Şimdi Ara

Okula bu motosikletle gitmek.. (Üniversite icerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    devlet üniversitesi,
    cevrenin genel olarak tepkisi sizce nasil olur?
     Okula bu motosikletle gitmek.. (Üniversite icerir)

• Abicim adama diyorsunki git motora para harcama dil egitimi al belki adamin dil egitimi var insanlari tanimadan nasil bu tarz cumleler kurabiliyorsunuz anlam veremiyorum ( motora gelirse motor kendini kanitlayan firmanin ileri seviye motoru etraftan baya ilgi duyarsin kufurde yersin kufur edenler hayatnda hic ole bi makineye sahip olmamis ve olamayacak insalar inlara kulak vrrmiceksn zaten alacaksn baba makineyi keyfine bakicaksn kackere geliyorsun dunyaya) :) :) motor senin ise allah kaza bela vermesin yolun acik olsun birader.
  • Çevrenin genel tepkisi uzaktan zengin p*ç olur belki öylesindir tanımıyorum ama zamanla insanlar tanıdıkça anlar durumu alt dönemde kız bırakmazsın tabi bu niyet meselesi ama ben r6 yla kampüse giricem bi insanlar bakar ya döner bidaha bakar gerisi sana kalmış bırak sen neysen insanların tepkisi o olur belki ilk dönemlerde yanlış tanınırsın sonra oturur adın korkma yardır derlersede diyenin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motosiklete merak salmışlar etrafına toplanır motosiklet ile alakası olmayanlar bakmaz bile

• "Kaç yapıyo bu"gibi sorularla bol bol karşılaşırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Shaarawy AC Milan

"Kaç yapıyo bu"gibi sorularla bol bol karşılaşırsın

Aynen en çok bununla karşılaşırsın

Bastın mı hiç, bastıysan kaç gördün, çok kız düşürüyomu bunlar, kaç tane düşürdün vs bunlar erkeklerle olan muhabbetlerin.
    Ay sen buna nasıl biniyosun, çok korkutucu vs bunlarda kızlarla olan muhabbetin olur.

Biraz elin yüzünde düzgünse hayrını çok görürsün kısacası

• Apaçi tarzı adamlar varsa binip fotoğraf çekinir karenajlarin hep cizilir

• kiz olayina fazla girmiyorum tepkilerini de bilemiycem ama amacim insanlari ezmek degil beni iyi biri olarak düsündügün icin tesekkür ederim kardesim :)
  • Bos işlere kafa yoracagina derslerine calis kendini geliştirmeye bak, bu motora harcayacagin paraya git dil eğitimi al.
    Ulaşım için kullanacaksan gider scooter alirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Symnira

kiz olayina fazla girmiyorum tepkilerini de bilemiycem ama amacim insanlari ezmek degil beni iyi biri olarak düsündügün icin tesekkür ederim kardesim :)

Kaç model hocam r6

• durumu varmış almış maaşallah derim kıskanmam
  • Abicim adama diyorsunki git motora para harcama dil egitimi al belki adamin dil egitimi var insanlari tanimadan nasil bu tarz cumleler kurabiliyorsunuz anlam veremiyorum ( motora gelirse motor kendini kanitlayan firmanin ileri seviye motoru etraftan baya ilgi duyarsin kufurde yersin kufur edenler hayatnda hic ole bi makineye sahip olmamis ve olamayacak insalar inlara kulak vrrmiceksn zaten alacaksn baba makineyi keyfine bakicaksn kackere geliyorsun dunyaya) :) :) motor senin ise allah kaza bela vermesin yolun acik olsun birader.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi göstermeyin otomobil Bölümü'nde mercedes ile okula gitsem olurmu diye konu açıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üniversite içerir diye konu açmış devlet üniversitesi demiş geçmiş, amaç belli ilgi çekmek.
  • Böyle konular hep lafta kalır.Açıkçası tipsizsen, ezik karakterliysen motor falan lüks araba olsa da hikaye.Arkadaşta araba var kız geliyor konuşmayı beceremiyor bir daha sadece selam selam o kadar.
  • Bir Üniversite öğrencisi için bence en uygun model, çok fazla hızlı da değil yavaşta değil, orta karar. Ekipmanları tamam, birde kontrollü sürüş yaparsa ideal bir ulaşım aracı olur.
  • benim sana söyleyeceğim şey bu bilinemez. kimisi arkadaşın dediği gibi -zengin p*çi- der. kimileri hayran olur. kimileri gelip incelemeye başlar. ancak ilgi istiyorsan dünya malıyla bir yere kadar olur bu. ahlak yönünden, bilgi ve karakter yönünden, zihin yönünden üstün olmaya bak. diğer boyuttan da bakarsak (yani ülkemizdeki motor ve motorculara bakış açısı ortada) bizim millet birini tanımadan araştırmadan yorum yapmaya bayılır. hatta senin hakkında da çeşitli senaryolar dökülecektir. ancak sen düzgün birisi olursan bu söylenenleri yutturursun. kazasız belasız kullanmanı dilerim. motor camiasına hoş geldin
  • agandon A kullanıcısına yanıt
    bir üni öğrencisi 600 lük motora bincekse bence 600rr daha mantıklı r6 nın nesi yavaş maksimum hızı 295 filan gerçi pek önemi yok tork daha önemli ama r6 şehir içinde rahat kullanılacak bi motor deil (oturuş pozisyonu vs.) 600rr ın alt devirleri ölü bana kalırsa yamahanın mt modelleri daha uygun şehir içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio_auditore_da firenze

bir üni öğrencisi 600 lük motora bincekse bence 600rr daha mantıklı r6 nın nesi yavaş maksimum hızı 295 filan gerçi pek önemi yok tork daha önemli ama r6 şehir içinde rahat kullanılacak bi motor deil (oturuş pozisyonu vs.) 600rr ın alt devirleri ölü bana kalırsa yamahanın mt modelleri daha uygun şehir içinde.
    3 yıl sonra hortlatmışsınız bende devam edeyim :D
    Hayalde kızlar gelip sorar ama gerçekte erkekler gelip kanka kaç basıyo bu ,foto çekinek mi, bi tur gezdirsene ,ne yakıyo bu gibi sorulara maruz kalacağın makinadır. Bende dominar 400 var kızlardan çok erkekler geliyo başına kız başı 10 erkek diyelim :D
  • bir kez arkadaş benim canavara heves etmişti, tabiki kullanması için vermezdim ama ver bi ben çalıştırayım dedi, neyse oturdu üstüne, anahtarı taktı bastı marşa, motor çalıştı. ohaaa... olum sen bunu nasıl kullanıyorsun lan al şu al al dedi ve indi genel olarak kızlar çok fazla bakıyor senle takılmak istiyor erkekler de sıkıcı klasik sorular soruyorlar, bir ortama girerken direk gözler üstünde oluyor ama bu benim hoşuma gitse de ozamanlar pek umursamazdım. O motora bindiğimde odak noktam yol ve etrafımdı. Çünkü en ufak hatayı hayatımla ödemek istemiyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.