Şimdi Ara

Öğretmen - İlker Kaleli & Ceren Moray (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
7.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman dikkat et hocam. Gayet güzel ve dolu bir bölümdü. TV'den izlemek cidden yoruyor ama alışırız. Kırk yılda bir TV açtırdı bize bu dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'a yükleniyor hocam ama Fox'un internet sitesinden izliyorum iki bölümdür. İnternet hızım 16 Mbps olmasına rağmen hiç takılmadı. İlk girdiğinizde 15 dakika öncesine kadar gidebiliyorsunuz girdiğiniz süre tamamen kaydediliyor geriye dönebiliyorsunuz yani. Altta çıkan reklamlar haricinde hiç reklam yok ve özetsiz başlıyor muhteşem bir şey bu.
  • şu dizi bide şöyle 1-1.5 saat olacaktı da asıl o zaman tadından yenmezdi.

böyle 2 saat kuralı olunca gereksiz sahneler oluyor maalesef.
  • Tüh bölümün çoğunu kaçırdım bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zulema Zahir -- 11 Mart 2020; 22:21:55 >
  • Hayır 2. bölümün tekrarı var şu an.

• Cidden hocam o nasıl fragman öyle o kadar önemli bilgi fragmanda mı söylenir ağzım açık kaldı.
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğim iyi oldu hocam sağolasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eee yeter artık fragmanlarını izlemicem artık bu dizinin.
    zeynep hocaya çarpanın da akif hoca olduğunu öğrendim. bir öncekinde de amir ile akifin birbirine sarıldığını göstermişlerdi. aptal mısınız yahu

bütün çarpıcı sahneleri fragmanda gösteriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Mart 2020; 22:32:23 >
  • Arkadaşlar size bir bilgi vereyim, şimdi aklıma geldi. Fragmanı kanal hazırlıyor. Yani dizi ekibinden falan kimse hazırlamıyor. Bu yüzden tek suç kanalın, ilgi çekmek istiyor.

• fragman hazırlamayı beceremiyorlar o kadar beceriksizlikle nasıl kovulmaz ki bu tipler?
  • Fragman içinde spoiler veren dizilerden nefret ediyorum arkadaş.

• Arkadaşlar ben çok uzun bir süredir izlediğim hiçbir dizide fragman izlemiyorum sadece bu dizi değil çoğu dizide maalesef yapılıyor bu olay.

Sizden ricam izlemeyin, izliyorsanız da fragmanla ilgili yorumları da spoiler'a alın. (başına da belirtin fragmanla ilgili olduğunu)

Gram zevk alamadım son sahneden, ben de geçen haftaki bölümden sonra yorumları okurken yedim fragmanla ilgili spoiler'ı. Ve şimdi de 3'ncü bölüm spoilerını da yemiş oldum.
  • Youtube yorumlarinda fena spoiler yedim sakin okumayin. Normalde spoiler bana yaramaz hic yinede zevkle izlerdim ama burda yaradi resmen zevkim kacti. Neyse siz okumayin.

• Reytingler düşmüş

• akif polise çalışıyor olabilirmi.yakın dövüş bilmesi,müdürü tanıması,okula yapılan hazırlıklar.sanki polis bu olay için adamı görevlendirmiş gibi.adamın içinden her an istihparatçı poyraz karayel çıkacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 12 Mart 2020; 16:51:32 >
  • Mantıklı. Komiseri özellikle istemesi ve tanıması, eski işinin öğretmen olduğunu bilmesi de bu sanıyı güçlendiriyor.

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Ee özetsiz verirseniz böyle olur. 21:45'te bölüm bitmişti. Diğer diziler daha sürelerinin yarısına bile gelmemişti. Yanlış bir hamleydi özetsiz bölüm. Bu durum ders olmuştur umarım.
    21:45'te bölümm mü biter yahu? Diğer kanallar anca başlıyor yeni bölüme. Ayrıca bugün hemen 2. fragman da gelmiş. Sanırım tırstılar reytingler düşünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 12 Mart 2020; 20:59:43 >
  • Kitle tv'nin başına 9-9.30'da geçiyor bir bakıyorlar dizi bitmiş

Bence de yanlış hamle. Adam gibi özetli sistemle devam etsinler. Zaten internet yayınlarında doruk noktadalar. İlk bölüm aşırı fazla izlendi. Tv reytingleri de artarsa kimse durduramaz bu diziyi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.