Şimdi Ara

Öğrencilik Hayatınızda Hiç Öğretmenden Dayak Yedinizmi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Öğrencilik Hayatınızda Hiç Öğretmenden Dayak Yedinizmi?

(En Son Oy Tarihi: 22.6.2010)
Giriş
  • Hiç unutmam bir gün müdür yardımcısı sınıfa girmişti hocanın ustundeki elbise siyah bi montu galiba bzim sözde başkanda siyah bi mont giymişti hoca içeri girince ben ayaga kalmadım sonradan fark etim my içeri girdigini hoca karşıma dikildi neden ayaga kalmıyosun die beni çapraz ateşe tutu bi bıraksa lafımı bitiricem ama mubarek ışık hızında tokatladıgı için yani pekte yapıcak bişi kalmıyo insana
    neyse tabi sınıfa rezil omuş bi halde bana bakıyo ama yedigim dayak gerçekten de haksızdı sonra ben MY odasına gitim bu konu üzerinde baya tartıştık hocaya durumu izah etim beni sınıfın önunde küçük düşürdügünü soledim ve aynı şekilde sınıfın onunde özür dilemesini istedim tabi bazı hocalarda ne arar adalet duygusu verdigi cevapı buraya yazarsam ceza almaktan korkuyorum
    neyse ama hocanın gerçekten pişman oldugunu sanıyorum :D

• ögretmenlik hayatımda ögrencimden dayak yedim
  • Lisedeyken saçım uzun diye müdür yardımcısı kenara çekip bağırmaya başlamıştı ben de 'sen kendi saçına bak g.tümün kıllarına benziyo' diye mırıldanmıştım. Adam duydu ve tekme tokat girmişti bana. Ne safmışız ya kimlerden dayak yemişiz öyle
  • şe.efsiz bir müdür yardımcısı vardı adı mehmet dündardı.yeğeni kızdı bizim okulda.o renkli renkli hırkalar giyerdi işte hiçbirşey denmezdi.çok iyi hatırlıyorum.okula girdik bende girince ceketimi çıkardım arkamda mehmet dündar denilen ibiş,ben ceketi çıkarır çıkarmaz beni çekti köşeye bir tokat geçirdi,ama nasıl tokat dudağım patlattı babam okula geldi sonra adamla kavga etti falan.bir daha dokunamadı.bir de bütün aileler şikayet edince sürdüler doğuya.gitmeden de okulun kabadayı öğrencilerinden bir grup bunu bir dövdü öyle defoldu gitti.
    birde saçımız soğuk suyla kış günü yıkattırmaz mıydı jöle var diye.abartı birşey de yok sadece hafif bir jöle var.buz gibi çeşmenin altına sokardı kafamızı, elime geçse cidden gebertirim şimdi o moruğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 22 Haziran 2010; 11:34:02 >

• Ohoooooooo hangisini sayalım tokatlar mı yumruklar mı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.