Şimdi Ara

Okcuları küçümseyenler için!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben şuan 72 lwl im yeni videomu da çekecem bu videomda öncelikli olarak 72 skilinin güzel yönlerini açmayı düşünüom kaçarken ok vurmak çok zevkli
  • Ya nick kötü bea BAYKURT ne ya bebebelik ismi gibi
  • urfalee sen bu oyundan anlamıosun galiba ne demek okçular vs deilde ks yapar sen hiç okçu vs si izlemedin heralde gir dibine 5 li göm yaa
  • valla ben vs de de kendime güveniorum kaçmam vs den ne var altı üstü kaybedeceim 50 np falan bu bana dokunmaz eğer vs yapmak isteyen varsa alayına vs yaparım yeterki karsımdaki vs den kaçmasın... 72 lwl bu arada suan char yeni videomu çekecem ama game cam programında biraz sorun var galiba yada ben yapamadım :D
  • oo nbr ezuk ben xxKirsehirLeexx ilk orc oldugun gunler az kasmamistik seninle paramun da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GaDDaR* -- 26 Kasım 2007; 4:06:53 >
  • okçu her zaman zevklidir şekil a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicfire -- 27 Kasım 2007; 21:18:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: urfalee31

okcular genelde ws yapmaz ks yapar , sureklı kacar karsısındakını kesebılecegını anlarsa kacmaz...

okcu dan cacık olmaz...!!!! :D

hahaha okcuyla hiç vs yapmaya cürret ettinmi sen
    önce onu söle
    okcuyla vs yapmak eceline susamak demektir
    bide vs yaparken hareket etmiosan bitttn
    5 okla yerle bir eder seni

• sıktı okçuda ama ha her okçu öven bu videoyu açıyo başka archermı kalmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Just4spike

Ya nick kötü bea BAYKURT ne ya bebebelik ismi gibi

Senin nickin gibi özen özen özenti değil en azından
    @BAYKURT
    Xigenon'daymışın madem bir vs yapmak isterim yer zaman pm den görüşelim:)
  • Come Vs ?
  • okçu iyidir ama gerçekten kasması çok iğrenç ve sıkıcı bi okçu mageyi çok rahat alır uzak mı çalışıyosun bay mage bende uzak çalışırım çat
  • adamlar clanca okcu ondan zevkli oluyor yoksa tek olsa ii olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Logan_Lectra

okçu iyidir ama gerçekten kasması çok iğrenç ve sıkıcı bi okçu mageyi çok rahat alır uzak mı çalışıyosun bay mage bende uzak çalışırım çat

muhahaha :D
  • arkadaslar izleyenler yorum yazarsa sevinirim ayrıca size sormak istediğim bişey var human olmayı düşünüorum sizce human olsammı?
  • up!!!
  • oynamayı bilene
  • human oldum yeni video da hazırlıklar basladı...
  • up
  • oynamayı bilen alayına gider
  • 1 okçu kesinlikle yürüyen np dir 80 de olsa 90 da

1 den fazla oldumu tehlikeli oluo orasına laf yok ama tek okçuya her tür kayarım arkadaşa iğtinaylan
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.