Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Okul web sitesi için yorumlar

28
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Tasarım ve grafik >> Okul web sitesi için yorumlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      26 Mart 2006 15:37:19 Konu Sahibi
      Bu siteyi iyice geliştirdim.Çok yakında tekrar sizin değerli yorumlarınızı sunacağım.
      |
      |
      26 Mart 2006 16:50:17
      arkadaşlar liseler arası web yarışması başladı mı? hiç bir yarışma duymadım ben. Varsa adresini falan yollayabilir misiniz?
      bu arada site biraz daha gelişmeli.
      |
      |
      26 Mart 2006 20:18:58
      Bencede Çok Hoş bi tasarım olmuş
      |
      |
      26 Mart 2006 22:48:33
      quote:

Orjinalden alıntı: KarizMan

arkadaşlar liseler arası web yarışması başladı mı? hiç bir yarışma duymadım ben. Varsa adresini falan yollayabilir misiniz?
      bu arada site biraz daha gelişmeli.

31 mart ta son bildiğim kadarıyla. bizim müdür söyledi on gün önce....artık başka bişi de bilmiyorum.
      |
      |
      28 Mart 2006 15:47:01
      ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKUL VE KURUMLAR ARASI
      WEB SİTESİ YARIŞMASI
      Yarışmanın Amacı;

· T.C. Millî Eğitim Bakanlığı tarafından okullarımıza sağlanan internet erişim imkânlarının kullanılmasını,

· Her okulun aktif bir internet sitesine sahip olmasını,

· Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlar arasındaki iletişimin elektronik ortamda da geliştirilerek sürdürülmesini,

· Öğrencilerimizin bilişim teknolojilerini kullanmalarını,

· Başarılı çalışmaların paylaşımını sağlamaktır.

Yarışma Başvurusu
      Yarışmaya, 31 Mart 2006 tarihine kadar Genel Müdürlüğümüz web sitesinde yer alanhttp://etogm.meb.gov.tr/index.asp?sayfa_id=850&konu=basvuru adresindeki form doldurularak başvurulacaktır.

Yarışma Koşulları
      1. Yarışmaya Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlar katılacaktır.

2. T.C. Anayasası, 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu ile Atatürk ilke ve inkılâplarına aykırı içeriğe sahip olan siteler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. Yarışmaya katılan web sitelerinde kullanılan materyallerin özgün olmaması ya da kaynağı gösterilmeden başka bir yerden alınmış olması durumunda site değerlendirmeye alınmayacaktır. Sayısal verilerde kaynak gösterilecektir.

4. Web sayfası yapım tekniği ve kullanılacak web programlama dilleri serbesttir. Değerlendirme, sayfaların hatasız çalışması, kullanılabilirliği ve hızlı açılması dikkate alınarak yapılacaktır.

5. Hazırlanan sayfalardaki konuların mantıksal bir akış içinde olması ve bilgilerin güncelliği artı puan olarak değerlendirilecektir.

6. Jürinin değerlendirme ölçütleri işlevsellik, içerik zenginliği, güncelleme sıklığı ve hedef kitleye (öğretmen, öğrenci, veli, sosyal ortaklar) ulaşılabilirlik olacaktır.

7. Birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri okul/kuruma verilecektir. Dereceye giren okul/kurumun müdürü, web sitesini hazırlayan öğretmenler, varsa katkıda bulunan öğrenciler ayrıca ödüllendirilecektir.

Yarışmanın Değerlendirmesi

Değerlendirme, Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda görev yapan konuyla ilgili öğretmenlerden oluşan bir jüri tarafından yapılacaktır.

Yarışma Takvimi

31 Mart 2006 Başvuru formu göndermek için son tarih

03-04 Nisan 2006 Başvuru formlarının incelenmesi

05-07 Nisan 2006 Jüri üyelerinin web sitelerini incelemesi

10-14 Nisan 2006 Jürinin web sitelerini değerlendirmesi

18 Nisan 2006 Sonuçların açıklanması

bilgilendirmek açısından veriyorum....
      sayfaların asp, php falan olması gerektiği yazmıyor. ben mi yanlış okuyorum.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      28 Mart 2006 17:35:37 Konu Sahibi
      Verdiğin bilgi için çok tşkler ama bu ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKUL VE KURUMLAR kapsamına ticaret liseleride giriyomu?
      |
      |
      28 Mart 2006 20:06:39
      hayır ticaret Meslek Liselerinin sorumlusu Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğü

ama sen yine de bana bakma ve aşağıdaki adresleri bi gözden geçir istersen:

Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü: (senin okulunun ismi burada yok)
      http://etogm.meb.gov.tr/index.asp

Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğü:(okulunun ismi burada gözüküyor.)
      http://ttogm.meb.gov.tr/

ve diğer teşkilatların adresleri:
      http://www.meb.gov.tr/baglantilar/index.asp?ID=1

ilk iki linkte okullarımız bölümlerine girersen türkiyede ki hangi okulu kapsadıklarını görebilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestofbest -- 28 Mart 2006; 20:14:36 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      29 Mart 2006 09:57:57 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: bestofbest

Ticaret ve Turizm Öğretimi Genel Müdürlüğü:(okulunun ismi burada gözüküyor.)
      http://ttogm.meb.gov.tr/

Bizim okul bu bölümde yer alıyo.Yinede verdiğin bilgiler için çok çok tşkler.
      |
      |
      29 Mart 2006 11:36:49
      bence güxel olmuş emeğine saplık yazıların küçük punto olmasıda kibar göstermiş
      |
      |
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.