Şimdi Ara

Oh oh iyi olmus note 7 ile dalga gecerken iphone 7 dede sıkıntılar çıkmaya başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 20 Ekim 2016; 17:20:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu neyin kafasıdır nasıl bir fan boyluktut anlamadım bilmeyende seni Samsungun-Android ceosu sanar
    10 yıllık android kullanıcısıyım etmediğim rot yüklemedigim costum rom kalmadı şuanda s7 kullanıyorum ayfon 7 de sorun çıksa benene çıkmasa benene
    Ben s7 mi kullanırım gerisi hikaye

• Ne gibi sıkıntılar çıkmaya başlamış onuda yazsaydın ya başlığın içeriği daha mantıklı olurdu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cluptechno

Ne gibi sıkıntılar çıkmaya başlamış onuda yazsaydın ya başlığın içeriği daha mantıklı olurdu?

Kapagı çok rahat çizizilebiliyomuş hatta birisinin arabasini yakmis patlayip

• Kapağının çizilmesi durumu zaten normal sayılır günümüz akıllı telefonlarının hangisi çizilmeye dayanıklı ki?

Araba yakma olayı falanda bana inandırıcı gelmedi ama hayırlısı olsun yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cluptechno

Kapağının çizilmesi durumu zaten normal sayılır günümüz akıllı telefonlarının hangisi çizilmeye dayanıklı ki?

Araba yakma olayı falanda bana inandırıcı gelmedi ama hayırlısı olsun yani..

Alin size hayirsizlik var bu 7 de
     Oh oh iyi olmus note 7 ile dalga gecerken iphone 7 dede sıkıntılar çıkmaya başlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 20 Ekim 2016; 20:08:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Bu neyin kafasıdır nasıl bir fan boyluktut anlamadım bilmeyende seni Samsungun-Android ceosu sanar
    10 yıllık android kullanıcısıyım etmediğim rot yüklemedigim costum rom kalmadı şuanda s7 kullanıyorum ayfon 7 de sorun çıksa benene çıkmasa benene
    Ben s7 mi kullanırım gerisi hikaye

Onlar fanboyken bizde fanboyuz

• İbretlik anlatım bozukluğu.

• böyle bir şey varsa da samsung kadar medyaya gelmiyecektir.Medyayı kimin kontrol ettiği belli.Samsung patlarsa apple çatlarsa ne alır zenginlerimiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

böyle bir şey varsa da samsung kadar medyaya gelmiyecektir.Medyayı kimin kontrol ettiği belli.Samsung patlarsa apple çatlarsa ne alır zenginlerimiz?

Aynen aaple olunca gizleniyor dingiller

• Evet note 7 miz ile dalga geçip beş para etmez diyip duruyordumuz iphonede 3 para etmez nerde kaldınız acaba apple fanları hadi hadi savun savun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.