Şimdi Ara

Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
2
Favori
16.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hermes Marka Çanta

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Kalifiye öğretmen mi var gelecek olsun çocuklara? Hiç bir şeyin geleceği yok ülkede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmen kuzenim, kendisi gibi öğretmen birisini bulup evlendi.

Yemin ederim 2 yıldır gezmedikleri tek yer kalmadı. Pandemide patlayınca keyifleri tam gıcır oldu.

Bal tutan parmağını yalar. "Sende olsaydın" dan başka diyecek cevabı olmayan bir öğretmenin yetiştirdiği çocuktan ne hayır gelir?. Mesela ben Milletvekili maaşlarınıda eleştiriyorum onlarda "sende milletvekili olsaydın" diyorlar mıdır acaba?

tamam memleket bu iki guruba cennette, ee geri kalanlar ölsün mü arkadaş?

biz bunları yazınca niye celalleniyor bu öğretmenler.?

özel sektördeki öğretmenler adeta kan kusarken , onlardan birkaç net daha fazla yapıp devlete kapağı atan öğretmelerin carlamasını eleştiriyorum

burunlarından kıl aldırmıyorlar. Kimse dokunulmaz değildir , hoşunuza gitmiyorsa girmezsiniz konuya .

Sen devlet olarak "eşit işe eşit ücret" politikası gütmezsen, kendi himayene aldığın öğretmenlere cenneti verip, özel sektördekilere cehennemi yaşatırsan toplumun hedef tahtasına kadroluları oturtursun . Sorarlar adama "ne ayrıcalıkları var ?" diye

peşinen edit: kendi iş yerim kendi evim var. Kendi tatilimi çalışma saatimi keyfime göre ayarlıyorum.

bankada borcum yok 200.000tl değerinde birikimim var

burda cak cak eden embesil daha fazla küfür yemek istemiyorsa uzasın

değindiğim nokta karı koca devlette öğretmen olan tatilden tatile uçarken, dershanelerde, özel okullarda öğretmen olanların asgari ücrete mahkum edilmeleri ve iliklerinin sömürülmesi.

zaten şu mesajdaki ayrıntılı anlamayan kaz kafalıların kpss puanını sorgulamak gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 21 Kasım 2020; 11:8:47 >

• darkandcold D kullanıcısına yanıt
    ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPHA LION KING -- 6 Aralık 2020; 9:47:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köl Tigin

Bütün öğretmenlerin bunun bilincinde olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak çocuklar bilgiye kapalı, bu durumda onlar ne yapsın?

Tam olarak ne demek bu? Dünyada sadece Türkiye'deki çocuklar mı bilgiye kapalı? Tartışma çıkarmak için sormuyorum ama bunu birkaç öğretmen arkadaştan daha duydum. Ne yazık ki bu düşünce tarzı kabul edilebilir değil. Böyle düşünen birinin öğretmenlik yapması doğru gelmiyor bana. Kimsenin aldığı para beni ilgilendirmez ama eğitimdeki kalitesizliği çocuklara yükleyeceksek yattıkları yerden para alıyor diyenlere de çok kızmamak lazım.

• 'qanqa coq para aliolar bea' diyeceginize okuyun siz de o cok parayi alin biz de gorelim.

• Şurada işe gitmeden para alan bir meslek grubunu savunan tiplerin çoğunun hakaret ediyor olması bile, konuyu açanın mı, öğretmenliği savunan tiplerin mi haklı olduğunu gösteriyor. Kendileri de, devletin sırtında kambur olan bedavacılar olduklarını bildikleri için, eleştirenlere hakaret ederek savunmaya çalışıyor kendilerini. Aynı tayyipin kendini savunurken, suçlu psikolojisi ile sürekli karşı tarafa hakaret etmesi gibi. Elinde güç olan tayyip oluyor, şansına atanan da öğretmen oluyor. Allah bu ülkenin çocuklarını sizin gibi tiplerden korusun.

Hadi terbiyesizlik sizin genlerinizde var, okumak sadece cahilliğinizi almıştır ama 'kıskanmayın, siz de olsaydınız' diyerek bu meslek grubunu savunmanız, aynı zamanda okuduğunuzu anlayacak kapasiteye de sahip olmadığınızı gösteriyor. Burada çoğu kişinin 4-5 bin lirayı kıskandığını sanmıyorum. Bu 4-5 bin liranın halkın cebinden, çalışmadan para alan, çalışırken de işini yapmayan, ihtiyaç fazlası bir meslek grubuna gitmesini eleştiriyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Ölüler Görür -- 21 Kasım 2020; 11:32:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aksungur_

Bu mesaj silindi.

bosverin hocam cahil cuhela takiminin haftalik actigi "ogretmen cok para aliyo yea" konusu iste...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Şurada işe gitmeden para alan bir meslek grubunu savunan tiplerin çoğunun hakaret ediyor olması bile, konuyu açanın mı, öğretmenliği savunan tiplerin mi haklı olduğunu gösteriyor. Kendileri de, devletin sırtında kambur olan bedavacılar olduklarını bildikleri için, eleştirenlere hakaret ederek savunmaya çalışıyor kendilerini. Aynı tayyipin kendini savunurken, suçlu psikolojisi ile sürekli karşı tarafa hakaret etmesi gibi. Elinde güç olan tayyip oluyor, şansına atanan da öğretmen oluyor. Allah bu ülkenin çocuklarını sizin gibi tiplerden korusun.

Hadi terbiyesizlik sizin genlerinizde var, okumak sadece cahilliğinizi almıştır ama 'kıskanmayın, siz de olsaydınız' diyerek bu meslek grubunu savunmanız, aynı zamanda okuduğunuzu anlayacak kapasiteye de sahip olmadığınızı gösteriyor. Burada çoğu kişinin 4-5 bin lirayı kıskandığını sanmıyorum. Bu 4-5 bin liranın halkın cebinden, çalışmadan para alan, çalışırken de işini yapmayan, ihtiyaç fazlası bir meslek grubuna gitmesini eleştiriyoruz.

sizin cocuklari da akpcilerin eline dusursun insallah...

• nerelerde neler götürüyorlar adam öğretmenler diyor. hahahahaaa. küçük düşünmek diye buna derim...

• Bir öğretim görevlisi olarak yazıyorum haksız kazançtır.

• Benim bacanak öğretmen,adam öğrencilerinin yüzünü görmedi,araba aldı,Türkiyeyi gezdi,instagrama her şehirden fotolarla doldurdu.

Sağlıkçıların yerinde olmak istemezdim gerçekten,adamlara çok ayıp ediliyor valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

Bir kere ders planı çıkar 35 yıl anlat. Ek dersten paraları indir haftada 20 saat çalış sonra utanmadan öğretmenlik çok zor. Ok.

Yahu ne kadar cahilce konuşuyorsun. Sanırım ilkokulu zor bitirdin.

• Dışarıda sağlık çalışanı gibi uygulama yapıp devriye atıyoruz.

EGM'ninde hakkını arayan bir bakanı olsa valla ne sevinirdim. Ögretmenler gibi fazla mesai rahat çalışma sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 21 Kasım 2020; 13:35:3 >
  • Ogrermen olmakta marifettir, onca sene oku, sinavi mülakatı derken atan bunlar basit bir sey gibi yapilabilecek seyler gibi görülebilir. Birde topluluk önünde konusma, herkesin susup sizi izledigi noktada izleyenler acisindan basit anlasilir bir sekilde ders anlatma, karsindaki cocuklarin anlama kavrama seviyesiyle dusunebilme ve anlatabilme bunlar bence bayagi bayagi marifet. Herkes yapamaz yani, böyle öğretmen binlerce var.

• Aberrant Warden kullanıcısına yanıt

Kim diyor öğretmenlere ek 2 hafta daha tatil uzatıldı diye ya kim söyledi bu saçmalığı ?. Öğretmenlerin bu ara tatilde görev yerlerini terk etmeside yasak ayrıca öğretmenlere laf atmak için atmayın seminerlerde online olarak veriliyor zaten.

• konjektor kullanıcısına yanıt
    öğretmen misin? tirmalamadan 10 mat 10 fen netiyle 200bininci olup eğitim fakültesi kazananlardan misin ? ilkokul mezunu olsam seninle aynı fikirde olurdum yüksek ihtimalle.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.