Şimdi Ara

Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
2
Favori
16.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ülkede o kadar çok öğretmen var ki her platformdan zıplıyorlar , burada da kendi yorumlarını beğene beğene üste çıkarmışlar :D

sonrada ''vay neden atama yok'' derler. o kadar çoksunuz ki hangi birinizi nereye atasınlar :D

• CGUzmani kullanıcısına yanıt

Oyna yiğidim oyna iyi eğlenceler sana

Kuduranların yerine de oyna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belki şuana kadar açılan en gerçekçi en anlamlı başlık arada geçerken öğretmen bir kişi oluğunu düşündüğüm şahıs kudurun yazmış ki bana kalırsa bu kutsal mesleği haketmiyor kudurun ne demek sen bir öğretmensiz eleştriyede açık olmalısın gerçkeliğede yatığın yerden 8 aydır maaş alıyorsun küçük esnaf kan ağlıyor emekli keza öyle sen en ufak çıkarlarına dahi yapılan eleştirde başlıyorsun ağlamaya olmaz kardeşim gerçekçi olun

• Türkçe yazmayı bilmeyen adama bak, öğretmenlere laf ediyor.

Git de ilkokul 1. sınıf Türkçe kitabı alıp dilini öğren biraz.

• Eğer eğitim kalitemiz yüksek olsaydı, öğretmen maaşları yerine ezilen asgari ücretliyi düşünebilirdiniz. Eğitemediklerimiz adına özür dilerim kendi adıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoKeR_Mc -- 20 Kasım 2020; 19:5:24 >
  • Bu zorlu süreçte işini yoğum tempo ile sürdürenler sağlık çalışanları, öğretmenler. Diğer meslek grupları da bu kadar yoğunlarsa şuan aklıma gelmedi, belirtebilirler. Ek ders parası gibi ek iş parası her sektörde olmalı. Öncelikle milletçe fazla kazanana saldırmayı bırakıp diğer sektörlerin maaşını artırmalıyız. Tabi bunu hangi halk ile yapacağız bunu ben de bilmiyorum.

• ek ders almayan öğretmen yok çok sacma.

• CyClopSx kullanıcısına yanıt

benim de çevremde çok var öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: enzi_ramsey

Bu zorlu süreçte işini yoğum tempo ile sürdürenler sağlık çalışanları, öğretmenler. Diğer meslek grupları da bu kadar yoğunlarsa şuan aklıma gelmedi, belirtebilirler. Ek ders parası gibi ek iş parası her sektörde olmalı. Öncelikle milletçe fazla kazanana saldırmayı bırakıp diğer sektörlerin maaşını artırmalıyız. Tabi bunu hangi halk ile yapacağız bunu ben de bilmiyorum.

Bu kadar isabetli bir yorum. Bravo

• Türkiyedeki öğretmenler çok şımardı maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karılı kocalı yiyorlar bu milleti .hiç bir şey yapmadan ..her ay toplam 13-15 bin hesaba yatıyor bunlara ..asgari ücretliler sömürülüyor bunlar besleniyor ..

• “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır”. Mustafa Kemal Atatürk

Ulkeyi bu hale getirenler ...

• Öğretmen yaptığı dersin ek dersini alıyor, yapmadığı değil. Başlığı açan arkadaş at gözlüklerini çıkarsın, sonra başlık açsın. Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak cahilliğin dik alasidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLECAT -- 20 Kasım 2020; 20:33:55 >
  • Canli derse ek para diyorsun da, bizim bir komşumuz var adam yılların efsane fizik öğretmeni, adam sirf online dersin stresinden emekliligini istedi ki, 6 ay once bana " vallahi işimi çok seviyorum sağliğım elverdiğince çalışmak istiyorim" demisti.

Yani online ders bayagi zor bir iş. Ogretmene iş biraktirir yani.

Işin içine veliler de girmiş onlar da karişip duruyormus adam hastalandi rapor aldi falan emekli olacak zamani dolunca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 20 Kasım 2020; 20:30:59 >
  • Aa hayal edip öğretmen olamadın diye yakışıyor mu hiç ? Eğitim fakültesi taban puanları hakkında bilgilendirebilirim ama göz var izan var biraz zor senin iş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MMTKRELMAS M kullanıcısına yanıt

Ben eleştiriye açık bir öğretmenim.Buyrun 8 ay aydır yattığım yerden para kazandığımi söylemişsiniz.Elinizde bir kanit var mi?Neye dayanarak söylediniz bunu?Bir diğer konu öğretmenlerin maasini vermek için mi, emekliye ya da asgari ucretlinin maasindan kesinti yapiliyor?Ya da diger meslek gruplarina ogretmenler mi maaş veriyor da ogretmenlerin haklarını aramak için eleştirilere cevap vermesine bu kadar tepki veriliyor? Mantıklı eleştirinin her zaman yanindayim, hodri meydan...

• tamam da ayri kardesim, bitisik degil.

saga sola laf cakmak yerine, önce türkceyi düzgün sekilde kullanmayi ögrenin.

• Suforumda zaten öğretmenlere karşı bir tepki var
    Üstüne bir de öğretmenler yapılan eleştirileri yanıtlamak yerine *git sen de ol, fakülte orda* tarzı mesajlar ile bunu tavan yaptırıyor.
    Bir şeyin yanlış olduğunu anlatmak, açıklamak yerine *git sen de yanlışa dahil ol* demek bit öğretmene hiç yakışmıyor
    Zaten sizlerin de bildiği üzere son yıllarda alınan meslektaşlarımıza kalite yerlerde sürünüyor
    İnsanlar garanti memurluk olarak giriyorlar bu mesleğe
    Lütfen daha fazla alcaltmayin.
    Ayrıca şu attığınız * milletin evinde tahammül edemediği, bize yolladığı sigir veletleriyle uğraşıyoruz* mesajlarından sonra tiksiniyorum artık

• maligezgin kullanıcısına yanıt

Gerçeklerden tiksiniyorsanız yapacak bir şey yok. Maalesef durum bu. Siz hiç bir okulda, bir üniversitede sabahtan akşama kadar bulundunuz mu bir eğitim personeli olarak?

• Köl Tigin K kullanıcısına yanıt

Bir eğitimci nasıl olur da sınıfındaki ogrencileri * ana babasının tahammül edemediği, üstüne attığı sığırlar * olarak görür?

Yapmayın lütfen bizler de 16 yıl öğrencilik yaptık.

Hayatımda bu kadar utanmadim başkaları adına.

Gerçekten bu insanlar bu meslegi yapmasınlar.

Ben çocuğumu her sabah krese bırakıp akşam alıyorum. O kresteki öğretmenler kendi cocuklariymis gibi ilgileniyorlar. Zevk alıyorlar islerinden gülüyorlar eğleniyorlar. İşte öğretmen budur.

Ki onlar 3000 lira almıyordur bile.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.