Şimdi Ara

Okul birinciligim yanacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lütfen nasıl okul birincisisin diye dalga geçmeyin. Güzel çalıştım okul sınavlarına. Mükemmel bir lisede değilim ayrıca. 420 puan bir yer. YGS 1-2 de 92 bindeyim. Matematigime güvenmeme rağmen yani en azından denemelerde 50 net yapmama rağmen sınavda elime gözüme bulastirdim. 25 net falan geliyor galiba . Fenime çok güvenmiyorum. Biyoloji kimya 15 falan gelir de fizik biraz sıkıntı. Okul birincligim olduğu için bu sene tercih yapmayı düşünüyorum. Ne diyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayın 25 net okul birincisi
  • Ben okul birinciliğinden 9 binken 8 binlik fakülteye girdim. Önlerde en fazla 1000 oynuyor sıralama. Daha gerilerde daha fazla oynuyordur tabi. Bence şansını dene

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Ne yapmaya çalışıyorsunuz? Kınayanın başına er geç o şey gelir.

• ladystark07 L kullanıcısına yanıt
    Millet dalga geçiyor hiç sormamalıydım

• itsmerve198 İ kullanıcısına yanıt
    Sen takma bunları, sanki kendileri full yapıyor

• geçen yıl benim de okul 1.liğim yandı :S mesela ankara üniversitesi bilgisayar müh. gibi bölümlerde büyük fark yaratıyor 1.lik kontenjanı... yüksek sıralamalarda pek oynamıyor...
  • gelecek yıla bırakman daha mantıklı bence okul birincisiysen potansiyelin daha yuksektir okulun verdiği puan fazla farkettırmıyor
  • Burak Alper kullanıcısına yanıt
    Celal Bayarda falan okucam bu gidişle 😂 çok etkiler mi acaba

• kill4time K kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ya 😣

• Sadece istediğin yerleri yaz gelirse gelir gelmezse yansın boşver

• Anladım düşünceğim

• Bence de şansını denemelisin, burada yazan negatif şeyleri de önemseme ayrıca. Olabilir, belli problemler yaşamışsındır hani. Burada bir kesim çok yersiz konuşup kırabiliyor, henüz belli olgunlukta olduklarını sanmıyorum. O yüzden sen hiç kendini üzme ve şansını dene. ^-^

• antaresssargas kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim çok olumlu bir yorum oldu evet cok kırıyolar

• Yeniden sisteme bela okuyorum. 80 soruda 25 yapmış okul birincisi. OBP 95 felandır senin kesin. Sınavı hiç etmene rağmen yine binlerce kişiyi saçma bir OBP sistemi yüzünden geçeceksin. Adaletini öpeyim TR.

Edit: Lafım kesinlikle sana değil sisteme. Yerinde olsam o matematikle tercih yapmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XLTRN -- 13 Haziran 2017; 17:53:9 >
  • XLTRN kullanıcısına yanıt
    93.5 , maalesef 😢 matematiğim böyle kötü değildi talihsizlik cidden talihsizlik .

• Senin yerinde olsam güzelce mezuna kalır. Kafamı dinler 2018e asılırdım. Muhtemeldir tıp veya kaliteli muhendislik istersin.

Lakin diğer taraftan gazi, hacettepe, ankara givi ünivlere E okul 1.liği kontenjanıyla girebilirsin. Girdiğin vakit her şey geride kalavak. Sende orda başarılı olursun. İlla 10binlik yete gitmene gerek yok. Ben inanıyorum. Lisede okul1. Si Üniversitesi ne olursa olsun, bölümündede başarılı olavakyır.

Karar senin.

Öncelikle burayı terket ve fene asıl. Sınavlar bittikten sonra tekrar buraya gel ve tartışalım

Hadi selametle

• Benzer durumdayız
  • Tamam çok teşekkür ederim tekrardan yazarım inşallah fen iyi gelir bakalım

• Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Senin nasıl

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.