Şimdi Ara

öğretmenim - boğazımın sağında bir sorun var -çözemiyorum-tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesleği de bırakamıyorum. Başka yapabileceğim iş de yok açıkcası
    Malum bizim meslek te ses önemli

Ses tellerimde (sağ taraf) sürekli iltihaplanma oluşuyor.
    Yine balgam geliyor.
    Birde boğazımın bana göre (sağ taraf)ı ateşleniyor.
    Sanki nefes borumda ya da yemek borumda bir kılçık batıyormuş hissi(sağ taraf)
    Ya da sanki kıl dönmesi olmuşta, kıl içeriye büyüyor hissi oluşuyor.(sağ taraf)
    Gıcıklanıyor.(sağ taraf)
    Ve yine sağ taraftan kaynaklı çok gıcıklanır ve öksürürsem KANAMA oluyor(çok az)

Boğazımın sol tarafı %100 sağlam. Sıkıntı yanlızca sağda.
    Bademcik sağlam (aslında ameliyatla alınacak diyorlardı daha önce ama ne hikmetse bademcik geçmiş), akciğer sağlam, solunum testleri olumlu, faranjit yok (daha önce vardı ama geçmiş), mide reflü yok (reflü vardı ama iyileşmiş) ve gastrit yok. ; sigara alkol yok, yediğime ve içtiğime dikkat ediyorum.

Ancak doktorlar hiç bir şey bulamıyorlar. (20 tane doktora gitimişimdir)
    Not: Burun kemiği eğriliği var. sinüzit varmış birde. Ama doktorlara sordum. oradaki ağrının sebebi bunun ikisi de olamaz dediler.

Bana doktor tavsiyeniz varmı? Ya da ne tavsiye edersiniz.
    Kendim uşak tayım. Yakınlarda doktor tavsiyesi de olur. (özellik le izmir e gidebilirim)

öğretmenim - boğazımın sağında bir sorun var -çözemiyorum-tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertokus -- 22 Temmuz 2017; 1:9:14 >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi doktorlar bir şey bulamadıysa burada bulman imkansız gibi bir şey. Tanınan ünlü profesörler ancak çare bulabilir. Bir gün televizyonda boğaz konusuyla ilgili konuşan bir profesör bulursan telefonla ara.
  • Boğaz ağrısını iyi bilirim.Biz de hala kara tahta, tebeşir var.Az çekmedim.Ege üniversitesi KBB prof.ları Türkiye'nin en iyilerindenmiş.Bence üniversite hastanesine gidin.Yakınsınızda zaten.
    Eğer hiçbir çözüm bulamazsanız.İşi bırakmak yerine müdür yardımcılığına başvurun.Hiç değilse daha az boğaz ağrınız olur.
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    Bazen belli olmuyor. Birde insanın başka çaresi olmayınca. Birde bazen doktorlar öneride bulunuyorlar. Umut işte :-/

• Lu£ kullanıcısına yanıt
    Başvurdum zaten. Ama müdür yardımcılığı da ses işi. Sabahtan akşama kadar velilerle , öğretmenlerle, öğrencilerle, misafirlerle konuşmak zorundasın. Üstelik öğrenciler ses yuksektmeyince sizi saymıyor. İllaki ses önemli

Ege tavsiyenizi değerlendireceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertokus -- 24 Temmuz 2017; 0:47:33 >
  • Hocam çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Branşınız nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Bilişim Teknolojileri

• Hocam çok geçmiş olsun yurt dışına çıkın bence.
  • Lenf bezlerine baktırın.

• Dediğin gibi bu kadar araştırıp hiçbir şey bulamadılarsa bir psikiyatriste git.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Dediğin gibi bu kadar araştırıp hiçbir şey bulamadılarsa bir psikiyatriste git.

burun deliği nin birisinin kapalı olduğunu öğrendim. Ameliyat olucam. Ama psikiyatristik bişey değil bence. Ama en son çare tabiki aklımın bir köşesinde dursun

• quote:

Orijinalden alıntı: sertokus

quote:

Orijinalden alıntı: yakapaca37

Dediğin gibi bu kadar araştırıp hiçbir şey bulamadılarsa bir psikiyatriste git.

burun deliği nin birisinin kapalı olduğunu öğrendim. Ameliyat olucam. Ama psikiyatristik bişey değil bence. Ama en son çare tabiki aklımın bir köşesinde dursun

O burun deliğinin birisinin kapalı olma olayı herkeste olan olay sanırım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.