Şimdi Ara

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel] (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.583
Cevap
199
Favori
907.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki

Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

(En Son Oy Tarihi: 12.1.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: JouLex

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

https://www.aktif.com/login/dotnet/aspnet35/iletisim/IletisimFormu.aspx

Google önbellekten ufak bir araştırma yapıp sorgulama linkini buldum. Normal siteden girerseniz açılmıyor.

Şubeye yönlendir 1 günde getiriyorlar.

Kabul etmediler. Finansbank.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

arkadaşlar universiteb ekstrem geldi. Ekstrede 1 Ekim 2013'den itibaren Bonus Card asıl kart ücretiniz 62 TL, ek kart
    ücretiniz 30 TL olarak güncellenecektir
    diyor. bizim kart ücreti bu kadar çok muydu

o zaman artış olacaktır ss ekleyebilir misin?

buyur hocam
    Öğrenciler/Gençler İçin En İyi Banka/Kredi Kartı Hangisi??? [Sürekli Güncel]

arkadaşın dediğine göre sıkıntı yok ancak öğrenci adamın ekstresine bunu koymamaları lazım kimden alıcaksan ona koy yani

• Kuveyt türk ün kredi kartından hesap işletim ücreti dahil olmak üzere para kesintisi yapmadığını duydum. Bende bu kartı yılda 1-2 defa kullanacağım için sürekli kesinti türü birşey olmasın istiyorum borcum 0 sa , 0 şekilde dursun istiyorum, Fakat burda yazanhttp://www.kuveytturk.com.tr/pages/kart_ucretleri_sizeozel.aspx en alttaki her fatura dönemi için kesilen para nedir onu anlamadım.
  • arkadaşlar kuveyt türk ün kredi kartlarından birine başvuru yapan var mı ? ben az önce internet üzerinden hesap açılış için bilgilerimi yazdım müşteri temsilcisi tarafından aranıcaksınız şeklinde ibare cıktı.şubeye gitmeden hesap actırma imkanım var mı ? yahut öğrencilere kredi kartı veriyorlar mı
  • İşte üniversiteli kartına başvurdum 4 gün geçti değerlendirme hala devam ediyor ne kadar sürede bitiriyorlar
  • öğrenci iseniz like
    değilseniz paraf alın ücret mucret odemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Metro 'da GM Discovery telefonu Bonus Kart'la alana 117 lira bonus verildiği yazıyor. Bonus Genç'e verir mi bu bonusu? (taksit vs. beklentim yok)
    http://forum.donanimhaber.com/m_80719946/tm.htm

Metro'daki %18 bonusu (117 lira) Bonus Genç kredi kartıyla kazanabiliyor muyum, bilgisi olan var mı? Kazanabiliyorsam üzerine 150 yatırıp 650 liralık telefonu alacağım..

Bilgim yok ama bonus genç olduğu için vermez diye düşünüyorum.

Garanti'ye Tweet atmıştım bugün aradılar, kampanya henüz başlamadığı için göremiyorlarmış. Ancak geçen sene aynı kampanya oldu falan dedi, tam anlamayamadım o kampanyadan yararlanıldı mı dedi, yararlanılamadı mı dedi.. Perşembe ola hayrola..

• hocam sms ile katılınan bir kampanya ise siz ekstra bir sms daha atmalısınız.
    bonus genç değil de flexi olarak danışın
    daha yaygın olduğu için fikirleri olabilir. bonus genç ile flexi aynı sayılır

2012 deki kampanyanın detayları. bunu garanti mh leri bulamaz
    quote:

24 Mayıs - 3 Haziran 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi METRO Toptancı Marketler'de tek seferde 500 TL ve üzeri teknoloji kataloğu ürünlerinde yapılan harcamalarda %18 bonus!

Kampanya Detayı:
    Kampanya 24 Mayıs - 3 Haziran 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi METRO Toptancı Marketler'de geçerlidir.
    Kampanya METRO Toptancı Marketler'de gıda dışı ürünlerde olup, Teknoloji kataloğu ürünlerinde yapılan harcamalarda geçerlidir.
    Kampanya dahilinde tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri harcamalarda %18 bonus kazanılacaktır.
    Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahildir.
    Kampanya müşteri bazındadır.
    Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve her müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
    Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 500 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
    Kampanyaya Garanti Bonus, DenizBonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, EuroBank Tekfen Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Flexi ve Money Visa dahildir.
    Ticari kartlar, Paracard, Altınbonus, Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles, American Express, ekspress limit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kazanılan bonuslar 7 - 17 Haziran 2012 tarihleri arasında harcama yapılan kart ile kullanılabilecektir.
    Kampanyadan faydalanmak için işlem Garanti Bankası pos'undan geçmelidir.
    Flexi için; EVET TEKNO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a sms gönderildikten sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
    Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Kampanyaya katılım, gönderilen her sms için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 10 Eylül 2013; 0:19:06 >

• Arkadaşlar bugün öğlen dediğim gibi halkbanktan sonra gittim tekrar bankaya.Like, play arasında kalmıştım. Sonra Vakıfbanktan Like ta karar kıldım ve çıkarmaya gittim ancak gitmez olaydım :). Bursanın tam ortasına altıparmağın göbeğinde neredeyse bakkal dükkanı gibi şube açmışlar. Dışarıda tek atm içeride 2 gişe var teki çalışmıyor çalışan gişede sanki iş yavaşlatma yapıyor gibiydi. Ayrıca şube görevlisinin giyimide normalde resmi elbiseli ceketli banka çalışanı beklersin ancak köşedeki ayten abla gibi giyinmiş bir bayan vardı.Tek gişe 15 dk bekledim ardından kadına like kart çıkarmak istiyorum dedim , kadın sanki afalladı gibi sanki ilk defa ben like kart çıkarıyormuşum gibi baktı. Bilgisayarda felan birşeyler yazdı, sanırım bankanın böyle bir hizmetinin olduğunu bilmiyordu sonra "sizi biraz beklitecem, bireyselden bilmem ne hanım şuan meşgul biraz sonra o sizinle ilgilenecek" dedi. İçimden dedim tamam daha fazla dayanamıcam,kadınada "bekleyemem yarın uğrarım" dedim çıktım.

Ardından yapı krediye geçtim ve gerçekten farkı hissettim.Yani o hissettirilen kurumsallık gerçekten insana güven veriyor.İlk izlenimlerin birkez daha herşey olduğunu ve çoğu şeye tercih edilebilceğini tekrar anladım. Ve sıra fişimi aldıktan sonra direk gişede 5 dk içinde tüm işimi hallettim.Sonuç olarak Play için yıllık 20 tl aidat alınacak ancak sunulan hizmete karşı vermekten gocunmayacağım para olucak.Vakıfbank içinse çok talihsiz bir durum oldu artık neredeyse bir daha uğramayacağım bir banka oldu bu izlenimle :(

Yapı krediyi şimdi övdüm ancak olumsuz durumda burada yermekten hiç çekinmem.Sonuçta babamızın oğlu değiller ve kapitalizmin köpekliğini yapıyorlar.Ters bir durum olursa burada tekrar bildiricem.

Bu arada konuyu 1 aydır takip ediyorum sayenizde epey şey öğrendim ihtiyaç durumunda yine başvuracağım size , forumlarımada ekledim sayfayı, yardımlarınız için teşekkürler

• dun bonus genc iptali icin mh yi aradim. kartinizi kapattim yarina kadar kullanmayin dedi . ancak internet subesinden halen kaartimi gorebiliyorum. Nasil kapattircam bu karti.

• quote:

Orijinalden alıntı: balık61

dun bonus genc iptali icin mh yi aradim. kartinizi kapattim yarina kadar kullanmayin dedi . ancak internet subesinden halen kaartimi gorebiliyorum. Nasil kapattircam bu karti.

bekle 2 . 3 gun kapanmazsa kartinizin subesine gidip kapattirmak istediginizi soyleyin

• quote:

dun bonus genc iptali icin mh yi aradim. kartinizi kapattim yarina kadar kullanmayin dedi . ancak internet subesinden halen kaartimi gorebiliyorum. Nasil kapattircam bu karti.

Şubeye gerek yok bir hafta işlem yapmayın genel merkezden arayıp kapamayın falan diye arayabilirler, kabul etmessiniz kapanır. Dediğim gibi ortalama 1 hafta geçsin hiç geri dönüş olmasa kapanmadı diye haklı müşteri hizmetlerini arar kartı kapatırsınız.

• quote:

quote:

Şubeye gerek yok bir hafta işlem yapmayın genel merkezden arayıp kapamayın falan diye arayabilirler, kabul etmessiniz kapanır. Dediğim gibi ortalama 1 hafta geçsin hiç geri dönüş olmasa kapanmadı diye haklı müşteri hizmetlerini arar kartı kapatırsınız.

aradim musteri hizmetlerini katt numarami grince kartiniz kapatimistir diyor, internet subeciliginde bilgilerim gozukuyor , karti kirip atsam sorun olur mu

• quote:

quote:

quote:

aradim musteri hizmetlerini katt numarami grince kartiniz kapatimistir diyor, internet subeciliginde bilgilerim gozukuyor , karti kirip atsam sorun olur mu

O zaman kapanmıştır o bilgiler yakında silinir sana tavsiyem int şubeden silinene kadar kartı sakla sonra kırıp atarsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman kapanmıştır o bilgiler yakında silinir sana tavsiyem int şubeden silinene kadar kartı sakla sonra kırıp atarsın

hocam sağol valla, yardımın için çok teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

ben de aynı durumu yaşamıştım o yüzden diyorum. kartı sadece kullanıma kapatmışlar. tamamen kapansa görünmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

quote:

quote:

ben de aynı durumu yaşamıştım o yüzden diyorum. kartı sadece kullanıma kapatmışlar. tamamen kapansa görünmez.

sen nasıl tamamen kapattın?
    Bu şekilde kalması sorun yaratır mı?

• benim ziraat idi. telefonla arıyorum kartın şubesinden tamamen kapatıcaksınız diyor. şubeye gittim adam diyor telefondan kapanıyor kartlar deli oldum . neyse şubeden dilekçe fln yazdım güç bela kurtuldum karttan. son zamanlarda kartları kapatmakta sıkıntı çıkarıyorlar. ben kartımı şubeden dilekçe yazdıktan sonra gün içerisinde internet şubesinden silindiğini gördüm. demekki kapanıyormuş. yani kapanırsa internet şubesinden silinmesi gerek. uyarayım.
  • Bu Bonus AMEX'i KKB kabul etmiyor, THY kabul etmiyor. İnternette nere kabul ediyor bu kartı! Siteye boy boy AMEX logolarını koyuyorlar ama ödeme ekranına gelince bi halta yaramıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetfahriguven -- 10 Eylül 2013; 13:00:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

quote:

quote:

silinecek o merak etmeyin başımdan geçtiği için olan durumu anlattım zaten.

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.