Şimdi Ara

Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
7
Favori
22.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Portatif 3D Projeksiyon perdesinde son nokta !!

Mastercodex® marka kendi imalatımız özel tasarım, modüler sistem, portatif taşınabilir 3D perdelerimiz sayesinde aktif kalitesinde ister önden ister tersten projeksiyon sistemi olarak Pasif 3D görüntüye hazır olun. Türkiye'de portatif sistemlerde ilk defa uygulanan özel 3D perde yapısı ile sizleri tanıştırıyoruz. Fiyat / Performans açısından dünyadaki muadillerinin çok çok altında bir uygulama ile sizlerle buluşuyor.

Mastercodex® farkıyla çok yakında !!!
  • Konu takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye geneli bayilikler verilecektir. Kaliteli hizmet ve detaylı bilgi içinwww.ve-gaorganizasyon.com
  • BENDE ARAÇ ÜZERİNDE SEYYAR YENİ YAPILMIŞ OLARAK 10 D LOGOLU SİNEMA ARACI VAR GEÇEN SENE ALDIK Bİ ORTAKLA AMA ÇALIŞTIRAMADIK BİZ BAŞINDA OLMADIĞIMIZ İÇİN DÜŞÜNÜRSENİZ BİZE ULAŞIN PİYASA FİYATININ ÇOK ALTINDA SIFIR AYARINDA MAKİNAYI VERECEĞİZ TELEFON.:05063578814
     Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey, Okulda 3D Sinema / Film Gösterimi Hakkında Herşey,

• merhaba arkadaslar elimde 3d flim gösterrim ekipmanı var ben artık yapmıorum malzemeler ıyı durumda ılgılenen arkadaşlar ulasabılırler tel:05444791323
  • merhaba arkadaslar elimde 3d flim gösterrim ekipmanı var ben artık yapmıorum malzemeler ıyı durumda ılgılenen arkadaşlar ulasabılırler tel:05444791323
  • MERHABALAR ARKADAŞLAR ;

Reklam ve sinema üzerine çalıştığımız firmamız kapsamında okullarda 3d film gösterimi işine giriyoruz...

Tüm forumu geçmiş yılların cevapları olmak üzere taradım ve okudum,

Milli eğitim ile ve okullarla yaptığım görüşmelere istinaden bir kaç soru işareti oluştu kafamda..

Öncelikle İZMİR ili için çalışacağız, piyasadaki iki önde gelen firma TDEV ve ÖNEM FİLM ile görüşmelerimi tamamladım, sözlü mutabakata vardık sayılır.

Fakat milli eğitim bakanlıkları kısmında nasıl bir yol izlenecek yaklaşım biçimleri ve yürümemiz gereken yol nedir ne değildir bilgi almak istiyorum.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim...
  • Bende 10 TL'ye Hollywood Filmlerinin DVD'lerini alıp bu işe gireceğim. Tek eksiğim ekipman sanırım kolay bulunan bir teknoloji değil.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • Ilgaz Uğurluer I kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

3D gösterim filmeleri konusunda Türkiyede ki piyasaya sahip iki firmaya zaten ulaşmışsnız. Milli eğitim konularında da bu firmaların size destek vereceğine eminim.

İyi Çalışmalar
  • revelyon kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ,

Bu konuda donanım bulmak sorun değil ama dediğin gibi toplu gösterim lisanslı olmadan 3D gösterim yapmak çok başını ağrıtabilir. Bu konuda PM atarsan seni uygun partner firmama yönlendirebilirim. Bu sayede daha sağlıklı hareket etmiş olursun. Kendine iyi bak.
  • revelyon kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşım,

Bu konuda donanım bulman çok kolay ama toplu gösterim lisansı olmadan bu işi yapman sakıncalı bir durum. Daha önceden arkadaşlarımız bu konuda çok büyük sorunlar yaşadılar. Bu konuda senin hayal kırıklığına uğramanı ve üzülmeni istemem. Ben fil gösterim lisansı sağlamadığım için bana PM atarsan seni partner firmama yönlendirerek daha sağlıklı bir çalışma içine girebilirsin. Film lisans bedelleri seni çok çok korkutmasın partner firmam sana gereken kolaylığı sağlayacaktır. Kolay gelsin ...
  • Mastercodex kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

DVD (Hollywood) film'i alırsam mecbur toplu gösteri lisansı edinmem lazım. "Hologram Gösteri" düşünüyorum... Ama unutmuşum hologram gösterinin DVD'si yok :) Ne yapsam bilemedim

Bilgi için teşekkürler.
  • Beyler okulumuzda 3d sinema sistemi var..40 dakikalik 3d filimler lazim..nerden bulabaliriz...

• Beyler sizlere bu konuda naçizane bir önerim olacak.Bende bu işe girdim ve forumlardan araştırdım önem film bu sektörde öncü firmalardan olduğu bilgisine ulaştım.fakat hiçte öle değil.Bakın benim mailim kayıtlı isterseniz özelden ulaşın bilgi vereyim ayrıntılı.bu firma kesinlikle arkanızda durmayan, sizden sistem parasını alana kadar durmadan sizi arayan parayı aldıktan sonra telefonlarını bile açmayan.size vadettiği hiçbir şeyi yerine getirmeyen bir firma.kesinlikle elinizi kaptırmayın yoksa sizi fena soyarlar.ben şimdi bu firma yetkilisini yarın tekrar aricam son bir kere daha konuşcam açarsa. yok eğer açmazsa bu firmaya resmi yollarla ve bizatihi kendim savaş açcam. Önder bey bize vadettiğin şeyleri vermek zorundasın.eğer vermezsen sistemini al param iade et.Sahtekarlık yapma.ben sana hakkımı helal etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayerdem01

Beyler sizlere bu konuda naçizane bir önerim olacak.Bende bu işe girdim ve forumlardan araştırdım önem film bu sektörde öncü firmalardan olduğu bilgisine ulaştım.fakat hiçte öle değil.Bakın benim mailim kayıtlı isterseniz özelden ulaşın bilgi vereyim ayrıntılı.bu firma kesinlikle arkanızda durmayan, sizden sistem parasını alana kadar durmadan sizi arayan parayı aldıktan sonra telefonlarını bile açmayan.size vadettiği hiçbir şeyi yerine getirmeyen bir firma.kesinlikle elinizi kaptırmayın yoksa sizi fena soyarlar.ben şimdi bu firma yetkilisini yarın tekrar aricam son bir kere daha konuşcam açarsa. yok eğer açmazsa bu firmaya resmi yollarla ve bizatihi kendim savaş açcam. Önder bey bize vadettiğin şeyleri vermek zorundasın.eğer vermezsen sistemini al param iade et.Sahtekarlık yapma.ben sana hakkımı helal etmiyorum.

Ben bu adamı 3 ay aradım bulamadım. Sitede yazan adres çöp. Öyle bir adres yok. Yok şurdayım yok burdayım. Neyse ulaştım ama bana lisans için söylediği ücret diğer firmaların 3 katı. Forumuda baya trollemiş.

• Yakın bir tanıdığımın niyeti var bu işe girmeye işin ehli olan dostların tavsiyelerine yardımlarına ihtiyacımız var yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden (Ankara şehir bu arada)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sene bu işe girmek isteyen varsa ortak arıyorum. Yer istanbul Avrupa yakası.
    Bu işe talep hala canlı ve devam ediyor. İçeriğimizi kendimiz üreterek yolumuza devam ediyoruz.
    İlgilenlerle şartlar konuşulur. DM atabilirsiniz.
  • renkly1i R kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba bu işe ben de girmeyi düşünüyorum siz ne yaptınız ? girilir mı bu işe ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.