Şimdi Ara

SİLİNSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 15 Mayıs 2021; 23:53:32 >

• Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadınlara noluyor son zamanlarda

• Bu nasıl bir habercilik,bu nasıl bir adalet.Kadın erkek öğrenciye TECAVÜZ ETMİŞ. 18 yaşından küçük lise öğrencisi reşit değildir,isteğe bağlı olsa dahi bunun adı TECAVÜZDÜR. Tabi ülkemizde kadına tapıldığı için,matriarchik(anaerkil) kadın egemen bir sistemde yaşadığımız için kadını serbest bırakırlar.Erkek öğretmenin benzer bir vakasında hiçbir kanıt olmamasına rağmen erkek öğretmene 80 yıl hapis+hadım işkencesi verilmişti. Kadın istediği suçu işleyebilir ama ceza verilmez, erkek hakları ise hiç yoktur bu ülkede."Kadın beyanı esastır". Kadınları resmen tanrı gibi görüyorlar bu ülkede.Ne zaman kanunlar erkekleri koruyacak ve suç işleyen kadınlara ceza verilecek acaba.

"Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek" Haber başlığına bak hele , Aydınlık Gazetesinin attığı. Feminist habercilik böyledir işte.Suçu kadın işleyince hiçbir zaman cinsiyetini yazmazlar.Yine yazmamışlar. Kadın öğretmen demiyor, sadece bir öğretmenmiş. Kadınların suç işlediği algısı oluşmasın toplumda. Erkek işlese aynı suçu bu başlık ve haber içeriği çok daha farklı, abartılı ve erkeğin cinsiyeti belirtilmiş olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 3 Mayıs 2018; 20:43:32 >

• ÖF
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Bu nasıl bir habercilik,bu nasıl bir adalet.Kadın erkek öğrenciye TECAVÜZ ETMİŞ. 18 yaşından küçük lise öğrencisi reşit değildir,isteğe bağlı olsa dahi bunun adı TECAVÜZDÜR. Tabi ülkemizde kadına tapıldığı için,matriarchik(anaerkil) kadın egemen bir sistemde yaşadığımız için kadını serbest bırakırlar.Erkek öğretmenin benzer bir vakasında hiçbir kanıt olmamasına rağmen erkek öğretmene 80 yıl hapis+hadım işkencesi verilmişti. Kadın istediği suçu işleyebilir ama ceza verilmez, erkek hakları ise hiç yoktur bu ülkede."Kadın beyanı esastır". Kadınları resmen tanrı gibi görüyorlar bu ülkede.Ne zaman kanunlar erkekleri koruyacak ve suç işleyen kadınlara ceza verilecek acaba.

"Öğrencisiyle çıplak fotoğrafını gönderen öğretmen, kocasına tazminat ödeyecek" Haber başlığına bak hele , Aydınlık Gazetesinin attığı. Feminist habercilik böyledir işte.Suçu kadın işleyince hiçbir zaman cinsiyetini yazmazlar.Yine yazmamışlar. Kadın öğretmen demiyor, sadece bir öğretmenmiş. Kadınların suç işlediği algısı oluşmasın toplumda. Erkek işlese aynı suçu bu başlık ve haber içeriği çok daha farklı, abartılı ve erkeğin cinsiyeti belirtilmiş olurdu.
    Bu adam da haklı tabi..

• Üstü minare altı kerane welcome to konya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda ülkemizde de bu tarz olaylar yaşanıyor. Muasır medeniyetler seviyesini yakaladık nihayet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xxxkingdom kullanıcısına yanıt
    kadınla erkek bir değil erkek vurup geçer yada kadın çok çirkindir yaşlıdır istemezse zaten kadının gücü yeter mi 17 yaşında cocuga.

• Bu tarz benzer bir olaya bende şahit oldum lise zamanımda. Hatta sınıf arkadaşımdı ama samimi değildik. Ben çocuktan böyle bir şey bekliyordum zaten. Bana söylediğinde hiç şaşırmadım. Telefondan fotoğrafları vs. gösterdi bana tam tahmin ettiğim gibi çıktı. Sadece tek şeyde yanıldım o da ikisinin hergün s*ks yapmasıydı. Kadın öğretmende 32 yaşında fln olması lazımdı ve kocası izmirde yaşıyordu ayrı şehirdelerdi. Şehirler yakın olsaydı adama söylerdim direk.
  • O yaşlarda giriyorlar sitelere "brazzers school hot videos" yazıp duruyorlar sonuç bu

• dinibütün Konya'ya bak hele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Kadınlara noluyor son zamanlarda
    Kadınlar hep böyleydi kardeşim sadece sosyal medya ve haberciliğin gelişmesiyle olayları herkes duyuyor görüyor

• İzmirde olsaydı şimdi buraya olan dalga geçilmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Bu tarz benzer bir olaya bende şahit oldum lise zamanımda. Hatta sınıf arkadaşımdı ama samimi değildik. Ben çocuktan böyle bir şey bekliyordum zaten. Bana söylediğinde hiç şaşırmadım. Telefondan fotoğrafları vs. gösterdi bana tam tahmin ettiğim gibi çıktı. Sadece tek şeyde yanıldım o da ikisinin hergün s*ks yapmasıydı. Kadın öğretmende 32 yaşında fln olması lazımdı ve kocası izmirde yaşıyordu ayrı şehirdelerdi. Şehirler yakın olsaydı adama söylerdim direk.
    millete bak neler yapıyor ya :(
  • Kalktı

• Beyler link var mi acil

• Kadın öğretmenden açıklama : Rızası vardı işim yarım kaldı

Edit : trol ciddiye alıp sövmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 2 Mayıs 2018; 2:22:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi olmus sevindim kadının rezil olmasına. Sır tutmayı bilmeyen Allahın ergenine atarsan sen o pozları boyle kepaze olursun işte

• Şöyle güzel bir öğretmen bulamadı bizi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.