

Koca seneyi awesomeAlper tek başına sayarak geçirmiş sende kendimi gördüm kardeşim tebrikler
    Geçen sene yurtta kaldığım için katılamadım geri sayımınıza yalnız yaş büyüdükçe insan geriye saymak istiyor yaşadığın en kötü günün kıymetini bilmek lazım

teşekkür ederim abicim o hesabımın şifresini unuttuğum için giremedim yeni hesap açtım :) bu seneyide bitiririm abicim ya geçmez dediğim zamanlar geçti senide görmek isterim abicim tekrardan teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Starlight^

Bu sene son senem cok arayacağım ....
    Keşke kapanmasa diyorum

abi 2009da yazmışşsın bunu aşağı yukarı 3-4 sene olmuş yazalı :) nasılsın üniversiteyi bitirdinmi mesleğini aldınmı :) ?
  • 221 Gün, 10 Saat, 15 Dakika, 25 Saniye
    an itibariyle bu kadar gün kalmış :) bu gün kareköklere çalışın dedi hoca haftaya ben yokum yüzümü diğer hocaya kara çıkrmayın dedi ama ben çalışmadım napcam bilmiyorum :)
  • Son sene boşlamış da olsam 4 sene burada sayarak bitti lise. Duygulandım konuyu görünce. Lise yılları özlenir beyler kıymetini bilin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise yılları iyiymiş kıymetini bilemedik vize öncesi ne bir konu var ne bi konu anlatan herkes kafa nereye biz oraya felsefesinde
  • 4 seneyi burda bitirdik valla saya saya simdi sinava hazirlaniyoruz umarim universite hayati lise yillarini aratmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mono87 -- 4 Kasım 2013; 21:59:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mono87 kullanıcısına yanıt
    allah yardımcın olsun abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenbro

allah yardımcın olsun abi

Eyvallah

• 218 gun kaldi. son yilim vay be 4 yildir mesaj atiyorum konuya

• Ne takip ederdim bu konuyu lisedeyken.Efsane konulardan biri.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_85348864/tm.htm Yeni Konu Okulların Kapanmasıyla UP Up UP

• Cidden özleniyormuş lise. Şu konuyu görünce hüzünlendim. 9-12. sınıf arası hep saydım. (12. sınıf biraz seyrek ama olsun ) Lisenin kıymetini bilin gençler. Üniversitede herkes kendi menfaatini düşünüyor.
  • bütün liseyi bu konuyla geçirdim bu sene lise bitiyor sırf bu konudaki mayıs-haziran aylarının heyecanı için bile lise baştan okunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

bütün liseyi bu konuyla geçirdim bu sene lise bitiyor sırf bu konudaki mayıs-haziran aylarının heyecanı için bile lise baştan okunur

25 bana göre 18 dediğim günleri özledim birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyente

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

bütün liseyi bu konuyla geçirdim bu sene lise bitiyor sırf bu konudaki mayıs-haziran aylarının heyecanı için bile lise baştan okunur

25 bana göre 18 dediğim günleri özledim birader

hangi ünidesin şimdi hocam

• SellYourSoul kullanıcısına yanıt
    Galatasaray Üniversitesi
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.