Şimdi Ara

Öğretmen - İlker Kaleli & Ceren Moray (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
7.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AB 10.16
    ABC1 9.10

Reytingler şahane!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 5 Mart 2020; 15:26:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla icimden bir ses bu dizi kaldirilir diyor ama izledik dun.

Su her seye bagiran kiz ve grili bir cocuk var benim babam agliyor ya diye cildiran bu arkadaslar guzel rol yapiyor cunku 2 dakikda sinirim oldum bunlara umarim rol icabidir yani gercek hayatta da bu kadar iticilerse gecmis olsun. Bas agrittilar resmen.

Keske 1-2 bolum sinif hayatini anlatsalardi sanki malzemeyi cabuk harcadilar. Yani 40 dakikalik dizi olsa rahat 15 bolum cikar da bu sureyle 15 bolum sari sakiz olur.

Bu arada ben ilk bolumun baslarini izlemedim bu camlarin aynali olmasinin bir aciklamasi var mi? Ne ara oyle yapilmis kim yapmis falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi efsane, saçma sapan kuruluş osman, Diriliş izleyeceklerine bunu izleyip empati kurmanın,insan olmanın ne olduğunu anlamalıdır.
    (Kimsenin zevkine lafım yok ama efsane dizi)

• benim hoşuma gitti dizi. ama merak ettiğim yakalandıktan sonra nasıl ilerleyecek? koca bir sezon sınıf içinde geçmeyecektir. öğrencilerin hayatını, akif'in hayatını falan flashbacklerle verirler.
  • ilker reis kalitesini göstermiş.poyraz dan sonra iyi özletti kendini
  • Oldukça beğendim, bu rolün hakkını İlker Kaleli'den başkası veremezdi.

quote:

benim hoşuma gitti dizi. ama merak ettiğim yakalandıktan sonra nasıl ilerleyecek? koca bir sezon sınıf içinde geçmeyecektir. öğrencilerin hayatını, akif'in hayatını falan flashbacklerle verirler.

Flashback'ler olacaktır ama fazla uzatamazlar, bakalım nasıl ilerleyecek ben de merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 5 Mart 2020; 21:10:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Orjinali japonların yapımı olan " Mr. Hiiragi’s Homeroom "

Alıntıları Göster
    Orjinalinde nasıl bitiyor bilmiyorum ama çok merak ettim.

Az önce izledim 1'nci bölümü. İzlerken kanım dondu özellikle sonlara doğru. Yerli dizi olarak çok değişik ve cesurca bir şey olmuş.

Tahminlerim var, inşallah bazıları ters köşe falandır çünkü çok belirgin şeyler vardı.

- Ateş denen şu atarlı çocukta bir şey var gibi bilerek hedef şaşırtmak için mi gösterdiler yoksa gerçekten kızın ölümüne o mu sebep oldu bilemiyorum. İnşallah klişe olarak kötü çocuk o çıkmaz. Poyraz Karayel'deki ters köşeleri düşünürsek bir umut var içimde. Gerçi senarist ve yönetmen aynı mı farklı mı bilmiyorum.

-29 kişinin ne olursa olsun 1 adamı tutamaması saçma, tuvalette aynalar vardı onları kırıp camla adama saldırabilirlerdi bileğini falan veya başka yerini keserlerdi.

-Öldürdüğü çocuk muhtemelen ölmedi zaten bıçağın saplandığını da göstermediler. .

-Şöyle de bir şey olabilir, öldürdüğü çocuk aslında Rüya'yı düşerken kurtaran (flashbackte birisi elini uzatıyordu) kişi olabilir. Çünkü zaten o çocuk babası hapse girmiş diğerlerine göre bazı şeyleri daha farklı düşünüp değerlendirebilen biri. Belki bu açıdan bakarsak Rüya'yı anlayıp onun kurtarıcısı olmuştur. Akif de onu öldürmüş gibi gösterip oyun oynamış olabilir.
    Bu arada anlayacağınız üzere bence Rüya da ölmedi.

Bir de maalesef bana saçma gelen bir yer daha var. Adam okula bombalar koyuyor, bombalar patlatıyor Ziya gelmiş adama saçma sapan teşekkür, minnet ediyor. Abi yapmayın ya, ondan sonra dizi neden kaldırıldı demesin kimse kaldırılırsa eğer. O sahne kusura bakmayın berbattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 6 Mart 2020; 6:14:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Valla icimden bir ses bu dizi kaldirilir diyor ama izledik dun.

Su her seye bagiran kiz ve grili bir cocuk var benim babam agliyor ya diye cildiran bu arkadaslar guzel rol yapiyor cunku 2 dakikda sinirim oldum bunlara umarim rol icabidir yani gercek hayatta da bu kadar iticilerse gecmis olsun. Bas agrittilar resmen.

Keske 1-2 bolum sinif hayatini anlatsalardi sanki malzemeyi cabuk harcadilar. Yani 40 dakikalik dizi olsa rahat 15 bolum cikar da bu sureyle 15 bolum sari sakiz olur.

Bu arada ben ilk bolumun baslarini izlemedim bu camlarin aynali olmasinin bir aciklamasi var mi? Ne ara oyle yapilmis kim yapmis falan.
    Camların filmini,yerlestirilen bombaları filan göstermediler onlari muhtemelen diger bolumde flashback olarak geçerler.Zeynep hocanın da kazasını göremedik

• İlk bölümüne biraz baktım; güzel, kaliteli bir iş olmuş. Umarım fazla uzatmayıp tadında bitirirler de; iyi bir dizi kazanmış olur Türkiye

• Fragman muhteşem!
  • İlerleyen bölümlerde daha ilginç bir hal alacak gibi görünüyor, 2. Bölümü merakla bekliyorum.
  • İlker'in yere kapanıp ağlamaya "çalıştığı" sahnede hem gözüm hem kulağım kanadı.

• -elimizde ne var?
    +la casa de papel, 13 reasons why, élite var hocam.
    -karıştır bakalım
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Mr. Hiiragi's Homeroom onlardan karmış, biz de Mr. Hiiragi's isimli diziyi almışız. Bizim senaristlerimizde iş yok, uyarlama olmasa farklı iş göremiyoruz.
    Bu dizi güzel uyarlama olmuş, oyuncular da kaliteli. İlker Kaleli için izliyorum.

• Muhteşemdi ikk bölümü

• fragman çok kötüydü dizi başlamadan saçma sapan ağlak bombalı bir türkish dizi geliyor yine dedim ama bu sefer güzel bir uyarlama yapmışlar sanki, japon versiyonunu bilmeyenler için heyecan verici izletir kendini, gerçi bu şekilde bozmadan giderse bizim kanallarda izlenir mi bilmiyorum
  • 1. bölümü Youtube'da 5 milyon kişi izlemiş ve trendlerde hala 1. sırada. Muhteşem.
  • 3. fragman da geldi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.