Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

okul telaşı yüzünden acaip rayting düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> okul telaşı yüzünden acaip rayting düştü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4041 Mesaj
    oc bölümünde herhalde okul telaşı yüzündendir acaip bi rating düşüşü var hiç böyle görmemiştim :) herkes okullu anlaşılan.

|
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    arbiter pc başındaysan bişiy sorcam!!!!
    cpu ile ilgili
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    cevaplamaya çalışırım.
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    uamd progu cpu nosunu girdiiimde downgraded from 2600+ dio
    sence dorumudur yane fabrika talebe göre kitliomuş ya!!!!
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    valla kimisi doğru diyo kimisi yanlış ama bunu anlayacak kişi sensin default voltta 2600xp yapıyorsan hiç gerisini kurcalama bana sorarsan amd'nin en akıllıca satış taktiği derim büyük bir rating yakaladı bu oc olayı ile ve 64bit ile de daha da üstlere çıkacağı kesin.
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    hmmmmmmm doğru diosun bi ara denemeler yaparım
    a xp 2600+ ın karşılııı 165*12,5 edio ve ya 133*16 ki bu biras sıkar ilk eşitlii deniyim ben::::::
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Yalnız kt400 anakartta 165mhz deneme pci/agp hızı yüzünden hiçbirşekilde stabil olmaz pc. 166mhz dene direk.
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    doru diosun saol
    |
    |
  • Yarbay
    4424 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />oc bölümünde herhalde okul telaşı yüzündendir acaip bi rating düşüşü var hiç böyle görmemiştim :) herkes okullu anlaşılan.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Katılıyorum sana!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Cherokee</i>
    <br />Yalnız kt400 anakartta 165mhz deneme pci/agp hızı yüzünden hiçbirşekilde stabil olmaz pc. 166mhz dene direk.
    Bu doğru değil. FSB/PCI çarpanı, 166MHz'nin altında (151 MHz idi galiba ama emin değilim tam olarak) 1/5 oluyor. Yani 165MHz gayet stabil olarak çalışır.
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    eminmisin ben bütün kt333 ve 400 lerdeki denemelerimde pcı/agp oranı max değerelere fırlıyordu ancak 166 da sıfırlanıyor 150 ve üstünde çalışmayan ramler 166 da çalışabiliyor
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    beyler boş verin kart benim elimde denerim sonuçları yazarım siz körpe ciğerlerinizi ve paşa gönüllerinizi rahat tutun...
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    |
    |
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    bu arada ben zaten 166*11 de stabilim aslında kasmaya gereq yok
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    180'e kadar problemsiz çıkarsın 190-200'den sonra kasıyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by arbiter</i>
    <br />eminmisin ben bütün kt333 ve 400 lerdeki denemelerimde pcı/agp oranı max değerelere fırlıyordu ancak 166 da sıfırlanıyor 150 ve üstünde çalışmayan ramler 166 da çalışabiliyor
    Eminim,

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>12. KT400 FSB and PCI Divider range

PCI bus speed changes dynamically and PCI divider triggers automatically according to FSB.

FSB 100~120 MHz, PCI Divider= 1/3
    FSB 121~151 MHz, PCI Divider= 1/4
    FSB above 152 MHz, PCI Divider= 1/5
    and, no Divider 1/6 support on the KT400 chipset<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    |
    |

• Emekli Yönetici
    2774 Mesaj
    ee herseyın bır zamanı var dedıgın gıbı okul telasından mıllet deıl oc olayını bılgısayarla bıle fazla ılgılenemıyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1408 Mesaj
    +1 Fistan kendimden biliyorum:))
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,237
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.