Şimdi Ara

Okayfreedom 1 Yıllık ÜCRETSİZ Lisans (Pingsiz VPN) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
8
Favori
12.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumdan ayrılıyorsunuz uyarısı çıkmayan tüm linkler paralı başlıkların da ordan anlıyorum.
  • Beyler bilgisayara format attım. Daha önceki keyi giriyorum kullanılmış veya geçersiz key diye uyarı veriyor. Ne yapabilirim ?
  • Sadece pc in sanırım, android veya IOS uygulaması bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Beyler bilgisayara format attım. Daha önceki keyi giriyorum kullanılmış veya geçersiz key diye uyarı veriyor. Ne yapabilirim ?
    Keyler tek kullanımlık farklı mail adresi yazıp tekrar kod alıp kullanabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 2 Mayıs 2018; 13:30:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Keyler tek kullanımlık farklı mail adresi yazıp tekrar kod alıp kullanabilirsiniz

Alıntıları Göster
    öyle yaptım hocam mecbur. Ama işin garibi 10-15 gün önce attığımda format herhangi bir uyarı vermemişti. Keşke yedek alınabilseymiş
  • Sizde çalışıyor mu ? , bende 2 gündür bağlantı kuramıyor. (Turktelekom)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Sizde çalışıyor mu ? , bende 2 gündür bağlantı kuramıyor. (Turktelekom)
    çok duyulunca onu da patlatti btk demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Sizde çalışıyor mu ? , bende 2 gündür bağlantı kuramıyor. (Turktelekom)
    Çalışmıyor, engellediler sanırım.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    superonline değil. orada dc yazıyor. vpnden bu hızı alamaz. direk vpsden hız testi yapmış. ovh hetzner vsvs dir. büyük ihtimalle digital ocean.
  • yeniden bedava olmuş ben 1 yıllık 2 tane premium kod aldım
  • şnternet baglantısı yok diyor
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Ayda 1 Dolara en azından 500GB kotası olan VPS yok ki. 2.5 Dolara vardı en son onda da stok yoktu. Aruba ucuz ama kullananlar memnun değil. Google Cloud değilse hangi firma bu paylaşır mısınız ?
  • Teşekkür ederim. İşimi görür.

• Geçen sene benzer bir kampanyayla kullanmıştım. Çok iyi program. Fırsat için teşekkürler
  • manage lisans a tıklayınca dj.steganos.com a bağlanamıyor hatası veriyor çözümü bilen var mı?
  • beyler kampanyadan faydalanmıştım fakat pc format yedi eski hesabıma nasıl kavuşacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TargetLaw

beyler kampanyadan faydalanmıştım fakat pc format yedi eski hesabıma nasıl kavuşacağım ?
    tekrar kurulumunda onay için girdiginiz email( bu maile onay kodu gondermişse) adresini girerseniz otomotik başlar uyeliginiz başlar ve gun sayısı başlangıç tarihini esas alır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okayfreedom 1 Yıllık Ücretsiz lisansı için bu sayfada yeni bir kampanya mevcut.

OkayFreedom Premium, birçok ülkelerin sunucularını kullanarak şifreli VPN hizmeti verir. Bu sayede IP adresinizi gizleyerek internette istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin oz

Okayfreedom 1 Yıllık Ücretsiz lisansı için bu sayfada yeni bir kampanya mevcut.

OkayFreedom Premium, birçok ülkelerin sunucularını kullanarak şifreli VPN hizmeti verir. Bu sayede IP adresinizi gizleyerek internette istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.
    çalışıyor sağol
  • ersin oz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.