Şimdi Ara

Oğuzhan Olcay Beck Tolgay Aboubakar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
42
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Oğuzhan Olcay Beck Tolgay Aboubakar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    970 Mesaj
    Devre arası hepsini yollamamız lazım mümkünse. Hepsi çöp oğlu çöp.

|
    |

Geçen yıl hatırlayın olcayı kötü oynuyor . Tam o kötü oyun arasında bir gol atıyor ve unutturuyordu.

Oğuzhan artık sana gerçekten bir şey demek istemiyorum artık senden ümidimi kestim ne yazık ki .Büyük maçlarda kendi öne çıkaramıyorsun .

Beck'e üstün alman felan dedik ama adamın geriye pas atmaktan başka bildiği yok işte. Tipik sistem oyuncusu .

Aboubakar sen ne yazık ki bu sistemde olmuyorsun . Neden mi bakın şimdi geçen sene gomez gibi bir uzun pivot santro**** vardı ama bu yıl yok ?. Ama bir uzun forvet olursa abuyuda sola koy oynat sow etkisi yaratır.

Tolgay hakkında bir şey diyemem .Bir maçta atmayalım lütfen .
    |
    |
    Oğuzhan kücük maçların adamı derken taşlanıyorduk burada

3 4 yıldır burada milletin tek diyebildiği fb maçında töreye kilit pas attı
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    Maçtan önce aşağıdaki yorumu yapmıştım. Sanki olacakları hissetmiş gibi korktuğum başımıza geldi.

kadro tercihindeki hata bariz ortada. Formsuz, ? olan oyuncularla maça başlamak riskti, hatta kumardı. Şenol hoca adeta kumar oynadı ve kaybetti.

Aboubakar Beşiktaş'ın oyuncusu olamaz çünkü özellikle mental olarak çok zayıf. Gomes'in yerini dolduracak vasıfta asla değil. Takımı 9 kişi bırakarak ihanet etti, bunun bedelini ağır ödeyecek, en ağır cezayı alması lazım.

------------------------------------

rider30 @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Formsuz 2 oyuncu 11 de bu beni kaygılandırıyor açıkçası. Biri Olcay diğeri Oğuzhan ikisi de formsuz. Olcay doğru düzgün oynamıyor bile. Ayrıca Beck'i tercih etmesi de sürpriz oldu. Gökhan formdaydı halbuki.

Şenol hoca çok riskli bir kadro seçimi yapmış. Kiev karşısında kötü başlarsak faturası ağır olur.
    |
    |

• Teğmen
    217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

aslında oğuzhan'ı 4-5 mılyon euro alsak iyi olur tolga oguzhan dejong 3'lu ortahası harika olur gibi

4m 5m fazla ya beşiktaştan bahsediyoruz 3.5m yeter

tolgay'ı da biz 1milyona alalım tamamdır beşiktaşta kariyerleri bitecek adamların

kariyeri bitmezde hep ayni kalırlar yani kücük takım olular bır hedefleri olmayan bır takım fıkret orman cok yanlış yaptı gıttı almayada küme düşen defans oyuncusunu aldılar sonra bır kume dusen deportıvodan fabre yi aldılar bunlar ıyı oyunca olsa dortmund bayern schelkea gibi bedava oyuncuları bırakırmı ıspanyada barca real atletico ne bılım valencia sevilla bedava iyi bir kaleciyi bırakırlarmı fıkret orman aaa burda bedava oyuncu var hadi onu alalım dedi emın ol marcelo mudur nedir 1 2 ay bıle takıp etmemışlerdir bjk scoot sportif dırektoru yav 2-3 hafta bile takıp etmemışler sırf bedava die aldılar zaten ülkede futbol bu yuzden gelışmıyor anadolu takımların hepsi avrupada kadro dışı kalan yılda 4-5 mac yapan oyuncuları alıyorlar sırf ucuz dıe sen gördünmü 1 tane anadolu takımın 10-15 mılyon euro 1 tranfers ettıklerını ben gormedım hep 250 bın euro 500 bın euro fazla VERMEZLER oda ya kadro dışı kalmıstı yada yedek kulübesinde cürümüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanshEEEEEEEEE -- 7 Aralık 2016; 20:41:40 >
    |
    |

• Yarbay
    7241 Mesaj
    quote:

aslında oğuzhan'ı 4-5 mılyon euro alsak iyi olur tolga oguzhan dejong 3'lu ortahası harika olur gibi

3 milyon ederde yeni Selçuk'a ihtiyacımız yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Furiosa

Oğuzhan kücük maçların adamı derken taşlanıyorduk burada

3 4 yıldır burada milletin tek diyebildiği fb maçında töreye kilit pas attı

Ya bırak Allah aşkına, elli tanesi laf söyledi bana Oğuzhan yüzünden.Bjk'li imiş kıskanmışız.Ulan Atiba ligin en iyisi diyoruz, Sosa'yı geçen sene bunlardan çok savunduk onlar Bjk topçusu değil mi?Oğuzhan'ı öyle bir şişirdiler ki kendileride inandılar kendi abartmalarına, sonuç ortada.Fernandes olayının aynısı yaşandı işte, o zamanlarda biliyorum ben bunların abartmalarını.

• Er
    10 Mesaj
    Sistemsiz takımda Oğuzhan tabiki oynayamaz Şenol hoçamıs olsa 4 gol 3 asist %98 pas isabeti ile oynardı.

Xhaka 45 milyon euro ise Oğuzhan 150 milyondur.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

3 milyon ederde yeni Selçuk'a ihtiyacımız yok.

yok be hocam bu gene ıleriye oynuyor bızım selcuk hep arkaya oynuyor :D
    |
    |
    yahu tam anlamıyla genç futbolcu harcama fabrikası olan takımın taraftarlarına bak üşüşmüşler hemen

harcadığınız ve hala harcamaya devam ettiğiniz adamları şuraya yazsam forum çöker.
    |
    |

neyse devam etsinler bizim işimize yarıyor

50m pound
    |
    |
    Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yarbay
    5599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

neyse devam etsinler bizim işimize yarıyor

50m pound

55.
    6 0 ı mı attınız?

|
    |
    Intel Xeon E5-1680 v2 (4.75Ghz,1.38v) | EVGA Geforce GTX Titan X SuperClocked x2 SLI | Asus Rampage IV Black Edition | Corsair H115i | Corsair Dominator Platinum 8x4GB 1866mhz CL9 | Samsung 860 Pro 1 TB x2 | Western Digital Black 6TB | Phanteks Enthoo Evolv ATX TG Satin Black | EVGA SuperNOVA 1200 P2.
    OnePlus 5T 128GB Midnight Black | Apple iPhone SE 64GB Space Gray | Samsung Galaxy S7 Black Onyx
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    Ya benim anlamadığım Oğuzhan'ı bir de takım kaptanı yapmış Şenol hoca. Kaptanlık bu kadar basit mi? Her önüne gelene veriyorsun. Ya takım kaptanı olacak adam önce lider olur. Zor şartlarda bile takımı toparlar ayağa kaldırır. Oğuzhan'da hangi liderlik özelliği var? Başka adam mı yok da Oğuzhan'a veriliyor. Liderlik vasfı olmadığı gibi inanılmaz formsuz. Olcay desen o zaten yıllardır yok, kayıp.

Hata en başta buradan başlıyor aslında. Şenol hoca, Mehmet Demirkol'un dediği gibi kendisini ve bu maçı çok iyi sorgulamalı.
    |
    |
  • Yarbay
    6931 Mesaj
    Şenol hoca işini bilir, siz kafanızı yormayın
    |
    |

oğuzhan ligin en iyi 8 numarasıdır. her türlü tartışırım
    |
    |
    Rai-gy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben bunu önceden de yazdım ama yok düşmanca algılanıyor.Beşiktaş'ı eleştiriyorsan daha doğrusu Fikret Orman'ı eleştiriyorsan düşmansın.Bu kadar basit.Ben ne dedim.Sezon başından beri.Gökhan Töreyi kiralamayacaksın.Ya satacaksın ya da elinde tutacaksın.Sosayla kriz yaşandı ama herkes hatırlasın tüm sorunlar aşılmış.Takımdan ayrılmaktan vazgeçmişti.Antremanlara çıkmaya başlamıştı.Parayı görünce hemen sattılar.Hadi tamam sosayı madem satacaksın son dakika mı yapılır bu iş.Beşiktaş'ın stopere ihtiyacı olduğunu Brezilyalılar bile öğrendi bizim başkan bir tane stoper alamadı.Gitti Atınç'ı getirdi.Tosic de gitti bizi yaktı.Hadi şimdi gitsin elimizde kalan 5-6 milyon euro bonservis fazlasını versin şampiyonlar liginde devam edelim.Eto'o kapımızda yattı kapımızda.Gelmek için her şeyi yaptı.Gençlere yatırım yaptık dedi Aboubakarı getirdi.Beşiktaş Transfer sezonunu çok ama çok başarısız geçirmiştir.Her şeyi geçtim zaten en iyi oyuncularını kaçırmışsın veya satmışsın.Yetmemiş son gün 4-5 oyuncu transfer ediyorsun.Şenol Hoca bas bas bağırdı ben hazırlık kampına istiyorum oyuncuları diye ama 2 kuruşun hesabını yaparken milyonları kaybettik.

Bu takımın bu halde olmasının

1. sorumlusu Fikret Ormandır.

2. sorumlusu Elde olan oyuncuları olabilecek en iyi şekilde kullanamayan Şenol güneştir.

3. sorumlusu da kendini messi sanan Oğuzhan,Tolgay,Olcay gibi oyunculardır.
    |
    |

• Binbaşı
    1218 Mesaj
    her şeyi geçtim de, kendi kalesine doğru çalımlayarak giden bir futbolcu ilk defa gördüm. o kadar şımartılmış ki ceza sahasının dibinde hata yapmaktan bile korkmuyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tnevel92

oğuzhan ligin en iyi 8 numarasıdır. her türlü tartışırım

Emre Belözoğlu hala bu lig'de ki en iyi 8 numara

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.