Şimdi Ara

Okul Whatsapp Grubuna Cuma Mesaji Attim? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bkz: az bilinen efsane duyarlar.
  • Allah-ü Tealabirlik ve beraberliğinizi daim eylesin sizi kesilemez zincirin halkaları gibi bir arada eylesin. Sevgi aşk iyilik ile kalın.
    Yobazları çıldırtacak türde konuşmalarınız var onuda belirteyim [
  • Güzel konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-74F84D677

Allah-ü Tealabirlik ve beraberliğinizi daim eylesin sizi kesilemez zincirin halkaları gibi bir arada eylesin. Sevgi aşk iyilik ile kalın.
    Yobazları çıldırtacak türde konuşmalarınız var onuda belirteyim [
    Vallahi onu bunu bilmem ben kendimi kurtarırım yaş olmuş 40 a gidiyor, 8 10 sene sonra bugün sen ağlıyorsun ya forumlarda her akşam mesajlarını görüyoruz çaresizce ha işte 8 10 sene sonra bunlarında değirmeni kesilecek anlarından babalarından ve senin yazdıklarından daha beterini yapacaklar yazacaklar ağlayacaklar, şuan onlar için gülistanlık geçiyor babaları iPhone lerini cebine koyuyor yarın para kazanma devrine gelmeden önce kendilerini geliştirmezlerse kendilerine vasıf katmazlarsa ve böyle saygı sevgiyi kendi aralarında bilmezler ise 8 10 sene sonra birbirlerini yediklerinide görürler. Konuşmalar yazışmalar resmen ülkenin karanlığa gomulusunun resmi. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BBCblacked

Ne varki yazismalarda.

Alıntıları Göster
    Bugün sen görmezsin gençsin kanın kaynıyor 8 10 sene sonra bir abi vardı diyordu diye beni hatırlarsın. ;) Hayat senin elinde ve kankilerininde. Seçimi siz yapacaksınız ve kaderinizi çizeceksiniz ve sonuçlarına siz katlanirsiniz.

Benim Türkçe m kötü çok iyi değil, ama benden daha kötü yazan ve o mesajlarda nerede ise Türkçe yi kullanmayan kendine yeni bir dil kısaltmalarla yaşayan bir gençlik ve daha fazlasını görüyorum orada.

• Benim grubumla yarışamaz manyaklik konusunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelmiş yine yeni nesil hebele hübelecilerden biri.
    2000 senedir nesil kavgası yapıyoruz arkadaş bıkmadınız mı

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Valla benim ailemin durumları iyi çalışıp araba alamayan insanlar varken ben haftada 6 gün araç kullanıyorum 22 yaşındayım ailem beni kurtardı kurtarırım dediğine göre sen ağlıyorsun :) kişisel derdim yok :)

Forumda yazmamın sebebi mantıksız işlere ve aptallığa karşı sessiz kalamama gibi bir durumum var yoksa evde arabada hatta yazlık bile var :)

yazılan mesajlar cıvık olabilir benim bu tarz gruplarım yok ama onlara hak veriyorum işin goygoyundalar eğleniyorlar kendi çaplarında bizim gruplarımız da cıvık bu kadar olmasa da cıvık ama bu ülke yeterince kasvetli bir yer.

Nerede nasıl davranacağını bilmeleri yeterli mesela o grup troll grubu eğleniyorlar. İşe girdiklerinde bu insanların hiç biri öyle davranmaz. Mesela sen o gruba girsen imanaa gelin laaana peeezz diyebilirsin muhtemelen. sana göre belli bir kalıp var o kalıbın dışındaki herkes beş pare etmez insanın teki.

Ayrıca sen niye atladın ki üstüne mi alındın seni gidi tatlı sevimli yobaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 30 Kasım 2019; 18:0:28 >

• bizim whatsapp grubu çok daha ciddi nazi yönetimi gibi grup kurucuları gelip uyarıyor milleti bazen şutluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Kasım 2019; 18:1:52 >
    allahu ak bar?
    https://www.youtube.com/watch?v=FiqWt_yCf8c&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 30 Kasım 2019; 18:4:6 >
  • quote:

Valla benim ailemin durumları iyi çalışıp araba alamayan insanlar varken ben haftada 6 gün araç kullanıyorum 22 yaşındayım ailem beni kurtardı kurtarırım dediğine göre sen ağlıyorsun :) kişisel derdim yok :)

Forumda yazmamın sebebi mantıksız işlere ve aptallığa karşı sessiz kalamama gibi bir durumum var yoksa evde arabada hatta yazlık bile var :)

yazılan mesajlar cıvık olabilir benim bu tarz gruplarım yok ama onlara hak veriyorum işin goygoyundalar eğleniyorlar kendi çaplarında bizim gruplarımız da cıvık bu kadar olmasa da cıvık ama bu ülke yeterince kasvetli bir yer.

Nerede nasıl davranacağını bilmeleri yeterli mesela o grup troll grubu eğleniyorlar. İşe girdiklerinde bu insanların hiç biri öyle davranmaz. Mesela sen o gruba girsen imanaa gelin laaana peeezz diyebilirsin muhtemelen. sana göre belli bir kalıp var o kalıbın dışındaki herkes beş pare etmez insanın teki.

Ayrıca sen niye atladın ki üstüne mi alındın seni gidi tatlı sevimli yobaz :)
    La benden başka bu konuya değinen var mı ki sende bana mesaj vermek amaçlı yazıyorsun komik olma o yüzden ha yobaz değilim o senin acizligin olur, bizde bu yollardan geçtik ama bugün daha beterini görüyorsam daha kötüsünü yasacagimizi gösterir, bana sakın ben iyiyim suyum buyum deme yarına çıkacağının kimse garantisini veremez iki gün sonra süründügunude görürsün o yüzden Allah bilir diyebilmeyi öğren yok bana bir şey olmaz diyerek komik olma.

Ona buna hakaret ederek kendini düşürme.

Ülke her zaman kasvetli bir yerdi 22 yaşındasın yeni yeni fark etmeye başlamışsın herhalde daha önce sende böyle eğleniyordun umrunda değildi şimdi para kazanma çağına gelince mi uyandın haaa tipik gençlik ne garip dimi beni haklı çıkarıyorsunuz dün aksamda yazdım birada yazanların her akşam bağıranlarin hepsinin durumu iyi fakir adam burada yok dedim ve birkez daha haklı çıkardın beni. Nedense durumu iyi olanlar ağlıyor her akşam burada. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

allahu ak bar?
    https://www.youtube.com/watch?v=FiqWt_yCf8c&app=desktop
    Ha bak caresizler çıldırıyor. ;) Kendinle dalga geçtiğini yavaş yavaş öğrenmeye başlamışsın. İleride daha iyi anlarsın.

Forumun karakterini bildiğim için yazdım sen atladın kusura bakma. Valla ben çok kötü zamanlarda gördüm süründüğümü de gördüğüm için biliyorum yani :) ailemle aramın bozulması sonucu üniversite de part time çalışmak zorunda kaldığımı da biliyorum kötüyü de iyiyi de tatmış birisiyim fazla umursamıyorum düşersem sağlıklıysam ayağa kalkabileceğim den eminim.

Bu kadar cıvık eğlenme benim tarzım değil tarzım olsa eğlenirim bunu saçma bir şey bulmuyorum. Bu gençler nerede nasıl davranılacağını biliyordur bence sen canını sıkma hangi ortama girseler bukalemun gibi zekaları ile ayak uydururlar deli dolu taşkınlık yaptıkları da olur ama gençken yapmak lazım 40 a gelince taşkınlık yaparsan sıkıntı olur.

Ben doğru gördüğümü bağırırım.Ortada suistimal varsa bağırırım.İnsanlar salak yerine koyuluyorsa bağırırım.Halkla alay ediliyorsa bağırırım.İnsanlar kendini yakmaya başlarsa bağırırım. He lise yıllarında ekonomi bu kadar kötü değildi mesela benim çevremde kimseden sıkıntı duymazdım şimdi çok fazla duyuyorum o yüzden çok konuşuyorum.

Senin komşun aç karnın tok diye susacak mısın yani doğruya yanlış mı diyeceksin.
    Durumun iyiyken konuşmazsan durumun kötü olduğunda zaten seni takan olmayacak.Asıl durumun iyiyken söyleyeceksin durumu kötüyken herkes söyler.

• quote:

Forumun karakterini bildiğim için yazdım sen atladın kusura bakma. Valla ben çok kötü zamanlarda gördüm süründüğümü de gördüğüm için biliyorum yani :) ailemle aramın bozulması sonucu üniversite de part time çalışmak zorunda kaldığımı da biliyorum kötüyü de iyiyi de tatmış birisiyim fazla umursamıyorum düşersem sağlıklıysam ayağa kalkabileceğim den eminim.

Bu kadar cıvık eğlenme benim tarzım değil tarzım olsa eğlenirim bunu saçma bir şey bulmuyorum. Bu gençler nerede nasıl davranılacağını biliyordur bence sen canını sıkma hangi ortama girseler bukalemun gibi zekaları ile ayak uydururlar deli dolu taşkınlık yaptıkları da olur ama gençken yapmak lazım 40 a gelince taşkınlık yaparsan sıkıntı olur.

Ben doğru gördüğümü bağırırım.Ortada suistimal varsa bağırırım.İnsanlar salak yerine koyuluyorsa bağırırım.Halkla alay ediliyorsa bağırırım.İnsanlar kendini yakmaya başlarsa bağırırım. He lise yıllarında ekonomi bu kadar kötü değildi mesela benim çevremde kimseden sıkıntı duymazdım şimdi çok fazla duyuyorum o yüzden çok konuşuyorum.

Senin komşun aç karnın tok diye susacak mısın yani doğruya yanlış mı diyeceksin.
    Durumun iyiyken konuşmazsan durumun kötü olduğunda zaten seni takan olmayacak.Asıl durumun iyiyken söyleyeceksin durumu kötüyken herkes söyler.
    Kötü ise zaten kimse önünde duramaz, azıcık ekonomik sorun yaşadı akp iki büyükşehir hatta adana Mersin i de kaybetti, tüm mesele ekonomik işte senin lise yıllarında ekonomik sorun daha azdı milletin işine geliyordu eeee ekonomi kötü olursa akp diye bir şey kalır mı kalmaz. O yüzden iyi iken falan demenin bir anlamı yok Ecevit in dönemini de biliyoruz, adam iki kişinin kollarında gelip kursu de konuşuyordu ama o inatla bırakmadı en sonunda bir gece de dolar iki kat ne bugün ne Dsp kaldı ne de ANAP, bu işler böyle aynı şey ekonomi daha kötü olursa akp ye de olur. Senin dememe bile gerek kalmaz anlayacağın. Ama bugün diyorsun ve hala akp ye oy veriyorsa millet 28 milyon kadar insan bir de öyle böyle değil ha o zaman demek ki senin dediğin gibi görmüyor millet daha anlaşılan. Sizinde anlamak istemediğiniz bu. Senin düşüncene göre gelişmiyor ülke de olanlar tüm milletin düşüncesine göre gelişiyor ülkenin iyi kötü olması.

Akp ülkeyi iyi yönetse emin ol derdi olan insan sayısı %20 yi geçmez o da kemik kadro cehapeliler olur ama şuan %50 civarında bir karşıtlık var.
    Yahu oy atmış olmasam dediklerine inanıcam Rizeli olmasam hele baya inanırım
    Kimse akp ye ülkeyi geliştirdiğini düşünerek oy atmıyor.
    belki %10 onlar da köprüyü yapanlar ne biliyim muhalefetin seçim propagandasını yayınlamayan medyacılar falan onlar da kendilerini geliştirdiği için seviyor

Dini milli duyguları sömür sıkışınca fetö terör de he bir de Kur-an okudun mu tamam namaza çıkarken fotoğrafın yok mu diye sorgula oldu bitti.Neyse düşüncelerimiz aynı değil senin gibi düşünmüyorum içlerinden geliyorum neden oy attıklarını gayet biliyorum.
    Seçim bitince koyduk mu diyen bir zihniyet yönetimden mi oy atıyor acaba psikologlara inceletmek lazım o şahısları biz anlamazsak onlar anlar sebebini.

Son söyleyeceğim Rize Trabzonlu dan bu ülkeye yönetici olmaz vizyonları kafa yapıları falan inanılmaz yetersiz içlerindeyim ya o yüzden biliyorum.

• quote:

Akp ülkeyi iyi yönetse emin ol derdi olan insan sayısı %20 yi geçmez o da kemik kadro cehapeliler olur ama şuan %50 civarında bir karşıtlık var.
    Yahu oy atmış olmasam dediklerine inanıcam Rizeli olmasam hele baya inanırım
    Kimse akp ye ülkeyi geliştirdiğini düşünerek oy atmıyor.
    belki %10 onlar da köprüyü yapanlar ne biliyim muhalefetin seçim propagandasını yayınlamayan medyacılar falan onlar da kendilerini geliştirdiği için seviyor

Dini milli duyguları sömür sıkışınca fetö terör de he bir de Kur-an okudun mu tamam namaza çıkarken fotoğrafın yok mu diye sorgula oldu bitti.Neyse düşüncelerimiz aynı değil senin gibi düşünmüyorum içlerinden geliyorum neden oy attıklarını gayet biliyorum.
    Seçim bitince koyduk mu diyen bir zihniyet yönetimden mi oy atıyor acaba psikologlara inceletmek lazım o şahısları biz anlamazsak onlar anlar sebebini.

Son söyleyeceğim Rize Trabzonlu dan bu ülkeye yönetici olmaz vizyonları kafa yapıları falan inanılmaz yetersiz içlerindeyim ya o yüzden biliyorum.
    İçlerinden geliyorum ayağı yapma bana Tekirdağ dayım CHP li akrabalarım ve arkadaşlarım var onların ideolojisini bilirim aynı ideoloji var sende. Tepedekiler çıkarları için yapıyor bunu biliyoruz ve kazanıyorlar da gücün yanındalar ama 28 milyon insan akp mhp ye oy veriyorsa hepside kazanıyor diyemezsin. Tek bir kuruş olayım yok GSS de ödüyorum yer yer ödemedim belli gelirin altında kalınca ama Kılıçdaroğlu gitmediği sürece de CHP benden oy beklemesin. Şahsını severim kk nin iyi bir insandır ama siyaseti başarısız benim gözümde ve 14 seçimdir Ecevit gibi o da bırakmıyorsa kusura bakmasın benim yapabileceğim bir şey yok. Ha Erdoğan da aynı o da sonuna kadar bırakmaz elden ayaktan düşünce anca gerçi elden ayaktan düşen Baykal bile hala milletvekili bunların hepsi böyle. Sağı da soluda.

İçlerinden geliyorum zoruna gitti bunu duymak çünkü öyle olduklarını biliyorsun kabullenemiyorsun :)

Ben 28 milyon kazanıyor demedim :) medya kuruluşları ve köprü yapanlar dedim :) 28 milyon kazansa zaten meydanda çay için savaşmazlar hele mesihin önünde. Yahu cehape oy verme mesele bu değil ki. 355 yıl kalsın kılıçtar verme arkadaşım kazanmasın oda otursun orada banane onu cihangir solcuları düşünsün :D insanlar şey sanıyor akp oy atmazsam zorla chp attıracaklar :) istanbul da mesela selim kotil vardı bence ekremden de inaliden de çok iş yapacaktı ama 27 binlerde kaldı
  • quote:

İçlerinden geliyorum zoruna gitti bunu duymak çünkü öyle olduklarını biliyorsun kabullenemiyorsun :)

Ben 28 milyon kazanıyor demedim :) medya kuruluşları ve köprü yapanlar dedim :) 28 milyon kazansa zaten meydanda çay için savaşmazlar hele mesihin önünde. Yahu cehape oy verme mesele bu değil ki. 355 yıl kalsın kılıçtar verme arkadaşım kazanmasın oda otursun orada banane onu cihangir solcuları düşünsün :D insanlar şey sanıyor akp oy atmazsam zorla chp attıracaklar :) istanbul da mesela selim kotil vardı bence ekremden de inaliden de çok iş yapacaktı ama 27 binlerde kaldı
    Bende zaten öyle olduklarını söylüyorum, CHP de CHP kesimi kazanıyor ve 450 belediyesi var, akp de de akp kesimi kazanıyor. Neden savunacaklar partilerini başka türlü keyiften mi. Selim kotil i duyur o zaman millete sende madem iyi diyorsan.

• Olaya çok uzağım

• senayın gideri var hocam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.