Şimdi Ara

OkayFreedom VPN 1 Yıllık Yasal Lisans Acele – Edin !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
1.774
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • keyi nereye greceğimi bulamadım

tamam buldum buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 4 Temmuz 2016; 14:38:14 >
  • En adı ve dengesiz Vpn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu VPN lerden anlamıyorum. Zenmate lisanslı kullanıyordum ama acayip yavaşlıyor ve bazı siteler açılmıyor bile. O yüzden kapatıyordum sebebi nedir herkes de böyle mi acaba?
  • Yanlız bayagı toplamış kendini nod 32 virüs buldu ama silip devam ettim hala çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Bu VPN lerden anlamıyorum. Zenmate lisanslı kullanıyordum ama acayip yavaşlıyor ve bazı siteler açılmıyor bile. O yüzden kapatıyordum sebebi nedir herkes de böyle mi acaba?

Adam gibi VPN hizmeti istiyorsan bu fiyatlara yada bedava ya bulman biraz zor.

Örnekhttps://torguard.net/ Kampanya kodu TGLIFETIME50 %50 indirim var yıllık 30$ a geliyor. Buna bu kadar para verdin mi hızın ne ise sonuna kadar kullanırsın. İstedğin ülkeden bağlanırsın istediğin uygulamayıda kullanırsın. Bir sıkıntı oldumuda adamlara yazarsın hemen geri dönerler.

Bedavaydı, 1 dolardı bu şekilde siteye bağlandığına sükredeceksin hıza filan bakmayacaksın.

http://www.vpncomparison.org/ bu siteden sağlam Von leri görebilirsin - leri + ları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 4 Temmuz 2016; 15:47:04 >

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Haklısın ucuz veya bedava maldan da ancak bu kadar hizmet olur.

• Reklam gösteriyor uygulama. Ben kaldırdım.

• Thank you. An email with the premium code will be sent to the email address "xxxxxxxxxx@gmail.com" right away. If you do not receive an email from us in your inbox within the next 10 minutes, please make sure to check your spam folder.
  • keyi aktifleştirmedim bloke olur mu ? zenmate 50 gün daha var.
  • configi düzenleyebiliyor muyuz bilgisi olan var mı ? istediğim proxy üzerinden bağlanabilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.