Şimdi Ara

. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
3.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scientifique

Iste hocam kisi bunu söylemek istemiyor hem arkadaslari tarafindan kötü oluyor hem size saygısızlık etmek istemiyor vs oralarda emimimki çok parlak öğrenciler var fakat onlara yararı olmuyor o size birseyler anlatan öğrenciler var ya amaclari dersi kaynatmak ve siz onlarla o konusmayi yapmaya devam ettikçe bu sürüp gider bugün oyundan bahseder yarin kafalarinda olan 1000konudan birinden soyliyeceklerim bunlar ,bir öğrenci gözüyle ne kadar okulda ki hocalara kırgın olduğumu belirtmek istedim yapiyorum sandiklari fakat yapmadiklari fedakarlik ve özveriden dolayı hiçbir zaman onlari affetmiyecem siz onlarin gözünde bu kategoride olmazsınız umarim.Sizle sohbet edenler bile okul biter vay ben boyle hocanın der size sover
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterious79

Hocam merhabalar, birkaç sorum var. Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği dusunuyorum maaşı, iş garantisi hakkında bilginiz varsa aydınlatır mısınız? Fark dersleri alarak mühendis olabiliyor muyuz? Ayrıca meslek lisesinde öğretmenlik yapmak akıl kârı bir iş mi ne dersiniz?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:40:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArapŞeyhi

Merhaba hocam 11. sınıfım sayısalım lys ygs bomboş hiç bilmiyorum sizce lysye kadar hem ygs hem lys bitirip 40 bine girme şansım varmı ? Yazın ygs bitirmeyi planlıyorum sayısal derslerde sizce mümkünmü ?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Merhaba hocam 11. sınıfım sayısalım lys ygs bomboş hiç bilmiyorum sizce lysye kadar hem ygs hem lys bitirip 40 bine girme şansım varmı ? Yazın ygs bitirmeyi planlıyorum sayısal derslerde sizce mümkünmü ?

Diğer branşları bilmem ama matematik için 1 yıl çok uzun süre. Sadece doğru kaynaklar ve doğru miktarda motivasyon ile olmayacak iş yok . Eğer dediğiniz gibi bom boş iseniz yukarıda başka birine tavsiye ettiğim antremanlarla matematik adlı 4 kitaplık serinin ilkini alıp başlayın 30 günde bitecek doğru uygularsanız . sonra kendinizi tekrardan değerlendirin bu işi yapıp yapamayacağınızı.

Hocam antrenmanlarla matematik kitabı bende var zaten 1. kitabı bitirdim sonra bıraktım kalan 3 kitabıda bitireyimmi ne dersiniz ?

• quote:

quote:

quote:

Diğer branşları bilmem ama matematik için 1 yıl çok uzun süre. Sadece doğru kaynaklar ve doğru miktarda motivasyon ile olmayacak iş yok . Eğer dediğiniz gibi bom boş iseniz yukarıda başka birine tavsiye ettiğim antremanlarla matematik adlı 4 kitaplık serinin ilkini alıp başlayın 30 günde bitecek doğru uygularsanız . sonra kendinizi tekrardan değerlendirin bu işi yapıp yapamayacağınızı.

Hocam antrenmanlarla matematik kitabı bende var zaten 1. kitabı bitirdim sonra bıraktım kalan 3 kitabıda bitireyimmi ne dersiniz ?

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:40:46 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:40:55 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:41:4 >
  • çift katlı integral hacim macim içim daraldı.
  • bende meslek çıkışlıyım. matematik dediniz aklıma lise hocam geldi. onun sayesinde iyi kötü bir yer kazandık.

bu arada hocam kolay gelsin. ünlü serileri değilde güzel puan almış oyunları oynamanızı tavsiye ederim. örneğin castlevania, sleeping dog gibi oyunlar daha güzel olur.
  • Hocam hangi ilde hangi okul?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

çift katlı integral hacim macim içim daraldı.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:41:14 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Kolay gelsin. eğer lisedeyseniz ne kadar şanslısınız integral öğreniyorsunuz üniversitede iseniz Allah bin kat daha kolaylıklar versin zor iş :) Ben Lisede integral konusunu hiç görmeden üni ye (matematik öğretmenliği bölümü ) geçince şok olmuştum :) Halinize şükretmek isterseniz açın benim outlast videosuna bakın darallardan daral beğeniyorum ama söz verdim oynuyorum .

Sağolun size de kolay gelsin.Lisede ben görmüştüm biraz.Fakat pek anlamamıştım.Zaten şimdiye kadar lisede iyi öğrenen az kişi tanıdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

Meslek lisesi mezunuyum bizim zamanımızda olsaydın seni bıçaklardım çıkışta

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C6B037E8D

bende meslek çıkışlıyım. matematik dediniz aklıma lise hocam geldi. onun sayesinde iyi kötü bir yer kazandık.

bu arada hocam kolay gelsin. ünlü serileri değilde güzel puan almış oyunları oynamanızı tavsiye ederim. örneğin castlevania, sleeping dog gibi oyunlar daha güzel olur.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

Hocam hangi ilde hangi okul?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Kolay gelsin. eğer lisedeyseniz ne kadar şanslısınız integral öğreniyorsunuz üniversitede iseniz Allah bin kat daha kolaylıklar versin zor iş :) Ben Lisede integral konusunu hiç görmeden üni ye (matematik öğretmenliği bölümü ) geçince şok olmuştum :) Halinize şükretmek isterseniz açın benim outlast videosuna bakın darallardan daral beğeniyorum ama söz verdim oynuyorum .

Sağolun size de kolay gelsin.Lisede ben görmüştüm biraz.Fakat pek anlamamıştım.Zaten şimdiye kadar lisede iyi öğrenen az kişi tanıdım.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:41:42 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:42:10 >
  • Ya öğretmenler işte, yatmaktan ne yapacağını şaşırmışlar, oyun kanalı açıyorlar. Bir sürü tatil yapıyorlar. Öğretmen maaşları da çok yüksek zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre D -- 30 Mayıs 2016; 0:33:31 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:42:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre D

Ya öğretmenler işte, yatmaktan ne yapacağını şaşırmışlar, oyun kanalı açıyorlar. Bir sürü tatil yapıyorlar. Öğretmen maaşları da çok yüksek zaten.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TossA CoinTo Your Witcher -- 26 Ocak 2020; 18:42:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.