Şimdi Ara

Okul bitti, eeee sonra????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan boşluktayım resmen.

Kapı gibi diplomayı koydum kenara, TR'nin alanındaki en büyük şirketlerinden birisinde üst düzey yetkili birisiyle mülakata girdim, mülakatı biçtim resmen. Sohbeti ele geçirdim, ağzının suyu aktı karşımdakinin resmen. Muhtemelen CEO'su da gelse aynısı olacaktı, ben anlatacaktım adam dinleyecekti, ve ben ne anlatırsam onu dinleyecekti.

Buraya kadar herşey güzel Allah'a şükür. Ama hayatıma çok pis s*çmış hissediyorum. Yalnızım, duygusal olarak sorunlarım var. Alkolik gibi yaşıyorum, sigara firmalarını zengin ediyorum.

Nasıl kurtulacam lan. Bir tek düzgün giden şey hayatımda kariyerim, o da artık umurumda değil.

• NoFaB YaB KaRdEşİm gEçeR... BaNa GüvEn..
  • Sevgili yap geçer.
  • Hocam sen çok büyük hata yaptın bence. Üniversiteni hala söylemedin ama hacettepe diye tahmin ediyorum. Değmez. Şuan cerrahi asistanı olabilirdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hobiler edinebilirsin hocam. Tenise başla hocam mesela. Tenis kursuna git orada ortam olur yeni arkadaşlar edinirsin. Dans kursu olabilir ne bileyim. Çizmeyi öğren Aklıma bunlar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaqenn

NoFaB YaB KaRdEşİm gEçeR... BaNa GüvEn..

Son 10 günde 3 falan zaten onda da. Canım birşey yapmak istemiyor.

İş yerinde de şu ara işler rahat, boş boş takılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uberior

Yeni hobiler edinebilirsin hocam. Tenise başla hocam mesela. Tenis kursuna git orada ortam olur yeni arkadaşlar edinirsin. Dans kursu olabilir ne bileyim. Çizmeyi öğren Aklıma bunlar geliyor.

Spor salonuna mı yazılsam diyorum, lüks bir salon var yakınlarda, hem belki kız arkadaş da edinirim ordan zengin bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreug

Sevgili yap geçer.

Hoşlandığım birisi var şirketten, ona yürücem ama profesyonelliğe sığmaz. En iyisi ben iş arayıp istifamı basıp öyle yürüyeyim. En kötü zam alıp iş değiştirmiş olurum. Hava değişikliği olur hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKoenig

quote:

Yeni hobiler edinebilirsin hocam. Tenise başla hocam mesela. Tenis kursuna git orada ortam olur yeni arkadaşlar edinirsin. Dans kursu olabilir ne bileyim. Çizmeyi öğren Aklıma bunlar geliyor.

Spor salonuna mı yazılsam diyorum, lüks bir salon var yakınlarda, hem belki kız arkadaş da edinirim ordan zengin bir tane.

Olabilir hocam Ama sana şunu söyleyeyim birkaç kaslı arkadaşla protein tozu muhabbeti yapacaksın bol bol Şaka bir yana iletişim kabiliyetlerin güçlüyse edinebilirsin de yani. Ama o gibi bir amaç için oraya gitme Öncelikle spor ve disiplin

Yüzme de olabilir mesela su rehabilite edici, mis gibi. Hem form da tutarsın efsane olur

• quote:

quote:

quote:

Olabilir hocam Ama sana şunu söyleyeyim birkaç kaslı arkadaşla protein tozu muhabbeti yapacaksın bol bol Şaka bir yana iletişim kabiliyetlerin güçlüyse edinebilirsin de yani. Ama o gibi bir amaç için oraya gitme Öncelikle spor ve disiplin

Yüzme de olabilir mesela su rehabilite edici, mis gibi. Hem form da tutarsın efsane olur

Yüzme zor hocam, bu kadar sigaraya 2 kulaça bayılırım herhalde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yüzme zor hocam, bu kadar sigaraya 2 kulaça bayılırım herhalde.

Haydee Hocam yavaş yavaş açılır ya. Sigarayı da sal yavaştan ciğerlere yazık Spor salonunda da zorlar sigara meselesi.

• Ben de yalniz yasiyorum sabah ise gidicem hala burdayim sıkılıyorum be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.