Şimdi Ara

öksürüğü kesmek için ne yapmalıyım ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
130.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bazı geceler öksürükten uykumdan uyandığımı yada uyuyamadığımı bilirim. Böyle nöbetler geldiğinde;
    Bir bardağın içine Sıcak su, Bal, Karabiber ve limon karıştırıp güzelce içiyorsun rahat rahat uyuyorsun
  • Bendede öksürük boğazdan geliyor ciğerden değil.
    Genelde gece yatınca başlıyor mide sorunlarım var reflüden midir acep.
  • Bende 1 aya yakın kuru öksürük geçirmiştim en sonunda doktora gitmiştim yüksek dozlu bir ilaç vermişti sadece geceleri alınanlardan geçmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: normal73

Bende 1 aya yakın kuru öksürük geçirmiştim en sonunda doktora gitmiştim yüksek dozlu bir ilaç vermişti sadece geceleri alınanlardan geçmişti.

Sende sadece geceleri mi öksürüyordun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozturkgss

quote:

Orijinalden alıntı: normal73

Bende 1 aya yakın kuru öksürük geçirmiştim en sonunda doktora gitmiştim yüksek dozlu bir ilaç vermişti sadece geceleri alınanlardan geçmişti.

Sende sadece geceleri mi öksürüyordun

Evet, öyle oluyor geceleri çok fena bastırıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::ExtremE::

sigara içiyorum. Öksürük başladığından beri mentollü marlboro kullanmaya başladım...

dediklerinizi deneyeceğim

Öksürüğü kesmek için çözüm ararken geldim buraya sizin yorumunuzu gördüm de şunu belirtmek istedim, bu mentollü sigaralar daha zararlıymış sağlık açısından, bütün delikleri açtığı için doğru mu bu bilgi?
  • Karabiber-Bal karisimi vardi bi bak netten ayrica Denendi Calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bal+limon suyu+ılık su. hem tadı mükemmel, hem de öksürüğe iyi gelir.
  • Ayak tabanlarimizin yagi emen ozel bir yapisi vardir. Bu nedenle eger tabaniniza ornegin sarmisak surerseniz yaklasIk 20 dakika sonra tadini agzinizda alirsiniz. Bunu bulan bilim adamlari nedenini bilmiyor henuz ama bu etki bize bir tedavi olarak geri donuyor.
    Ozellikle cocuklarda (ve tabi buyuklerde) gece uyutmayan siddetli oksuruk durumunda ayak tabaniniza guzelce Vicks merhem surun ve kalin bir corap giyin. Bes dakika icinde oksurugun kendiliginden gectigini goreceksiniz. Her zaman %100 calisir ve cocuklara agir oksuruk ilaclari vermekten daha etkilidir. Denemesi bedava.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.