Şimdi Ara

OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :O

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :Olightshot
    Screenshot
    https://prnt.sc/1ths84e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 24 Eylül 2021; 22:24:9 >

• Okü ne mk saçmalamayın artık abi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pardon lan ben özele gidiyom

yemin ederim bak OKÜ>özel ticarethaneler

en azından adamların derdi eğitim, üstünüzden ticaret yapmıyorlar

beyler düzgün devlet okuluna giden biri OKÜ ne lan filan diye eleştirip ezikleyebilir mi benim haddime düşmüyor

• Guest-1593E8EC2 G kullanıcısına yanıt

OKAÜ MÜ DEMEM LAZIM Dİ Mİ KANKAAAAAA OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :O  Ne fark eder sonuçta o da bir üni. Osmaniyeyi sen nasıl küçümsersin lan. Türkiye'nin en çok şehit veren ili orası az saygılı ol. Orası milliyetçi bir şehrimiz.

Burası özelde okuyan okan bebelerine benzemez

Burası halk çocuklarıyla dolu hadi bakıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 25 Eylül 2021; 13:49:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

OKAÜ MÜ DEMEM LAZIM Dİ Mİ KANKAAAAAA   Ne fark eder sonuçta o da bir üni. Osmaniyeyi sen nasıl küçümsersin lan. Türkiye'nin en çok şehit veren ili orası az saygılı ol. Orası milliyetçi bir şehrimiz.

Burası özelde okuyan okan bebelerine benzemez

Burası halk çocuklarıyla dolu hadi bakıyım

şehri küçümsemedim lan üni için konuşuyoruz konuyu dağıtma onun dışında:

özür dilerim ben haddimi bilirim

haklısın bir şey diyemem ciddi diyorum 0 troll OKÜ>ticarethaneler

daha fazla ezme ufaktan toz oluyorum ben

bu arada üni küçümseme işi de mallık amk odtüye gittin diye tanrı olmuyorsun millette öyle bir ego var ki kendini okulu üstünden var edioyor

vazgçetim amk harbi diyorum bu okul küçümseme işi(okul dediğim için ticarethaneler dahil değil) harbi mallık veya karaktersizlik eziklik belirtisi

kısaltma saçma olabilir o ayrı da abd'de de bir dünya üni var mesela tutup da stanforda giden oranın başka şehrindeki ünisini küçümsediğini sanmıyorum

herkes kendi iişine baksın amk üniversite üniversitedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 24 Eylül 2021; 22:35:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

şehri küçümsemedim lan üni için konuşuyoruz konuyu dağıtma onun dışında:

özür dilerim ben haddimi bilirim

haklısın bir şey diyemem ciddi diyorum 0 troll OKÜ>ticarethaneler

daha fazla ezme ufaktan toz oluyorum ben

bu arada üni küçümseme işi de mallık amk odtüye gittin diye tanrı olmuyorsun millette öyle bir ego var ki kendini okulu üstünden var edioyor

vazgçetim amk harbi diyorum bu okul küçümseme işi(okul dediğim için ticarethaneler dahil değil) harbi mallık veya karaktersizlik eziklik belirtisi

kısaltma saçma olabilir o ayrı da abd'de de bir dünya üni var mesela tutup da stanforda giden oranın başka şehrindeki ünisini küçümsediğini sanmıyorum

herkes kendi iişine baksın amk üniversite üniversitedir

Alıntıları Göster

osmaniye korkut ata üniversitesiyle düzgün konuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

bütün osmaniye korkut ata üniversitesi halkından özür dile.

• Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi mezunlarının okuma yazma bildiğine bile şüpheyle yaklaşırım diyenler beğensin

• aga ben osmaniyede yaşıyorum dademin de üniversitede oturuyoduk arkadaşlarla.Osmaniye diye küçümseme yarın istanbula uçağım var üni için gidicem ama bırakamıyom aq memleketini.Küçük bir yerdir herkes herkesi tanır hele üniversite fakıuşağında kafeler falan bol bol var güzel öğrenci hayatı yaşayabilirsin.Pahalı bir memleket de değil.Burada herkes herkesi tanır.Valla çok duygulandım amına koyim burayı bırakıyorum diye

• quote:

Orijinalden alıntı: YTÜ Ehm

aga ben osmaniyede yaşıyorum dademin de üniversitede oturuyoduk arkadaşlarla.Osmaniye diye küçümseme yarın istanbula uçağım var üni için gidicem ama bırakamıyom aq memleketini.Küçük bir yerdir herkes herkesi tanır hele üniversite fakıuşağında kafeler falan bol bol var güzel öğrenci hayatı yaşayabilirsin.Pahalı bir memleket de değil.Burada herkes herkesi tanır.Valla çok duygulandım amına koyim burayı bırakıyorum diye

tamam da niye küfür ediyon?

• 10 tl ile karnını doyurabileceğin sayılı memleketlerden birisi ve dediğin gibi bir yandan gitmek istiyorsun bir yandan da kopamıyorsun buradan avm si falan da fena değil ama yine de yetersiz bir şehir nasıl ünisi var anlamıyorum aq o kadar övdüm ama osmaniyeyi de pek sevmem doğma büyüme kadirliliyim

• okü salça markasımı hocam ?OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :O 

• Boktan üniversitelerin kisaltmasini uydurmayin kimse anlamıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilk mezun senem İ kullanıcısına yanıt

Boş yapma. Laf attığın üniversiteyi bir araştır önce pislik herif.

OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :Oengelsiz.osmaniye.edu.tr
    Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi - Engelli Öğrenciler Danışma ve Koordinasyon Birimi
    http://engelsiz.osmaniye.edu.tr/haber-4647_universitemiz-akademik-%C4%B0dari-o%C4%9Frenci-ara%C5%9Ft%C4%B1rma-merkezleri-engelsiz-universite-1lik-odulu-oku-nun

"Üniversitemiz Akademik İdari Öğrenci Araştırma Merkezleri Engelsiz Üniversite 1.lik Ödülü OKÜ'nün"

OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 25 Eylül 2021; 17:18:59 >

• Ryo41 kullanıcısına yanıt

Evet beni Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinin ne kadar saygın bir eğitim öğretim ve araştırma kurumu olduğu konusunda ikna ettin. Bu okulu Sorbonne Üniversitesi ile denk görürüm artık OKÜ (Osmaniye) Yüz yüze mi :O 

• Ryo41 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.