Şimdi Ara

Öğrenciye Yatırım Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar , elimde 2000 TL'ye yakın bir para var ve bunun 500 TL'si ile giriş yapmayı düşünüyorum. Belki az bir miktar ama fazla riske girmek de istemiyorum şu anki cahilliğim ile. Bana önerebileceğiniz bir tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Teşekkürler.

• Merhaba. 18 yaşınız var mı? yatırım yapmak için bence 500 TL yeterli değil genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat Can Kurt

Merhaba. 18 yaşınız var mı? yatırım yapmak için bence 500 TL yeterli değil genelde
    20 yaşındayım hocam. Hani hocam doğru , haklısınız fakat pek bilmediğim için az miktarla hisse,btc,doviz vs. gireyim diyorum.
  • Hiçbirşey kazandırmaz 500 lira 390 dan 1.25 altın alsan 10 lira gram oynasa 12.5 lira kazanırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buna benzer başlıklar var. Oradaki tavsiyelere bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    o zaman nano hesap türleri mevcut bazı firmalarda. onlardan başlayabilirsiniz. Ama genelde forexte bir hesap açmak için 100$ gerekir.
  • quote:

o zaman nano hesap türleri mevcut bazı firmalarda. onlardan başlayabilirsiniz. Ama genelde forexte bir hesap açmak için 100$ gerekir.
    Forex'i önerir misiniz hocam?
  • O parayla altın döviz forex kazandırmaz malesef. Hele işi bilmiyorsam forexe zaten bulaşma üstüne bir de borçlanırsın. Sana tavsiyem ikinci el telefon al sat letgo üzerinden. Hem risksiz hem her telefondan 100 lira kalsa ayda 4 telefon satsan harçlık çıkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    aşağıdaki yorum yapan insanla aynı fikirdeyim. ama illa forexte ilglenmek isterseniz önce demo hesaptan başlayın. test etmek amacıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

O parayla altın döviz forex kazandırmaz malesef. Hele işi bilmiyorsam forexe zaten bulaşma üstüne bir de borçlanırsın. Sana tavsiyem ikinci el telefon al sat letgo üzerinden. Hem risksiz hem her telefondan 100 lira kalsa ayda 4 telefon satsan harçlık çıkar.
    Mantıklı hocam bu çok daha mantıklı. Doğru dediniz , teşekkür ederim.

@Murat Can Kurt
    Teşekkür ederim hocam , sağ olun.
    ne demek hocam. size seçtiğiniz yolunuzda bol şanslar dilerim
  • quote:

ne demek hocam. size seçtiğiniz yolunuzda bol şanslar dilerim
    Sağ olun hocam tekrardan. :)
    Açıkçası forex te düzenli kazanç elde edebilenler var. Ama bu göründüğü gibi kolay bir iş değil. Profesyonel olmanız lazım yani çok okumanız öğrenmeniz gerek
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.