Şimdi Ara

Okul Hayatında Yaşanılan Aksilikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wsciadam Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
30
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda yeni üye olduğum için oluşan hataları mağzur görün.

Bu sene Lise 1’e geçmiş bulunuyorum. (Dersleri geçebilirsem 10.Sınıfa geçeceğim)

Maalesef yaşadığım onca olumsuz durum, zorluklar ve koşullar gereği anlatmaya güç yetmeyecek faktörlerden ötürü içimi buraya dökmek istiyorum. 

Kendimi bildim bileli aslında yeterli şekilde çalışkan bir öğrenciydim. 7.Sınıfın ikinci döneminden beri yaşadığım (dersler açısından) çöküşün devamını halen hissediyorum.

LGS’den beklenen düzeyden düşük almamdan beri yol alamadığımı biliyorum.

Bulunmuş olduğum aile yapısı yaşadığım onca zorluk bir tarafa dursun, (kendimi haklı çıkarmak için belirtmiyorum) Lisenin zorluğu ile üst üstte gelmesi mantalite olarak parçalamış durumda. 

Bu yaz tatili dönemi çiftte vatandaş olmamdan ötürü Hollanda’ya gideceğim. 

Belirli planlarıma uymak amacıyla konsolumu satıp daha iyisi ile devam edecektim. Fakat genel anlamıyla yaşanılan olaylardan ötürü kazanacağım - kaybedeceğim bir durum kalmadı. 

Bu sabah yapılan konuşmada 10.Sınıfta her hangi düzelme olmaz ise okuldan alınacağını ve (forum kurallarına uymak öncelliğim) kendi pisliklerine göre yol çizeceklerini söylediler. 

Çiftte vatandaş olmamdan ötürü dil öğrenmek konusunda bulunan seçeneğimi değerlendirmem gerektiğini biliyorum. 

Kendi yapmış olduğum hatalar olsun, akıldan geçen düşünceler olsun, yazamadığım (hatta saçma gelecek hikayeler) yorgun bir hale düşmüş durumdayım. 

Vermiş olduğunuz tavsiyeler ve önerileri en iyi şekilde dikkat alacağımı belirtmek istiyorum.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.