Şimdi Ara

ÖĞRETMENİMİZ DERS ANLATMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben lise 2 öğrencisiyim kimya öğretmenimiz bu dönem 1. yazılıdan sonra konu anlatmayı bırakıp konuları bize slaytlar hazırlatarak not veriyor kendisi hiç ders anlatmıyor sadece biz anlatıyoruz bunu nereye şikayet edebilirim ?

• sikayet etsende sonuc alamazsin. devlet okullari uzun suredir boyle. o yuzden cocugum olursa ve turkiyede yasarsam kesinlikle devlet okullarina yollamam. suan bu halde ogretmenler bu patavatsizligi gosteriyorsa bir 10 yil-15 yil sonrasinda ogretmen diyebilecegimiz vasifta insanlar olacakmi bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertgonul kullanıcısına yanıt
    Gittiğim okul ise bulunduğum bölgenin en iyi okullarından Teogdan 472 puan alarak gittim ve benim derdim yazılıdan alacağım düşük notlar falan değil 2 sene sonra üniversite sınavına gireceğim ve bu konu eksiklerimi illa özel kursa giderek mi gidermem gerekiyor anlamıyorum. Okulun idaresiyle konuştum bu durumu beni takmadılar bile arkadaşlarla topluca gittik yine bir şey yapmadılar. Kısaca köpek köpeği ısırmaz sözüne geliyor durum birazda derdimi anlatmak, paylaşmak istedim cevap verdiğin için teşekkür ederim.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 23 Mayıs 2017; 1:57:39 >
  • MEB'in sayfasından şikayet edebilirsin ama bir sonuca varacağını sanmıyorum.
  • 25 sene öncede anlatmıyorlardı,değişen bir şey yok. çok azı hariç geneli yatma peşindedir. lise ve ortaokul öğretmenlerim genelde rezil tiplerdi şimdi görsem yüzüne tükürürüm de çoğu gebermiştir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 30 Mayıs 2017; 19:53:49 >
  • nice gençlerin hayatını s*******
  • Lise 2'de bildiğim her yer böyle zaten sınavda çıkan bir konu da pek yok (kimya 10. sınıf-diğerleri için anlatmıyorlarsa tabiki hakkınızı arayın)
  • Bizimde 1. sınıf demokrasi ve kanunlar dersinde bir öğretmenimiz vardı hiç ders anlatmıyordu geliyordu sınıfa telefonla mesaj yazıp oyun oynuyordu sınava 1 2 gün önce bir tane çıktı verip gidiyordu maalesef Türkiye eğitim sektöründe çok geride
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.