Şimdi Ara

Okulda benimle alay ediyorlarmış (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana lise 2de iken çocuk sövmüştü, savcılığa verdim
    Para cezası almış birde siciline işlemiş
    Şimdi uslu uslu oturuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekir YENİKARAMURAT

Kendini dua ile iyileştirme yöntemini deneyebilir sizin gibiler
  • CSB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intotherain1

Nereden ulaşabilirim kendisine

Alıntıları Göster
    twitterdan ulaşabilirsin de neden tipinle dalga geçiyolar o kadar kötü mü atsana bi fotonu
  • Türkiyede Tıp fakültesinde bile böyle insanlar oluşmaya başladı ise durum cok vahim...
  • arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    one way ticket to hell, please.
  • Başkalarına zorbalık yapanlar çoğunlukla daha önceden zorbalığa uğramış kişilerdir. Bu öğrenilmiş bir davranıştır. Bir ihtimal de kendilerinde olan bir yönün ortaya çıkmasını , dillendirilmesini önlemek maksadıyla kendileri daha önce davranıp bir başkasını ortaya atarlar ki topluluk onu konuşsun onu eleştirsin veya dalga geçsin, yani bir çeşit perdeleme hareketidir. Zavallıdırlar ezcümle.
  • Ben olsam döverdim onlari

• Bir sosyopatın ilk adımları. Sonra anneleri çıkıp ekranlara bağırırlar mavi gözlü yavrumdan ne istedin cani, doktor olacaktı vs. Sen git milletin damarına bas, arkasından gülüp dalga geç; sonra 45 yerinden bıçaklanınca aaaaağğğğkkk diye bağırıp kesilmiş boğazının verdiği etkiyle ses tellerinden yoksun şekilde kesilen boğazından kan sıçrar şekilde affet beni, öldürme lütfen demeye çalış. Sen ölümü çoktan hakettin.
  • arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    İçim acıdı
  • Adamdaki meslek idealine bak kim bilir bi hasta gelip çok kötüsünüz dese ameliyatta ağzına edicek elemanın .

• Ya ben Üniye gideceğim. Daha şimdiden paranoya yaptınız beni. Çok fazla üniversite zorbalık konusu açıldı. Şuna bak ya. Orta okul ve lise zaten cehennemin en son katmanı. Yani ne yazacağımı bilemedim. Kelimeler dökülmüyor elimden. Çok üzgünüm senin adına. Seni çok iyi anlıyorum. Bırak sınavı oyun oynarken bile kafana takılır. İyi ki yüzüne karşı yapmamışlar. Öyle bir şey olsaydı kavga etmek zorundaydın. Aksi takdirde çok ama çok fazla üstüne gelirlerdi.
  • Abi sen zayıf biriysen spora başla. Gerçi korona muhabbetinden dolayı başlayamazsın. Olur da korona biterse aylar sonra belki yıllar sonra spora başlarsın. Şuan onlardan uzaktasın biraz zamana bırak 1-2 haftaya geçer acın, öfken.
  • Yanlız takılma arkadaş edin diye seni keklemiş olabilirler yabani olma sende git insan içine karış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Bir sosyopatın ilk adımları. Sonra anneleri çıkıp ekranlara bağırırlar mavi gözlü yavrumdan ne istedin cani, doktor olacaktı vs. Sen git milletin damarına bas, arkasından gülüp dalga geç; sonra 45 yerinden bıçaklanınca aaaaağğğğkkk diye bağırıp kesilmiş boğazının verdiği etkiyle ses tellerinden yoksun şekilde kesilen boğazından kan sıçrar şekilde affet beni, öldürme lütfen demeye çalış. Sen ölümü çoktan hakettin.
    Hocam Naptın ya 45 yerinden bıçaklamak da doğru olur mu bilemedim

• meola147of kullanıcısına yanıt
    Zayıf biri değilim boyum oldukça uzun kaslı değilim ama normal bi vücudum var biraz göbek var sadece.

• bence takma uğraşmaya değmez

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.