Şimdi Ara

Öğretmen - İlker Kaleli & Ceren Moray (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
7.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.tanıtım geldi efsane!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-45C8CAF3E

2.tanıtım geldi efsane!!
    Fragman efsane olmuş. İlker Kaleli tam psikopat ama bir sakinliği, durgunluğu da var, manyak. Harika oynamış, fragman heyecanlandırdı. Umarım tutar ve rahatlıkla izleriz. İlker Kaleli seçici bir insan ve doğru projeyi seçmiş. Zaten o seçtiyse oturup düşünmek gerekli. Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Ceren Moray da var daha kadroda, kadro bomba. Yeni dizimiz hayırlı olsun. Canım ülkemde kaliteli işler değer görmüyor. Bakalım, merakla bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bomba bomba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Fragman efsane olmuş. İlker Kaleli tam psikopat ama bir sakinliği, durgunluğu da var, manyak. Harika oynamış, fragman heyecanlandırdı. Umarım tutar ve rahatlıkla izleriz. İlker Kaleli seçici bir insan ve doğru projeyi seçmiş. Zaten o seçtiyse oturup düşünmek gerekli. Serkan Keskin, Serhat Kılıç, Ceren Moray da var daha kadroda, kadro bomba. Yeni dizimiz hayırlı olsun. Canım ülkemde kaliteli işler değer görmüyor. Bakalım, merakla bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    İzlerken Poyraz karakterinden eser yoktu konuşma tarzı falan gerçekten bomba olmuş.

• Şişirecek bi yanı yok ki adam zaten kaliteli. Poyraz Karayel tayfada ben de vardım

• İlk fragmandaki İlker Kaleli'nin berbat performansı gözlerimi kanattı

• İlker'i hiç beğenmezdim zaten. Bu fragmanla ne kadar vasat bir oyuncu olduğu belli oldu.

Bu rol en iyi Rıza Kocaoğlu'na giderdi. İlk deneyimi böyle bir projedeydi zaten.

• Ortalamanın üstü bir proje geliyor. Kadro sağlam ve konusu itibariyle çok güzel mesajlar verecek bir dizi. Yani öyle boş beleş dizilerden olmayacak, zaten İlker Kaleli seçici bir oyuncu. İlk fragmanda Poyraz'ı andırsa da ikinci fragmanda farklı olduğunu hissettirdi. Daha ilk bölüm, rollerin oturmasıyla her şey daha iyi olacaktır. Diğer oyuncuları göremedik, onları da fazlasıyla merak ediyorum.

Ali Rıza Binboğa'nın "İlk Öğretmen" isimli şarkısını güncelleyip dizinin temasına uygun hale getirmişler ve gayet de hoş olmuş, melodiler vs. çok iyi. Belki şarkının sözleri ergence vs. gelebilir diyenler olabilir ama ortada çok güzel düşünülmüş bir detay var, o şarkıyı kullanmayı kim akıl ettiyse iyi düşünmüş.

Serhat Kılıç da okulda bir öğretmeni oynuyor. Fragmandaki patlama yaşanırlen kendisi bahçede öğrencileri sakinleştirmekle meşguldü ve bayağı endişeliydi. Bu rol kendisine oldukça yakışmış ve cidden karizma adam, sesi bile karizma adamın.

Dizi Balat'ta çekiliyor, Çukur'a yakın sanırsam. Cennet Mahallesi'ndeki Pembe'nin evinin dibinde okul.

Öğretmen - İlker Kaleli & Ceren Moray

• konusu ilginç hem japon versiyonuna hem de tr versiyonuna bakarım
  • 4 Mart Çarşamba günü başlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.