Şimdi Ara

Öğretmen Ayarlamak Üzereyim Yardımınıza İhtiyacım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Öğretmen Ayarlamak Üzereyim Yardımınıza İhtiyacım Var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    248 Mesaj
    Şimdi arkadaslar bız bununla facebooktan konusuyoruz ben ekledım kabul ettı ıkı guzel muhabbet ettık ( zaten aranıyormuş buraya dıkkat ) iş kolay onu bıyere davet etcem 2-3 saat beraber olabılcegmız bıyer 3 saatte ne konusulur ?

Liseli falan deılkı kac kardesın var yok hangı yemegı rengı hayvanı sehrı arabayı seversın absurt konusmalar yapalım cok cok işini sorarım nasıl gıdıo zorlukları zevklı yanları falan ya sonra? yardım hadı alternatıf fıkırler lutfen

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: AkdenizLee

Yarin okul var derslerine calis kafani yorma böyle islere

Panpa üni 3.sınıfım duzenlı bı okul hayatı yok demektır buda
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: _LeBron_

onun yasi kac bi de kendisiyle faceden konusmak biraz abes kacar bi yastan sonra.kahve icmeyre falan davet et ya da konser falan olursa cagirabilirsin.

yaşını sormaya cekındım :) en fazla 25-26 falandr ama benım eskı sevgılımde bnden 5 yas buyuktu alışığım ama bu farklı geldı bıraz.Aynen dostum konsere cagırcam içimi okudun resmen sen bu işi biliyorsun ne konuşulmalı acaba kendımı ılk deneyımımmış gıbı hıcbısey konusamycakmış gibi hissettim

daha derin bi mevzu lazım bence
    |
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]

quote:

Orijinalden alıntı: _LeBron_

onun yasi kac bi de kendisiyle faceden konusmak biraz abes kacar bi yastan sonra.kahve icmeyre falan davet et ya da konser falan olursa cagirabilirsin.

yaşını sormaya cekındım :) en fazla 25-26 falandr ama benım eskı sevgılımde bnden 5 yas buyuktu alışığım ama bu farklı geldı bıraz.Aynen dostum konsere cagırcam içimi okudun resmen sen bu işi biliyorsun ne konuşulmalı acaba kendımı ılk deneyımımmış gıbı hıcbısey konusamycakmış gibi hissettim

valla hocam ne diyim bi kere öğretmen sonuçta belki okuldaki diğer öğretmenler görebilir diye rahatsız olabilir buluştuğunuzda, ama biraz sezdirirsen ondan hoşlandığını sadece bi kere denemesini, sana tek bi şans vermesini isteyebilirsin ondan.ondan sonra da istemezse üstüne gitme derim.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.