Şimdi Ara

ÖĞRETMEN, DEVLET PERSONELİ MAAŞLARI VE DEVLETE YÜKÜ (BÜYÜK KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.526
Cevap
4
Favori
42.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selocanq

İşte böyle vizyonsuz boşuna o2 tüketen insanlar olunca bende öyle düşünüyorum.Umarım en fazla ortaokul terksindir.
    Üniversite öğrencisiyim. Geri dönüş için teşekkürler
  • ÖĞRETMENLER KUTSAL DEĞİLDİR, OKUL EĞİTİMİ ELZEM DEĞİLDİR, 18 MİLYON ÖĞRENCİNİN YOLU OKULDAN GEÇİYOR HANGİSİNİ NEREYE YERLEŞTİRİCEKSİN, AKIL VE MANTIĞINIZ ALIYOR MU

OLAYI BU KADAR DRAMATİZE ETMEYİN YETER ARTIK, BİR NESİLİ ÖĞRETMENLER DEĞİL, AİLELER YETİŞTİRİR
    BIKTIM SİZİN ÜŞENGEÇLİĞİNİZ, ÇABA VE BİREY DÜŞMANLIĞINIZDAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öğretmenler genellıkle hep öğretmenlerle evlenirler karı koca 2 maas 6000 tl den toplam ayda 12 bın tl alıyorlar
    ek ders eklenırse ıkı maas ayda 18 bın tl ye kadar cıkıyor
    haftada 3 gün yarım gun calısıp 2 gun vede hafta sonuda tatıl toplam haftada 4 gün yatarlar,yazın 3 ay yatarlar
    matematık tarzı ogretmenler özel ders verirse günde saati 100 tl den 10 saat olarak günde 1000 tl kazanırlar
    etrafta hangi öğretmen varsa bankada en az 1 trilyon para bırıktırdıler
    bu yüzden atanmayı beklerler baska ıse yapmazlar
  • isini hakkiyla yapan memurun aldigi maasa
    sgk nin hasta insanlara yaptigi harcamaya takilmayin arkadaslar
    gidin devlette yapilan yolsuzluklara
    koltuk sahiplerinin sactigi savurdugu paralara
    yandaslara verilen haksiz ihalelere
    yapılan hırsızlıklara
    ödenmeyen elektrik faturalarina takilin
    inanin rakamlar arasinda ucurumlar var
    su ulkede 2 ayda verilen yolsuz ihalelerle 2 senelik öğretmen maaşı cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Devlete yük olmayı bırakalım diyen sen değil misin

Kim kimin için var şimdi

Alıntıları Göster
    Evet ama devlete yük olman, devlete zarar değil, sana zarar. Hem direkt dolaylı.

İşte o kadar yazı yazdım, "yük olmayı bırakalım" anlaşıldıysa yine benim hatamdır. Aynı ödenek ayrılsa, daha kaliteli işler yapılsa hem sana hem bana yarar. Benim önerdiğim yükü azaltmak değil, kaliteyi arttırmaktı zaten.

Sen benim anprim'ciliğime mi laf ettin, anlamadım ki?

• bace3434 kullanıcısına yanıt
    Kimsenin yaşam şekline karışamam. Sistem böyleyse birey buna yönelir.
    Benim amacım kimsenin biriktirdiği para, evlendiği kişi değil

• öğretmen tanıdık kım varsa yazlık kışlık ve sıfır arabaları ile bankada trılyon paraları var ıyı kazanıyorlar
  • Yaa küfür etmeden forumdan dolaşilmıyor cidden buranın cılkı çıkmış. Biri maddi külfet diyor biri bu paranın geri dönüşü mu var diyor ahahaha.
    Mantığa gel bee heyt. İşte bu ülkenin ortalama insan profili.
    Her meslek yaptığı işi öğretmenlerine borçlu ve ülkeye herkesten çok getirisi var demektir bu. Memuru mühendisi dokturu osu busu herşeyi.
    He öğretmene laf atana kadar senin bu ülkeye ne faydan var otur onu düşün önce.
    Öğretmene gelene kadar mesala zaten su an bir anlamı olmayan milletvekilleri maaş almasın.
    Mesala belediye çöpçüsü çalışmasın herkes kendi çöpünü temizlesin atmasın diyen var mı yoook.
    Aman neyse kime ne anlatıyoruz ki ahahaha adam tek hücreli bir canlı kadar bile varlığından bir haber.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla konu sahibine çok üzüldüm. Bu kafayla okuma yazmayı iyi öğrenmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş yapmayın bekçi ile aynı maaşı şu an

• Üniversite öğrencisi mı ? Yuh neden okudun ayıptır sorması ? Yada hala neden okuyorsun merak ettim

• quote:

Üniversite öğrencisi mı ? Yuh neden okudun ayıptır sorması ? Yada hala neden okuyorsun merak ettim
    Meslek sahibi olmak istiyorum. Meslek sahibi olmanın birçok yolu var elbet, ben bu yolu tercih ettim.
  • quote:

Yaa küfür etmeden forumdan dolaşilmıyor cidden buranın cılkı çıkmış. Biri maddi külfet diyor biri bu paranın geri dönüşü mu var diyor ahahaha.
    Mantığa gel bee heyt. İşte bu ülkenin ortalama insan profili.
    Her meslek yaptığı işi öğretmenlerine borçlu ve ülkeye herkesten çok getirisi var demektir bu. Memuru mühendisi dokturu osu busu herşeyi.
    He öğretmene laf atana kadar senin bu ülkeye ne faydan var otur onu düşün önce.
    Öğretmene gelene kadar mesala zaten su an bir anlamı olmayan milletvekilleri maaş almasın.
    Mesala belediye çöpçüsü çalışmasın herkes kendi çöpünü temizlesin atmasın diyen var mı yoook.
    Aman neyse kime ne anlatıyoruz ki ahahaha adam tek hücreli bir canlı kadar bile varlığından bir haber.
    Uzun uzun yazardım da... Değmez.

Belediye çöpçüsüne, çöpçülük eğitimini öğretmen mi verdi?

• selocanq S kullanıcısına yanıt
    Yok baba, biz seninle anlaşamıcaz sen beni blokla ben seni

• selocanq S kullanıcısına yanıt
    Sen ben böyle insanlara cevap verdiğimiz sürece bu insanlar bitmez. Bırak konuşsunlar. Maalesef ki ülkemizde böyle insanlar var. Bu yüzden bir adım ileriye gidemiyoruz. Bırak insanlar kendilerini böyle gereksiz işlerle meşgul etsinler. Saçmasapan konular türetip milletin malına mülküne göz diksinler. Yazıktır ki ülkemizde bu zihniyeti bir bitiremedik.

• piedmon.tr P kullanıcısına yanıt
    Onu da sorguladık arkadaşım, altta görebilirsin. Onu da sen aç sorgula, gelip destek verelim.
    Diyanete de karşıyız

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.