Şimdi Ara

Öğrenciyim çalışkanım iş verebilecek var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Devlet bursu yetmemeye başladı, ailemden de daha fazla yararlanmak istemiyorum ve gittikçe zorlaşıyo artık. İş bulma platformlarından herhangi bir dönüş alamıyorum burda insanlarla direk kontakt kurma imkanım var o yüzden konu açıyorum, işletme sahipleri olan varsa görürler.

Özelliklerim:
    C1 seviyesinde İngilizcem var (bölümümden kaynaklı)
    Daha önce otelde resepsiyonistlik ve aynı otelde diğer konumlarda da çalıştım. (butik oteldi o yüzden)
    Restoranda garsonluk ve komilik yaptım arada bulaşıkçılığa çıktım.
    Hamballık deneyimim var fakat şuan bunu yapacak olsam okula engel olacağını düşünüyorum.
    İnsanlarla iletişimim kuvvetlidir, ikna yeteneğim ise dolandırıcılık yapmayacaksam kullanışlıdır.
    Elim yüzüm düzgündür, beyaz tenliyim.
    Ve işten yılmam, işi sevince saatlerce çalışabilirim; mesela oteldeki işimi çok beğeniyordum mesaim bittiği halde kalıyordum yardım etmek için.
    Diksiyonumu nerde ve kime konuşturacağımı iyi bilirim ve kime mahalle karıları gibi entrikalı laflarla ikna edeceğimi seçerim. Nabza göre şerbet veririm yani, insanları incelemeyi sevdiğimden kaynaklı olarak.

Perşembe, cumartesi ve pazar okulum yok ve çarşamba bir dersim var.

Son olarak, iş seçmem. Herhangi bir pozisyonda çalışabilirim yeter ki insanlarda Allah korkusu olsun.

Teşekkürler, esen kalın.

Edit: Günübirlik fuarlarda, konferanslarda ve sınavlarda çeşitli işlerde de (karşılama, gözetmenlik, depo görevlisi, servis elemanı, ayakçı vb.) çalışmıştım sürekli olmadığı için yazmayı unutmuşum.

Edit: 21 yaşındayım ve İstanbul'da devlet yurdunda yaşıyorum. Avrupa yakasında. (Karşıya gelebilirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrosbianoRonaldo -- 19 Şubat 2020; 11:20:21 >

• Herşey çok güzeldi, nickini görene kadar
  • Vallahi bişey diyemicem ne denesem alınmıştı benim de aklıma bi hafta düşündükten sonra bu yaratıcı ve eşsiz nick geldi, mizahi olsun istemiştim. İşseverenseniz yeni hesap açabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sizi iç güveysi alabiliriz. şartları detaylıca konuşalım.

• Harçlık verecekseniz olabilirim

• Her şey güzel, ama şehir bilgisi göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Pardon unutmuşum. İstanbuldayım.
  • Kardeş bende 2 ay 10 gün işsiz kaldıktan sonra inşaallah yarın ŞOK marketlerine giriyorum sende ŞOK marketlerinde çalışmak istermisin ? Yemek kartı ve yol yardımıyla maaş 2.900 TL'yi buluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki isterim başvuru nasıl yapılıyor? Ve part time olacak dediğim gibi okuyorum.
  • OrosbianoRonaldo kullanıcısına yanıt
    Okulu bırakıp iş hayatına atılabilirsin.
  • Çok radikal bi karar olur bu. Ayrıca okumayı seviyorum amacım eğitim hayatımı daha yaşanılabilir hale getirmek.

• Bilgisayar başında iş hallediyorsan uzaktan hizmet ver ama piyasa durgun. Çok kovalaman gerekir, yine de düşünebilirsin.

• Uzaktan hizmet nedir, biraz açabilir misin?
  • OrosbianoRonaldo kullanıcısına yanıt
    Tasarım, kodlama ya da uzaktan verilecek teknik servis olabilir. Uyarsa bunları düşünebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 20 Şubat 2020; 19:2:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.