Şimdi Ara

Öğretmenlerin yattığı yerden maaş almasına tamam'da canlı derse ek para almaları büyük haksızlık!!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
2
Favori
16.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kere ders planı çıkar 35 yıl anlat. Ek dersten paraları indir haftada 20 saat çalış sonra utanmadan öğretmenlik çok zor. Ok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aberrant Warden kullanıcısına yanıt
    benim sevgilim gelemedi kardeşim öyle tatil vs değil yani. okula gidip canlı ders veriyor.

• huso kullanıcısına yanıt
    seni kıskandırmak için söylemiş hem hangi öğretmen lüks cipe binebiliyor ??

• Evet nerde kalmistik. Klasikleşmiş beklenen başlıklı özletti kendini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devran dönecek az sabır

• quote:

Orijinalden alıntı: GokturkAlii

Bu mesaj silindi.

"Bölümümde" diyorum. Çünkü Sosyal bilgiler öğretmeniyim ve 96 puanla hala atanamadım.

Hala oğlum ise sınıf öğretmeni ve 78 puanla atandı

Sence söze gerek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: GokturkAlii

Bu mesaj silindi.

Sen daha olayı anlamadan bana karaktersiz dediğin için beyin özürlüsün asıl.

Mühendis olarak mezun olmuşsan söyle de bu gerizekalılıkta birini mezun ettiği için o üniversiteye çoluğumuzu çıcuğumuzu yollamayalım.

İnsanlarla da konuşmasını öğrenmezsen, daha olayı anlmadan hakaret ermeye başlardan böyle lafları da yersin.

Senle yaşayan insanlara acıyorum embesil şey..

• Bütün öğretmenlerin bunun bilincinde olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak çocuklar bilgiye kapalı, bu durumda onlar ne yapsın?

• Bu kafalar bu ülkede bitmedikçe yol alamayız.Yok asgari ücretli yok şu ücretli yahu şuan bir bekçi bile öğretmenden fazla maaş alır duruma gelmiş.Utanmaz herif gelmiş burda yattığı yerden gibi aşağğılık bir tavır takılıyor

Bu ülkenin fedakar öğretmenlerine hayasızca saldırıyo yazık

• 5 tane müteahite milyarlarca dolar parayı öderken sorun yok. Öğretmenin 300-500 lirasında sorun var.

Valla bu ülkeden bi bok olmaz. Kafaya bak ya.

• Bir ogretmen olarak ne bos adamlar var diyorum ogretmen maasi ortalama 4500 dur icinde yolda yemek dahildir suan alicagin ek ders 1000 lira sanki pandemiyi biz cikarttik bizim hic odememiz yok

Asgari ucretsu kadar mis bu kadar mis o onun problemi ben deli gibi ders calisirken onlar ne yapiyordu acep he tabi asgari ucrette minumum 4000 olmali

• Alıntı

metni:
    mart ayından beri pek çok meslek grubu kısmi zamanlı çalılıyor. tanıdığım doktor arkadaşlarım haftada 2 gün asm’ye gidiyor, tapuda, valilikte vb kurumlarda çalışan memur arkadaşlarım haftada 3 gün çalışıyor. peki neden öğretmenler göze batıyor?çünkü çocuklar ailelerine yük. maalesef bu gerçek. akşam rte açıklama yaptıktan sonra en az 7-8 kişi arayıp “ demeyin vallahi kapandı mı okullar?” diye kahrolduklarını belirtti.hepsi bir yana bir öğretmen olarak yüz yüze eğitimi tercih ederim. online eğitim çok daha zor, verimi düşük, daha fazla efor gerektiriyor. eylülden beri okula gidiyodum. okuldan dönünce kafam rahattı. online eğitim sürecinde ödevlere, sorulara geri dönüşler yüzünden akşam 21.00’a kadar telefonu elimden bırakmadığım günler oldu. öğretmen düşmanlığının temelinde ne var bilmiyorum ama 9 aydır cemaati olmayan imamların aldığı parayı konuşan yok, olmasın zaten covid imamların yaydığı bir şey değil. ancak online bile olsa öğrencileri için çabalayan binlerce öğretmen hakkında bu kadar saçmalık uzun vadede toplumu çürütür.

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt

Tatilde canlı ders? Şu an okullar kapalı dostum kime ders veriyor, ilişkinizi sorgula derim basbaya yalan söylemiş

• Adam diyor ki kutsal meslek. Sonra da diyor ki yattığı yerden para kazanıyor. Diyeceklerim bu kadar

• Doory kullanıcısına yanıt

96 puan aldığının ekran görüntüsünü atar mısın hocam merak ettim Hangi netler ne kadar puan getiriyor diye .

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.