Şimdi Ara

SİLİNSİN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah yardımcın olsun kardeşim.Bende lisedeyken senin gibiydim hep dalga geçerlerdi döverlerdi ama sabrettim okul bitene kadar kimseye bişey demedim.Kurtuldum onlardan şuan karşıma çıksalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rekuku -- 20 Eylül 2017; 22:21:20 >
  • Okuldan ayrıl açık öğretime yazıl derslerine asıl, zaten 45 kişinin bir sınıfta olduğu okuldan bir hayır gelmez. Dersine çalış düzgün bir meslek edin kendine geliştir, ilerde böyle mallar zaten hak ettiğini bulur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N3O kullanıcısına yanıt
    açık öğretimde başarılı olur muyum bilmiyorum
  • Okuldan direk ayrıl asla düzelmez artik o insanlarin sana bakisi yeni okulunda da mesafeli ol herkese karsi

Benzer pisligi ailemin aptal inadi yuzunden 6 yil cektim ne psikoloji kaldi ne yasama sevinci ne kafamda saç ne icimde umut hala bazen kabus görüyorum ve karakterimi hayatimi her seyimi 100de 100 etkiledi bu durum keşke eskisi gibi olabilsem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    bende de yaşama zevki kalmadı hergün ağlıyorum intihar etmeyi düşünüyorum artık olanları kafaya takmaktan ders çalışamıyorum odaklanamıyorum hiçbirşeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shavo

bende de yaşama zevki kalmadı hergün ağlıyorum intihar etmeyi düşünüyorum artık olanları kafaya takmaktan ders çalışamıyorum odaklanamıyorum hiçbirşeye

Mücadele etmen onlari degistirmen vs imkansiz emin olabilirsin okul degistirmekte o kadar zor degil bana 11.sinifta mudur yardimci kafayi takmisti konferans salonlarinda rezil etti beni vs daha bir suru sacma sapan sey sonunda ailem aldi okuldan 1 2 gunde de hallettik

Sacma sapan insanlara katlanmana gerek yok her yerde var bu tipler en iyisi olduklari yerden direk ayrılmak.

• bana troll gibi geldi senin okulunda bir rehberlik yok mu anan baban ne iş yapıyor okul idarecisine git derdini anlat vuracağım bunların hepsini de, burada anayasal suç işleniyor de, eğitim öğretim hakkım elimden alınmaya çalışılıyor de, hatta git suç duyurusunda bulun bu okul bunlara alet oluyor de, bizim millet mahkeme duvarınca kedi olan bir millet ifadesinin alınması bile yetiyor, o hocayı da bimere şikayet et, ama sanırım sallıyorsun amerikan pastası gibi bir ortam çizmişin

eğer bunlar doğruysa, dindarı dindarsızı, seküleri bok gibi bir nesil gelişiyor

bu 95 sonrası doğumluların hepsinin amigdalasında bir arıza var, usa bir projesi olabilir, vektörel bir virüs tüm o neslin amigdalasını bozmuş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 20 Eylül 2017; 23:14:40 >
  • quote:

abi boş yapmıyorum dersleri felan dinliyorum mesela dün sınıfta oturmuş test çözüyorum tenefüste başıma toplanmışlar diyolarki "bekar dürzüler zenci penisi arıyor" yada "dürzü evde zencilerle beraber test çözüyor" kafayı yicem artık ne yapsam bir zenci ekliyolar bi dalga geçiyolar

Durzu evde zencilerle beraber test coziyor ne lan sjskskskskskskkakak. Gozumden yas geldi ya. Insallah Trolldur yoksa durum vahim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    vay arkadaş nereden enreye müdür yardımcısı eşek kadar adam bir ergene kafayı takıyor eğer kabahatli suçlu değilsen senin kabahtin bu hakkını arayacaksın, hakkını aramadınsa ya seni iyi korkutmuş ya da bir kabahatin var

bizim zamanımızda hoca öğrenciyi döverdi sınıfta çıkışta 3-5 öğrenci hocayı döverdi. şimdikiler çizgi film karakteri
  • son zamanlarda gördüğüm en iyi troll. bu kısım çok hoşumma gitti özellikle ''Menzil köyüne gitmiştim bunlar öğrenmiş ve benle dalga geçtiler cleveland GAVSailers diye''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayrtonannes -- 20 Eylül 2017; 23:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

vay arkadaş nereden enreye müdür yardımcısı eşek kadar adam bir ergene kafayı takıyor eğer kabahatli suçlu değilsen senin kabahtin bu hakkını arayacaksın, hakkını aramadınsa ya seni iyi korkutmuş ya da bir kabahatin var

bizim zamanımızda hoca öğrenciyi döverdi sınıfta çıkışta 3-5 öğrenci hocayı döverdi. şimdikiler çizgi film karakteri

Peki

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

Vucut gelistir vucudundaki hormonlar patladıkca durzuluk gecer

Vücut geliştiren arkadaşlarımın hepsi tam tersini söyluyor ve bu işi uzun zamandır yapanların büyük kısmının biseksuel olduğunu söyleyip duruyorlar.

• root_echo kullanıcısına yanıt
    şikayet etsem ne değişicek bu seferde çıkışta birşey yaparlar her şekilde zarardayım ki vuracağım felan desem kimse inanmaz bana kahkaha felan atarlar
  • Shavo kullanıcısına yanıt
    troll değilsen her şekilde zarardasın, ya öyle ya böyle bir yerden başla senin hayatın itin köpeğin pisleme alanı değil, sen kum havuzu değilsin önce rehberlikle görüş git adam gibi anlat orası sallamazsa çık müdüre ya da yardımcısına derdini anlat, bimere yaz, o da olmadı git okulunda döneni bizzat il milli eğitimde birine anlat
  • Forumun zeka seviyesi her zamanki gibi taban yapmış. Son zamanların en leş CSBsine sayfalarca yorum yapılması şaşırtmadı
  • Okulunu değiştir. Daha düşük bir lise bile olsa ona geç.

• Shavo kullanıcısına yanıt
    Sen trolluyor musun anlamadim? yoksa ciddi mi soruyorsun? Yazdıklarımdan bir şey anladın mı

• quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

Vucut gelistir vucudundaki hormonlar patladıkca durzuluk gecer

Vücut geliştiren arkadaşlarımın hepsi tam tersini söyluyor ve bu işi uzun zamandır yapanların büyük kısmının biseksuel olduğunu söyleyip duruyorlar.

İlginç

• quote:

az önce wp grubuna baktım ve bunu yapıp dalga geçmişler ne yapmalıyım?

kardesim defansini gelistirmen gerek.

• Lars .Ulrich. kullanıcısına yanıt
    haklısın ama nasıl geliştirebilirim kavga etmeye çalışsam bi güzel döverler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.