Şimdi Ara

Öğretmen - İlker Kaleli & Ceren Moray (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
7.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Maestro725

4.bölümü bulamadım yotube da acaba linki varsa atabilirmisiniz

Alıntıları Göster
    Dizinin bölümleri ülkemize sunulmuyor VPN ile izleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

Dizinin bölümleri ülkemize sunulmuyor VPN ile izleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    vpn ile bile 4.bölümü bulamadım.linki varsa atabilirmisiniz rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

vpn ile bile 4.bölümü bulamadım.linki varsa atabilirmisiniz rica etsem

Alıntıları Göster
    https://www.youtube.com/watch?v=AKbcmmSBVsM

buyur hocam

• https://www.youtube.com/watch?v=AKbcmmSBVsM&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

https://www.youtube.com/watch?v=AKbcmmSBVsM

buyur hocam

Alıntıları Göster
    Ben de bulamayınca FOX'un kendi sitesinden izledim. 10 dakikada bir 30 saniye reklam izlettiler

Sonradan 10-15 saniyeye düştü Allah'tan.

• quote:

Orijinalden alıntı: trader12

Yabancı dizi uyarlaya uyarlaya bunu mu buldunuz.
    Arkadaşın dediği gibi tutmaz bu dizi başrolde oyunculuğu vasat bir isim...
    Tutmayacagi baştan belliydi.Dizinin fanboyları bile aylardır mesaj atmamış ümitlerini kesmişler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanalın saçma politikasına kurban giden kaliteli bir yapım daha.. Pandemi öncesi gayet iyi gidiyordu verilen ara sonrası kanal diziyi resmen unutturdu.. Sonrasında reklamı da iyi yapılmadı, sevenlerin bile dizinin başladığından haberi olmadı.. Bu şekliyle de orijinali 10 bölüm olup 34 bölüm planlanan dizi 9.bölümde final kararı aldı

• Bitti. Kesinlikle herkesin izlemesi gereken bir dizi oldu. Devam etseydi yine çok güzel olacağına emindim. Ama herkes unuttu.

• Aga bu konudan 34 bölüm cikmazdi zaten. Bence iyi oldu.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Finali izleyince çok aceleye getirdiklerini gördüm akife tanere metin müdüre noldu belli değil.. Dediğiniz gibi +30 bölüm ancak öğrencilerin boş bağırışları ile geçerdi 13 bölüm hakkıydı diye düşünüyorum..

Her bölüm ayrı bir konu ile ayrı bir öğrenciye dokunuşu konuşması çok güzeldi İlker Kaleli tek başına diziyi götürdü kısa sürede yeni bir projede göreceğimizden eminim

• Aynen 13 bölüm giderdi bencede.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Ateşle Akif öğretmenin farklı öğrencilere ders vereceği söyleniyordu devam etseydi. Kırmızı Oda, Hekimoğlu gibi düşünebiliriz. Aynı amaç farklı olaylar. İlker Kaleli zaten kabul ettiyse o 34 bölüm de dolu dolu olacak demektir zaten. Pandemi arasından sonra reytinglerin yerlerde olması çok ilginç bir olay. Zorla unutturuldu sanki dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 16 Kasım 2020; 5:9:58 >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt

Hocam iyi reklam yapilmadi üste baska bi arkadasin yazdigi gibi. Bende mesela pandemiden sonra bazi dizileri biraktim izlemeyi.

• UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Olmaz öyle saçma şey. Hatta karavan kiralayıp öğrencilere karavanda ders vereceklerdi. Her yerde yazmıştım bunu, Br. Bad göndermesi maksatlı. Bu benim uydurmam.

• Finali izledim simdi. Sonu cok acik bitmis harbi. Akife noldu? Tanere noldu? Akif nasil planladi herseyi ve millet ile nasil anlasti?

• farklı bir konusu vardı sevmiştim

• Diziyi daha yeni bitirdim. Diziyi çok beğendim diyebilirim. Tam dijitallik dizi aslında, televizyonda harcanmış resmen. Buna rağmen dizi devam etse daha baya malzeme çıkarmış, devam edilebilirmiş hissiyatını epey veriyordu. Çünkü zaten bazı şeyler hep soru işareti olarak kaldı ana konu haricinde.

Dizi, bölüm süresi uzun sayılsa da kendini izlettiren, çeken bir dizi.

Orjinalinin de 1. bölümünü bunu bitirdikten sonra izledim, belki sonra devam ederim. Gördüğüm kadarıyla bana göre bizimkisi kesinlikle çok daha iyi duruyor. Orjinalinde kültür farkından mı bilmiyorum bana çok ruhsuz ve donuk geldi karakterler falan. Bizde zaten dram işini, duygu işini iyi yapıyoruz, üstüne de bu hikaye olunca çok iyi olmuş. Mesela orjinalinde polisler, öğretmenler falan bir tuhaf davranıyor gibi geldi bana. O kadar şey oluyor kimsenin umrunda değilmiş veya böyle rahatmış gibi davranmalar falan... Tabi sadece 1. bölüme göre söyledim bunu, devamını belki izlerim, sarmadığı için devam etmedim şimdilik, dediğim gibi belki kültür farkındandır.

Diziye şahsen puan verecek olursam 8/10 veririm. Tv dizisi olmasından dolayı uzatılan, gereksiz olan yerleri olmasa 9'a doğru giderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 28 Ocak 2021; 17:31:26 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.