Şimdi Ara

ok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naten -- 11 Ekim 2011; 17:00:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 100 milyon bence iyi bir fiyat.
    okadar fazla şey yazmışsın ki gözboyuyor ama pek bir şeyi yok fiyatım dediğin pc için uygun. belki fiyat ta anlaşılabilir.
    ilgilenirsen mail at
    bufer2002@hotmail.com
  • naten sana bir özür borçluyum sitemine ben gelip almak şartıyla 120dolar veriyorum diğer sitemide konuştuğumuz gibi alabilirim okeyliyorsan yarıngeleyim

Selamun aleyküm
  • sistemin normalde 140-150dolar arası eder ama ben yüzyüze yapılan alışverişlerden yanayım yoksa senle ilgisi yok

Selamun aleyküm
  • her halde anlatamadım ben face&face görüşmekten yanayım diyorum sen malı göndereyim diyorsun 2sisteme 120dolar+135.000ml+20.000ml zararına karşılık vereyim ve seninyanına yarın geleyim tamammıistanbuldan istediğin birşey varsa gelirken onuda getireyim

Selamun aleyküm
  • cevabını bekliyorum unutma iş iştir

Selamun aleyküm
  • seni pek anlamış değilim k.bakma hep kendine yontuyosun bu mallar 2.el ve biz senle tl konuştuk +sen bunları istanbula bedava mı gönderiyorsun ve birde120dolar=174+135+20:329ml eder ben Lgni istemiyorum48*cdrom ve hewlet packard monitörü istiyorum(1024*768) anlaşmaya niyetin varsa son olurunu yaz çünki artık sıkılmaya başladım saygılarımla

Selamun aleyküm
  • madem benimle 300.000ml anlaşmıştık niye 325.000veriyorum?
    hemde kargo parasınıda hiç insaf etmeden vermiyorsun niyetin malı satmaksa niye bukadar uğraştırıyorsun dediğim gibi oraya kadar gelmeme değmiyecekse neden geleyimki
    cdromun bozulması allahın takdiri riske giren taraf benim o yüzden senin kadar hızlı hareket edemiyorum monitör bir var diyorsun Bu verdiğin ilanda)bir yok diyorsun?

Selamun aleyküm
  • telefonla cevap veremiyorum çünkü ş.a.sına kapalı

Selamun aleyküm
  • bak bugün kararını ver çünkü parayı başka şekilde değerlendireceğim haberin olsun sonra söylemedi deme

Veren El Alan Elden Üstündür
  • malın sana hayırlı bereketli olsun hayırlı işlergökhan

Veren El Alan Elden Üstündür
  • Yemin ederim içim bi acayip oldu bu mesajları görünce.
    2002 Donanım Haberi

naten hala foruma takılıyorsan pm ne bakmanı rica edebilirmiyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.