Şimdi Ara

ghfhf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 12 Kasım 2022; 11:1:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Anne olmak da ne var her canlı anne oluyor? Çocuk doğurmak başarı falan değildir kimseye minnet etmeme gerek yok. Köle getirdi dünyaya çocuk değil. Siz her gün işe gitmekten kira ödemekten hastalıktan vs bilgisizliğin verdiği mutluluk ile mutlu olabilirsiniz ama bunu başkalarına dayatmayı bırakın artık.
  • İleride çok ararsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antinatalist olmanla bir ilgisi var mı annenle ilişkinizin iyi olmamasının?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dapeux -- 20 Haziran 2021; 12:38:31 >
  • e söyle ateistim diye niye saklıyon ki

• Neden annenin din özgürlüğüne tahammülün yok? Özgürlükçü değilsin herhalde. Herkesin senin gibi olmasını istiyorsun.  

• Din yüzünden anneni sevmiyorsan boşsun

• Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt
    Yok ki zaten. Hiç diyaloğa bile girme bu adamla, sana daha önceki bir diyaloğumuzun linkini atayım zaten bir daha deneyeceğini sanmıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Astrian kullanıcısına yanıt

Eyvallah direkt blokluyorum o zaman 

• Dr.Stephen Strange kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149109644#149109644
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149109758#149109758
    Zaten ne olduğu belli oluyor ama o kadar yazdım, kanıtı da ekleyeyim, 2. mesajda başka pek çok mesajının linki de var.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149047067#149047067
    Şu son link bile başlı başına bir kanıt.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astrian -- 20 Haziran 2021; 14:55:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dapeux

Antinatalist olmanla bir ilgisi var mı annenle ilişkinizin iyi olmamasının?

Var. Başka şeyler de var ama özel olduğu için yazmadım tabi.

• 15 yaşında atarlı bir ergen olduğuna yemin edebilirim. Anneni kaybedince görürüm seni.

Ben de ateistim, hiçbir zaman açıklama ihtiyacı duymadım. İnsanın ailesi her şeyidir, kaybedince anlarsın çocuk.

• Bende seninle ayni durumdayim.Anneme karsi dindarmis gibi davraniyom mutlu olsun diye.Uzmemeye calisiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious II

15 yaşında atarlı bir ergen olduğuna yemin edebilirim. Anneni kaybedince görürüm seni.

Ben de ateistim, hiçbir zaman açıklama ihtiyacı duymadım. İnsanın ailesi her şeyidir, kaybedince anlarsın çocuk.

her zaman değil. ben 21 yaşında dinsizim çok önceden açıkladım. anneme hayatımda anne demedim demem de. ha diğer aile fertleri tamam iyi kötü ailedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

her zaman değil. ben 21 yaşında dinsizim çok önceden açıkladım. anneme hayatımda anne demedim demem de. ha diğer aile fertleri tamam iyi kötü ailedir

Alıntıları Göster

Çok ilginç hayatlar.. Ben 23 yaşındayım, annemi üzersem kahrolurum. Yalnız kalırsa içime oturur vs vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious II

Çok ilginç hayatlar.. Ben 23 yaşındayım, annemi üzersem kahrolurum. Yalnız kalırsa içime oturur vs vs.

Alıntıları Göster

Ben de üzmemeye çalışırım ama kimin ne yaşadığını bilemeyiz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

Alıntıları Göster

annen sana emek vermiş bugünlere getirmiş sokağa da atabilirdi. ona karşı saygıyı sevgiyi eksik etmemen lazım

• Buna nasıl oh çekebiliyorsun? Annen o, annen. Ailenin ne olduğunu nasıl unutursun? İnancın aile bağını koparmasına nasıl izin verirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 20 Haziran 2021; 17:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Buna nasıl oh çekebiliyorsun? Annen o, annen. Ailenin ne olduğunu nasıl unutursun? İnancın aile bağını koparmasına nasıl izin verirsin?

Anne olmak da ne var her canlı anne oluyor? Çocuk doğurmak başarı falan değildir kimseye minnet etmeme gerek yok. Köle getirdi dünyaya çocuk değil. Siz her gün işe gitmekten kira ödemekten hastalıktan vs bilgisizliğin verdiği mutluluk ile mutlu olabilirsiniz ama bunu başkalarına dayatmayı bırakın artık.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.