Şimdi Ara

Öğretmen nereye ve nasıl şikayet edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle konu şu ben ilkokulda 3. Sınıfta kız kardeşime eğitim veren öğretmeni şikayet etmek istiyorum. Neden şikayet ediyorsun diyenler olursa öğretmen denilen insan hiçbirşey öğretmiyor çocuk tüm dersi evde yapmak zorunda kalıyor gidip öğretmenle konuştuğumuzda ise verdiği cevap sınıf çok kalabalık her öğrenciyle ancak 5 dakika ilgilenebiliyorum bu yüzden evde siz öğreteceksiniz. Böyle bir sorumsuzluk olabilir mi ya? Sen öğretmensin senin öğretmen gerekiyor veli ne yapabilir ki evde. Sen okulda otur öyle çocuk eve gelip ödevlerini yapamayınca ağlasın. Yok öyle birşey. İşte ben bu kadını şikayet etmek istiyorum. Acaba nerelere başvurabilirim? Yardım ederseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Okula gidip millet icinde agzini yuzunu kirarsan kendine gelir.
    Ciddiyim

Sikayet icin BİMER’i kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elbistan8282 -- 29 Eylül 2015; 12:07:00 >
  • Ne kadar saçma bi cevap gelmiş. Okul yönetimine şikayet edebilirsiniz öncelikle.

• Nasıl kanıtlanırki müfettiş gelince ders anlatır ve şiddete hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim bilmiyorum benimde basimdan aynı bok var üniversite mi

• Beyler dokuz eylül ıkinci öğretimde okuyom matematik dersinden hocaya bişey demeden çıktım hoca da gelip adımı soyadımi falan almış kaldım mi ben acaba şimdi

• Beyler dokuz eylül ıkinci öğretimde okuyom matematik dersinden hocaya bişey demeden çıktım hoca da gelip adımı soyadımi falan almış kaldım mi ben acaba şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.