Şimdi Ara

OHAAA!BÖYLESİ KOLAY KOLAY GÖRÜLMEZ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

benzin az ve performans fazla

senbeni güldürdün allahta seni güldürsün

sen izmirlisin ha nerdensin bizim tek papucumuz orda sayılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

muhahaaa

benzin az ve performans fazla

senbeni güldürdün allahta seni güldürsün

sen izmirlisin ha nerdensin bizim tek papucumuz orda sayılır

Gül tabi , bende çok gülüyorum ama bir yandan da ağlıyor gibi oluyorum , adamlar v 12 takılıyor biz 4 silindirli arabayı bile zor yürütüyoruz vallaha

Gaziemir'deyim ben , havaalanı tarafı.

• ne olursa olsun güzel araba
  • valla 4 silindir mört silindir mühim olan sevmek sevdikten sonra hiç önemi yok.

bende bir çok otomobile bindim ama hiç bir zaman capri kullanma zevkine erişemedim mesala.

pahalı değil güçlü değil teknik değil ama hayaliyle en çok yandığım otomobillerden biri.

kaç tane bulduysam ya şasesi yamulmuş ya orası burası çürümüş ve düzelmiycek vaziyetteydi..

benim bir dayım bornovada bir diğeri gene orda dedemde kuşadası güzel çamlıda sık sık gelirim oralara güzeldir.allah uzun ömür versin hala hayatta nazar değmesin
  • Ben sevsemde , sevemiyorum diyim sana . benzinliğe gidince araba aşkı rafa kalkıyor bir süre için

Allah herkese uzun ömür versin inşallah ... Geldiğin zaman haber verirsin görüşürüz

Ben 2 sene izmir princess hotel'de bellboyluk yaptım abartısız binmediğim spor lüks vs araba kalmadı , ama bende de bayadır 205 GTI hevesi var
  • bak demekki ne olursa olsun olay ruhundaymış

bir çoğuna binmiş ama hala 205 arzuluyorsun.

benim kullandığım en azılı aletler eniştemin 91 legend i ve servise gelen bir müşterinin 96 rx7 siydi.öleee çok çok uçuk otomobillere binmedim(yani sürmedim)özellikle legend tam bir rezitalti ancak genede bana çok fazla şey ifade etmiyo 1000 kez sorsalar1000indede capri ve manta gibi otomobilleri tercih ederdim.

saf güç maço kişilik 4 teker 1 motor gerekli olanlar sadece bunlar bana kalırsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

bak demekki ne olursa olsun olay ruhundaymış

bir çoğuna binmiş ama hala 205 arzuluyorsun.

benim kullandığım en azılı aletler eniştemin 91 legend i ve servise gelen bir müşterinin 96 rx7 siydi.öleee çok çok uçuk otomobillere binmedim(yani sürmedim)özellikle legend tam bir rezitalti ancak genede bana çok fazla şey ifade etmiyo 1000 kez sorsalar1000indede capri ve manta gibi otomobilleri tercih ederdim.

saf güç maço kişilik 4 teker 1 motor gerekli olanlar sadece bunlar bana kalırsa

Tam ruh olayı değilde , ulaşılabilecek araba olduğu için belki . aslında şu an çok koay ulaşılacak fiyat düzeyinde ama ikinci arabayı kaldırabilcek durumda değilim şimdilik. 205 ve Vosvoscuk tutkum asla bitmez , inşallah en kısa zamanda bunlara sahip olurum , tabi herkeste hayallerine kavuşur

legend iyidir integra'larda fena değil . bu japonlar biliyor işini

• yuce rabbım boyle bır typer ı herkese nasıp eylesın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aya

ben de beğenmedim. çok abartı. winamp skinleri gibi olmuş...

sevgılı arkadasım nıye begenmedınız boyle guzel bır arabayı...
  • sevgili kardeşim yukardaki yorumlarımı okursan annarsın nie beğenmediğimi.

tabi zevk renk meselesi sen beğenmiş olabilirsin saygı duyarım
  • pardon yaw beni kastetmemişsin özür dilerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.