Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
22
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      219 Mesaj
      01 Mayıs 2018 19:03:26 Konu Sahibi
      Konya'da kadın öğretmen ile erkek öğrencisi arasındaki mesajlaşma, hem boşanma hem de tazminat cezasıyla sonuçlandı.

Konya'da yaşanan olayda, bir lisede İngilizce öğretmeni olan D.D., kendisi gibi öğretmen olan eşi arasında boşanma davası sürdüğü sırada iddiaya göre erkek öğrencisiyle yakınlaşmaya başladı. Sık yaşanan telefonlaşmaların ardından D.D., müstehcen yazışmalar yaptığı öğrencisine ayrıca çıplak fotoğraflarını da gönderdi. Durumu fark eden koca, önce öğrenciyi uyardı, eşi D.D. hakkında mahkemeye başvurdu. Aile mahkemesine başvuran koca, boşanma davaları sürdüğü sırada eşinin kendi kişisel haklarına saygısızlık yaptığını, edep dışı davranışta bulunduğunu, sadakat yükümlülüğünü yerine getirmediğini ileri sürdü. Hem boşanmak istedi hem de 200 bin TL tazminat talep etti. D.D. ise mahkemede eşinin kendisiyle ilgilenmemesi ve şiddet uygulamasından dolayı bunları gerçekleştirdiğini anlattı. Bunun yanı sıra D.D. de eşine karşı boşanma davası açtı ve tazminat talep etti.

Davayı gören aile mahkemesi, çiftin boşanmasına karar verdi. Ancak D.D.'nin açtığı davaları reddetti. Mahkeme, D.D.'nin, öğretmen eşine 20 bin TL tazminat ödemesine de karar verdi.
      https://www.aydinlik.com.tr/ogrencisiyle-mesajlasan-ogretmen-kocasina-tazminat-odeyecek-toplum-mayis-2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dubbed -- 1 Mayıs 2018; 19:22:40 >

|
      |

• Çavuş
      91 Mesaj
      01 Mayıs 2018 19:05:45
      Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      01 Mayıs 2018 19:07:48
      Kadınlara noluyor son zamanlarda

01 Mayıs 2018 20:29:52
      Bu nasıl bir habercilik,bu nasıl bir adalet.Kadın erkek öğrenciye TECAVÜZ ETMİŞ. 18 yaşından küçük lise öğrencisi reşit değildir,isteğe bağlı olsa dahi bunun adı TECAVÜZDÜR. Tabi ülkemizde kadına tapıldığı için,matriarchik(anaerkil) kadın egemen bir sistemde yaşadığımız için kadını serbest bırakırlar.Erkek öğretmenin benzer bir vakasında hiçbir kanıt olmamasına rağmen erkek öğretmene 80 yıl hapis+hadım işkencesi verilmişti. Kadın istediği suçu işleyebilir ama ceza verilmez, erkek hakları ise hiç yoktur bu ülkede."Kadın beyanı esastır". Kadınları resmen tanrı gibi görüyorlar bu ülkede.Ne zaman kanunlar erkekleri koruyacak ve suç işleyen kadınlara ceza verilecek acaba.

"Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek" Haber başlığına bak hele , Aydınlık Gazetesinin attığı. Feminist habercilik böyledir işte.Suçu kadın işleyince hiçbir zaman cinsiyetini yazmazlar.Yine yazmamışlar. Kadın öğretmen demiyor, sadece bir öğretmenmiş. Kadınların suç işlediği algısı oluşmasın toplumda. Erkek işlese aynı suçu bu başlık ve haber içeriği çok daha farklı, abartılı ve erkeğin cinsiyeti belirtilmiş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 3 Mayıs 2018; 20:43:32 >

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      01 Mayıs 2018 20:32:42
      ÖF
      |
      |
      01 Mayıs 2018 20:32:58
      quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Bu nasıl bir habercilik,bu nasıl bir adalet.Kadın erkek öğrenciye TECAVÜZ ETMİŞ. 18 yaşından küçük lise öğrencisi reşit değildir,isteğe bağlı olsa dahi bunun adı TECAVÜZDÜR. Tabi ülkemizde kadına tapıldığı için,matriarchik(anaerkil) kadın egemen bir sistemde yaşadığımız için kadını serbest bırakırlar.Erkek öğretmenin benzer bir vakasında hiçbir kanıt olmamasına rağmen erkek öğretmene 80 yıl hapis+hadım işkencesi verilmişti. Kadın istediği suçu işleyebilir ama ceza verilmez, erkek hakları ise hiç yoktur bu ülkede."Kadın beyanı esastır". Kadınları resmen tanrı gibi görüyorlar bu ülkede.Ne zaman kanunlar erkekleri koruyacak ve suç işleyen kadınlara ceza verilecek acaba.

"Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek" Haber başlığına bak hele , Aydınlık Gazetesinin attığı. Feminist habercilik böyledir işte.Suçu kadın işleyince hiçbir zaman cinsiyetini yazmazlar.Yine yazmamışlar. Kadın öğretmen demiyor, sadece bir öğretmenmiş. Kadınların suç işlediği algısı oluşmasın toplumda. Erkek işlese aynı suçu bu başlık ve haber içeriği çok daha farklı, abartılı ve erkeğin cinsiyeti belirtilmiş olurdu.
      Bu adam da haklı tabi..
      |
      |

• Yarbay
      3076 Mesaj
      01 Mayıs 2018 20:58:00
      Üstü minare altı kerane welcome to konya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter
    • Yarbay
      2809 Mesaj
      01 Mayıs 2018 21:00:42
      Sonunda ülkemizde de bu tarz olaylar yaşanıyor. Muasır medeniyetler seviyesini yakaladık nihayet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      01 Mayıs 2018 21:30:40

kadınla erkek bir değil erkek vurup geçer yada kadın çok çirkindir yaşlıdır istemezse zaten kadının gücü yeter mi 17 yaşında cocuga.

|
      |
      xxxkingdom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      01 Mayıs 2018 21:58:15
      Bu tarz benzer bir olaya bende şahit oldum lise zamanımda. Hatta sınıf arkadaşımdı ama samimi değildik. Ben çocuktan böyle bir şey bekliyordum zaten. Bana söylediğinde hiç şaşırmadım. Telefondan fotoğrafları vs. gösterdi bana tam tahmin ettiğim gibi çıktı. Sadece tek şeyde yanıldım o da ikisinin hergün s*ks yapmasıydı. Kadın öğretmende 32 yaşında fln olması lazımdı ve kocası izmirde yaşıyordu ayrı şehirdelerdi. Şehirler yakın olsaydı adama söylerdim direk.
      01 Mayıs 2018 22:03:46
      O yaşlarda giriyorlar sitelere "brazzers school hot videos" yazıp duruyorlar sonuç bu

|
      |
      01 Mayıs 2018 22:39:06
      dinibütün Konya'ya bak hele.
      |
      |
      02 Mayıs 2018 01:05:30
      quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Kadınlara noluyor son zamanlarda
      Kadınlar hep böyleydi kardeşim sadece sosyal medya ve haberciliğin gelişmesiyle olayları herkes duyuyor görüyor

|
      |
      02 Mayıs 2018 01:11:26
      İzmirde olsaydı şimdi buraya olan dalga geçilmişti
      |
      |
      02 Mayıs 2018 01:12:15
      quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Bu tarz benzer bir olaya bende şahit oldum lise zamanımda. Hatta sınıf arkadaşımdı ama samimi değildik. Ben çocuktan böyle bir şey bekliyordum zaten. Bana söylediğinde hiç şaşırmadım. Telefondan fotoğrafları vs. gösterdi bana tam tahmin ettiğim gibi çıktı. Sadece tek şeyde yanıldım o da ikisinin hergün s*ks yapmasıydı. Kadın öğretmende 32 yaşında fln olması lazımdı ve kocası izmirde yaşıyordu ayrı şehirdelerdi. Şehirler yakın olsaydı adama söylerdim direk.
      millete bak neler yapıyor ya :(
      |
      |
    • 02 Mayıs 2018 01:13:51
      Kalktı

|
      |
      02 Mayıs 2018 01:14:10
      Beyler link var mi acil

|
      |
      [29 Mayıs 2019 10:06:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      02 Mayıs 2018 02:21:47
      Kadın öğretmenden açıklama : Rızası vardı işim yarım kaldı

Edit : trol ciddiye alıp sövmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 2 Mayıs 2018; 2:22:36 >
      |
      |
    • Teğmen
      243 Mesaj
      02 Mayıs 2018 02:24:54
      İyi olmus sevindim kadının rezil olmasına. Sır tutmayı bilmeyen Allahın ergenine atarsan sen o pozları boyle kepaze olursun işte

|
      |
      02 Mayıs 2018 08:48:59
      Şöyle güzel bir öğretmen bulamadı bizi
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,333
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.