Şimdi Ara

ÖĞRENCİYE KREDİ KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ziraat Bankası Genç Bankkart'da 1700 limitli kredi kartım var onun limiti doldu ve şu anda acil nakite ihtiyacım var.

Hangi bankalar bana kredi kartı verebilir veya kredi? Çalışmıyorum. Finansbank'ta düzenli olarak yatan 15-20 bin arası bir para vardı. Ordan fayda sağlanabilir mi?

Finansbank, Garanti ve Yapı Kredi'de hesabım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Finansbanka başvurabilirsin eğer öğrenci isen öğrenci kartı istediğini belirtirsin fakat diğer kartın limiti dolu olduğu için red olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kinqpedro K kullanıcısına yanıt
    Düzenli olarak yatan 15-20 bin varsa, aylık ortalama ek gelirinizin 20 bin TL olduğunu beyan ederek limit talebinde bulunun.

Herhangi bir şubede temsilciniz varsa, size yardımcı olacaktır.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • enpara'ya başvur

• red verdi direkt.

• silentvitaz S kullanıcısına yanıt

evet öğrenciyim.

• Vakıfbank verir hesap açarsan. Denizbank verebilir.

• circassianman kullanıcısına yanıt

Vakıfbank mübarek iptal etseniz dahi limit bekletiyor. Tek çözüm 1TL'de bekletmek limiti sanırım.

• Kesinlikle Axess Öğrenciye başvurmanızı tavsiye ediyorum. Yeni kart başvurusu için deli kampanyaları var öğrenci olduğunuz içinde ayrıca güzel kampanyaları var 300TL harcayarak ve 26 yaş altı olduğumuz için Netflix,Youtube ve Spotfiy yarısı ekstreye indirim yarısı da chip para olarak yansıyor -kısaca tüm hepsini ödemiş oluyor-. Chip para ile ekstrede ki harcamanızı ödeyebiliyorsunuz. İlk sene aidat yok diğer senelerde 56TL bir aidat ücreti alıyor öğrencilik bitene kadar üzmeyecek bir ücret sonrasında devam edilip edilmeyeceğine karar veririz. Garanti Bonus öğrenci için velinizin TC numarasına kadar alıp onay isteyeceğini söylüyor ben bir türlü başaramadım.

10001037044 davet koduyla başvuru yaparsanız benim içinde iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustpre -- 26 Temmuz 2022; 11:26:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.